Parodontax

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Segít megszüntetni a fogínyvérzést, miközben az intenzív frissessége órákon át tartó tiszta, friss érzést ad a szájnak.

• Kifejezetten a kiváló plakk eltávolítására lett kifejlesztve, a fogmosáskor vérző fogíny ugyanis a plakkot képző baktériumok elszaporodása miatt jöhet létre.
  • Fluoridot is tartalmaz a fogszuvasodás megelőzésére, ezért mindennap használható.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dyana91

2021. február 22.

Fogínyvérzésre kitűnő ez a fogkrém és ennek van a legkellemesebb íze a többi parodontax fogkrémhez képest.Jól illik a sós ízvilághoz a mentolosság.Megfelelően habzik és sokáig elég,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

eva68

2020. augusztus 9.

Szuper fogkrém, jól tisztított és megszüntette a fogínyvérzést. Több éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Hecate

2020. augusztus 9.

FOGÍNYVÉRZÉST a fogorvosi mantrák és a reklámszövegek ellenére, nem csak fogkő, hanem néha gyengébb erek is okoznak. Akinek van egyéb érfali problémája (seprűvéna, visszér/fájó láb, aranyér, vörös szem effektus, orr alatt vagy máshol kis látszódó hajszálerek), ő szedjen érfalersítő tablettát egészsége érdekében, ha teheti és akkor bírhatja a Parodontaxot is.

FRISSÍTÉS: Ritkán pontozok fel terméket, de most megteszem. Már fogkőeltávolítás után is, fogkőmentesen minden más fogkrém használata során is vérzett a fogínyem, bár kevésbé, mint tőle. A fogorvos szerint a hormonbajok a ludasak. A házi orvos C-vitamint javasolt, ám az nem segített. Végül saját magam, más okból, a lábam védelmében idén év elején érfalerősítő tablettát kezdtem el szedni és attól megszűnt az ínyvérzésem és nekem a szemfehérjében is éktelenkedett egy kis ér, már az sem látszik. Több, mint fél éve tart ez az állapot, így tartós. Most már gond nélkül használom a Parodontaxot is, egy csepp vér sincs. Azóta betöltöttem a 39-et. Továbbra sincs kihúzott fogam. Viszont fenntartom, hogy a kialakult fogkövekkel csak fogorvos bánik el. Ez a termék viszont hosszú ideig egyedülálló szájtisztaság érzést ad.

RÉGI VÉLEMÉNY:

Nagyon vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. 37 évesen még nincs kihúzott fogam, de sajnos mivel sok folyadékot iszom és hormonális problémáim vannak fokozottabban érint a fogkő, mely a fogínyvérzés okozója. Ha egy helyen vérezni kezd az ínyem irány a fogászat. Mostanában azonban nem tudtam egyből bejutni a fogorvoshoz, mert nyár révén szabadságon volt és mire visszatért feltorlódtak a páciensei. Két hetes előjegyzést kaptam és gondoltam addig se vérezgessek veszek Parodontaxot. Egy diszkontban akciósan 650 forintért jutottam hozzá, aminek örültem. A halpástétom/májkrém színe elsőre fura volt, felmerült bennem, mivan ha sunyi módon azért erős rózsaszín, hogy ne látszódjon a vér. Bár aztán rájöttem ezen át is feltűnnek a vércsíkok. Sőt! Fokozottabban. Tükörben ellenőriztem és az addig csak egy helyen vérző ínyem, már az első használattól a Parodontax mellett lágy sörtéjű fogkefével olyan helyeken is vért engedett, ahol korábban nem. Tehát mart, bár fájdalmat nem éreztem. Az íze egyszerre mentolos és sós, amit érdekesnek találok és nekem bejön, bár kétségtelen van aki nyilván nem kedveli. Azt sem tagadom, hogy valahogy ez egy olyan fogkém, ami használata után órák múlva is egy kellemes tisztaság érzés van a számban, ezt különösen szeretem, annyira kellemes. Ugyanakkor a fogkövek maradtak és holnap a fogorvos szabadít meg tőlük. Másik fele, hogy többször küzdöttem életem során vérszegénységgel és nem hiszem, hogy jót tesz ha erősebben vérezgetek a fogtisztogatásokkor. Viszont a kellemes tisztaság érzés hiányozna, így ami maradt azt más fogkrémekhez kenve kis mennyiségben fogom elhasználni. Hátha akkor nem mar és megmarad a komfort érzet. Az így begyűjtött tapasztalatok után döntöm el érdemes-e újravenni, illetve megkérdem a fogorvosom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

RÉGI VÉLEMÉNY:

Meli456

2020. július 30.

Nekem ez a kedvenc fogkrémem. Nagyon szépen eltüntette a fogínygyulladást és szuper friss leheletet biztosít. Az összes eddig használt fogkrémek közül csak ezután éreztem igazán, hogy tiszták a fogaim és az egész szám belülről. Az íze valóban nem a megszokott fogkrémízekhez hasonlít, de kezdetben én annyira el akartam tüntetni a fogínygyulladást, hogy az ízével nem is nagyon foglalkoztam, de rossz semmiképp nem volt. Utána pedig azért vettem mindig újra, mert ez tisztított a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

fayless

2020. június 7.

Egy hónapja csak ezt használom minden reggel és este és sajnos lettek szuvas fogaim. Ugyanúgy gyulladt a fogínyem, vérzik is, ráadásul megint mehetek a fogorvoshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Szila20

2019. szeptember 12.

Nekem ez a valaha volt legrosszabb fogkrém, amit használtam. Nem sűrűn voltak gondjaim fogínyvérzéssel, ennél a terméknél azonban rendszeresen elkezd vérezni. Az íze borzalmas, nem is tudom, mihez lehetne hasonlítani, az állaga pedig olyan, mintha homokot kevertek volna hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Vikinca

2018. szeptember 9.

Nagyon utáltam kezdetben, de most már évek óta ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Volt több kísérletezés más fogkrémekkel is azóta, de mindig visszatérek ehhez. Először nagyon meglepődtem a színén, mert olyan rózsaszínes volt, az állagán is lehetett látni, hogy másabb lesz, mert sokkal nagyobb szemcséi vannak, mint amit megszoktam. Aztán jött az íze, az valami iszonyatos volt elsőre, konkrétan öklendeznem kellett tőle és még csípett is, és ami külön kiakasztott, hogy vérzett tőle az ínyem, pedig rám nem jellemző (csak azért próbáltam ki, mert az én fogkrémem elfogyott és a barátomét kellett használnom). De aztán csak használtam tovább, mert ilyen tisztának és simának még nem éreztem a fogaimat. Idővel megszoktam az ízét, az ínyvérzés is pár nap alatt megszünt és megbarátkoztam azzal is, hogy sokkal kevésbé habzik, mint az elődei. Azért kap csak 4 csillagot, mert hiányolom azt az igazán erős mentolos ízt, ezért is szoktam néha elcsábulni és kipróbálni más márkák fogkrémjeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

hedgehog

2018. június 13.

A gyakran vérző ínyem miatt vettem meg, azon egyáltalán nem segített. Viszont romlott májkrém színe van és az íze is olyan mentollal keverve. Én még soha nem éreztem ennél undorítóbbat, egyáltalán nem frissít. Fogmosás után még vagy fél órát szoktam nyáladzani és ki kell járnom köpködni. Ilyen más fogkrémmel soha nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

fntyboi

2018. május 20.

Értetlenül állok a tények előtt. Használata közben szinte kivétel nélkül véreset köpök. Egy időben rendszeresen újra vettem a terméket, gondolván, hogy elmúlasztja a fogínyvérzésem. Nagy nehezen sikerült neki, de áttértem más márkákra, ekkor szóba sem került a vérző fogíny. Most megint Parodontax-ot vettem és már az első fogmosás után véreset köptem. Amióta újra használom minden mosásnál ezt tapasztalom. Egyetlen pozitívuma, hogy a szám érezhetően tiszta és friss lesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kattty93

2017. november 1.

Megfelelően mentolos, de alapvetően nem hozza azt sem, amit ígér. Az ínyem korábban nem vérzett, de a használata során előfordultak vérfoltok, arról nem is beszélve, hogy a fokaim rettenetesen elsárgultak a használata mellett. Maximum leheletfrissítőnek jó, de fogkrémnek utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.