Pat McGrath Labs

Ár:   $135   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 4 g, 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noisette, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   $135
Kiszerelés:   5 x 4 g, 1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Futurisztikus ihletésű, különleges füstös szemsmink elkészítésére kifejlesztett professzionális készlet.

Tartalma: Ultrasuede Brown/Ultraviolet Blue pigment, Dark Matter pigment, Mercury pigment, Astral White pigment, Cyber Clear fényzselé, Black Smudgeliner satírozható szemceruza, blender ecset.

3 árnyalatban kapható: Dark Matter, Ultrasuede Brown, Ultraviolet Blue.

Pat McGrath Labs UltraSuede Brown
Ár: 29.990Ft , Eladó: MakeupMarket
Állapot: bontatlan új, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, posta