Parodontax

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segít védeni az ínyt.
  • Gyengéd a fogzománchoz.
  • Lekerekített végű puha/extra puha sörték.
  • Kis fej a könnyebb hozzáférés érdekében.
  • Hatékony tisztítást biztosít.
  • Akár 5440 sörte.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dyana91

2021. február 22.

Szeretem ezt a fogkefét, régóta ezt használom.Jó puha és sok szálból áll a sörtéje.Érzékeny ínyre kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

wildrose

2020. szeptember 17.

Ideális méretű feje, elég puha sörtéi, kényelmes, széles nyéle van, és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 17.

siss

2019. november 2.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes fogkefét. Nem szúrja az ínyem,puha sörtéi vannak,de mégsem túl puhák mint a Curaprox 5460. Tisztább érzetet hagy a szájban mint az.Ráadásul sokkal olcsóbb is. A feje mérete ugyanakkora,a széles,lapos nyele először furcsa volt,de hamar megszoktam. Sokkal jobban szeretem mint a Curaproxot.Amíg kapható addig ezt fogom venni. 990 ft-ért vettem,szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.