Pat McGrath Labs

Ár:   $78   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajnalcsillag, Módosítva: 2020. július 15.

Ár:   $78
Kiszerelés:   5,7 g
Lelőhely:   Online

Hibrid összetételű szemhéjfestékek amelyek kombinálják a por, a krémes és a folyékony állagok legjobb tulajdonságait. Magasan pigmentált, ultrafényes.

3 változatban kapható

Ár: 13.500,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Swatch-olt, lásd kép ill. leírás, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően KIZÁRÓLAG FOXPOST
15000 Ft - Pat McGrath Labs Divine Rose Luxe Quad - Eternal eden
Ár: 15000 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Swatcholt, dobozával, Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, MPL, Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tabita

2023. szeptember 13.

A Risqué Rose árnyalatban vásároltam meg, de ez a paletta önmagában kevés, más palettákkal társítva szoktam használni, pl. akkor, ha szeretnék egy valóban ütős, valóban pinkes rózsaszínt. Nagyon puha, szinte krémes ez a szín, gyönyörű.
A barnája kellemes, de semmi extra, a rózsaszínt nem szeretem vele kombinálni, ahhoz túlságosan világos.
Egy look-hoz nekem ez önmagában kevés, de kombinálva jó. Mivel itt szereztem be, így az ára miatt nem panaszkodom, de teljes áron nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

BaBia92

2022. február 21.

Ritualistic Rose árnyalatban vásároltam, ez az első Pat Mcgrath termék, amit valaha is kipróbáltam. Nagyon szeretem és gyakran használom, néha még az irodába is - pedig csupa fény és csillám. A legkülönlegesebb palettám, krèmes, kenhető és magasan pigmentált színekkel. A lilás rose quartz árnyalat pedig álom, gyakran használom topperként is mattok fölé 🎨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.