Parsa Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Végtelen spirál alakú hajgumi, mely nem gubancolja össze a hajat, erősen tart, mégsem tépi ki a hajszálakat. Minimalizája a töredezést, egyenletesen oszlatja el a nyomást a fejbőrön, és nem hagy zavaró törésnyomokat. Különböző méretekben és színekben kapható.

CrazyHairDontCare

2019. június 14.

2 db-om van ebből, azért vettem őket, mert azt olvastam göndör/hullámos hajra nagyon jók, mert nem hagynak nyomot a loknikon, nem törik annyira a hajszálakat és nem is húznak ki annyi hajat. Ezen reményeimet mind beváltotta a termék.
Kár, hogy kb 4-5 használat után használhatatlanra nyúltak. A vizes módszer még egyszer sikeresen feltámasztotta őket, de aztán annyi. Jelenleg karkötőként reinkarnálódva élik életüket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

RarityRose

2018. január 4.

Hamar nyúlik ( mint minden hajgumi ) de, ettől függetlenül remek. Nem töri a hajam, és eleg olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

LauuKovacs

2017. június 27.

Pár napja szereztem be akciósan, eddig megvagyok vele elégedve mert nem húzza úgy a hajam mint a rendes hajgumi, viszont tényleg hamar nyúlik ki, de nem baj, jól néz ki :-) és az meg csak egy kis extra hogy a sötétbe világít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

lovecreams

2017. június 16.

2 db-ot vettem 600 Ft-ért a DM-ben, méghozzá olyat ami elvileg világít a sötétben:D Hát nem tudom, nem vagyok elájulva tőle..nagyon hamar kinyúlik, messze nem tartja úgy a hajat, mint egy hajgumi. Viszont tényleg nem tör, nem marad ott a nyoma, ugyanakkor ez is húzza picit a hajamat,amikor ki akarom bontani..3*, az eredetit szeretném kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.