Parodontax

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Parodontax Interdental fogkefe gyengéd és hatékony tisztítást biztosít az íny és a fogak számára.

• Segít védeni az ínyt
  • Gyengéd a fogzománchoz
  • Elvékonyodó puha/extra sörték
  • Kis fej a könnyebb hozzáférés érdekében
  • Hatékony tisztítást biztosít
  • Akár 1836 sörte

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pcksz

2018. december 23.

Iszonyú érzékeny, szorosan egymáshoz illeszkedő fogaim vannak, amik között a legvékonyabb fogselyemmel is kicsit kellemetlen a tisztítás, viszont úgy veszem észre, hogy ezt a fogkefét használva kb felesleges fogselymezni, mert MINDENT kiszed a fogmosás során. Nyilván időről időre fogselymezni kell, de már nem naponta 1-2 alkalommal. Nagyon kíméletes és hatékony, kényelmes a fejmérete, szerintem nagyon kézreálló a fogkefenyél is, teljesen elégedett vagyok, szerintem jobb a Curaproxnál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.