Parodontax

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kifejezetten érzékeny ínyűek számára kifejlesztett fogkefe.

Diamondbaby

2018. november 11.

Ezek a fogkefék a saját márkájú fogkrémeikkel kell használni.
Célzottan jó hatást fejtenek ki.
Nálam bevált termék, szívesen áldozok a fogaim egészségért pénzt.
Finom puha sörtéi nagyon jók. Könnyen lehet vele fogat mosni.
Nem sérti a fogínyt. Nem lesz tőle fogínygyulladásod.
Párom és én azt használtuk.
A nagy fogorvos megelőzése céljából ajánlom. Nekem bevált.
Nagyon drága, szájhigéniai okok miatt vigyázni kell rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Ezek a fogkefék a saját márkájú fogkrémeikkel kell használni.
Célzottan jó hatást fejtenek ki.
Nálam bevált termék, szívesen áldozok a fogaim egészségért pénzt.
Finom puha sörtéi nagyon jók. Könnyen lehet vele fogat mosni.
Nem sérti a fogínyt. Nem lesz tőle fogínygyulladásod.
Párom és én azt használtuk.
A nagy fogorvos megelőzése céljából ajánlom. Nekem bevált.
Nagyon drága, szájhigéniai okok miatt vigyázni kell rá.

dundicat

2018. június 22.

Ezer éve ezt a fogkefét használom. Gyerekkoromban azért utáltam fogat mosni, mert attól a kemény sörtétől borsódzott a hátam. Felnőtt életem egyik első lépéseként kutattam ki ezt a fogkefét, és azóta is csak ezt használom. Régebben az egész nyele gumis volt, az kicsit hiányzik, de ez a keményebb nyelű is ugyan olyan jó fogmosást tekintve. Imádom, nem vérzik halálba az ínyem, jó alaposan kitisztítja a fogközöket a vékony puha keféje. Sose fogok másra átszokni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

pcksz

2018. május 20.

A kedvenc fogkefém, nagyon puha és kíméletes, de jól tisztít. Elég tartós is. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

linduci

2018. április 2.

Curaproxos fogkefe után váltottam erre. A Curaprox is nagyon kíméletes és puha volt, imádtam, ez viszont.... Miután visszatértem a Curaproxra (vagy másra) ez fényévekre volt a puhaságával. Viszont a sörtéinek a számát kevésnek érzem. Olyan, mintha gyerekeknek való fogkefe lenne. De ha jól csinálja az ember (remélem én jól használom) akkor jól tisztít a kevés sörte ellenére is. Eddig ez vert inden fogkefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

hollieme

2017. december 29.

nekem egyáltalán nem jött be, nagyon rosszul tisztított. igaz, a sörtéi puhák, de van a piacon puhább sörtéjű fogkefe. nekem mégis kefe hatást keltett, kevésnek éreztem a sörtéket és túl nagynak tűnt a távolság a sörték között. tisztítani viszont könnyű és szép a kinézete, bár néha csúszkált a kezemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

PaNel95

2017. október 9.

Ez a kedvenc fogkefém.
Puhák a sörtéi, mégis nagyon jól tisztít. Nem vérzik az ínyem mosás közben, mondjuk ehhez a Parodontax fogkrém is hozzátesz természetesen. De jártam már úgy, hogy Parodontax fogkrémmel mostam fogat, csak normál fogkefével, és akkor is kivérzett az ínyem, mert az nem volt elég kíméletes sörtéjű. Ezzel ilyen probléma nincsen!
Amiben pedig jobb, mint a másik Parodontax fogkefe, hogy a fogkrém jobban beletapad a sörték közé, és így nem esik le az összes fogkrém rögtön az első pillanatban, amint elkezdem mosni a fogam.
Tartósság szempontjából is jól teljesít. Azt hittem, hogy majd a puha sörtéi miatt pár hét alatt szétmegy a fogkefe feje, de alig állt néhány sörte kuszán még pár hónap után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Ez a kedvenc fogkefém.

rtunde

2016. július 9.

Nagyon jó fogkefe. Sörtéi puhák, a nyél kiképzése ideális. Manuális kategóriában számomra a legjobb. Régebben a sensodyne soft fogkefét használtam, azt is nagyon szerettem, de mióta kipróbáltam a paradontaxot, számomra ő lett a kedvenc. Legtöbbször 2+1 akció keretében szerzem be, így olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

szelle

2015. október 17.

Az érzékeny ínyre ideális megoldás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 17.

Az érzékeny ínyre ideális megoldás!

WorkingClassGirl

2015. szeptember 18.

Kissé gyorsabban kopott el, mint illő volna :/

Nagyon le akartam már cserélni a fogkefémet, és nem volt curaprox a boltban miközben már zártak, ez meg olyan szimpi volt. Szerintem elég jól tisztít és persze kíméletes, nem bántam meg, hogy megvettem. A feje is jó kicsi, kicsit keskenyebb, mint a másiké. Hossz távon maradok a curaproxomnál, mert annak rövidebbek a sörtéi, és érdekes módon a halál egyszerű szára is jobban bejön, de ez egy nagyon jó alternatíva. Néha amúgy is nehezen találom a fogkefém a boltban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Kissé gyorsabban kopott el, mint illő volna :/

hermelinke7

2015. április 17.

A fogkrémhez adták ajándékba. Kifejezetten érzékeny ínyhez van, a szélső sörték ezért extra puhák. Mivel 99%-ban elektromos fogkefét használok, ez nekem tisztításban kicsit alul múlja, ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.