Pat McGrath Labs

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Innovatív formula vízililiom kivonattal. Hidratál és véd, egyetlen mozdulattal tökéletes fedést nyújt.

7.000 Ft! Pat McGrath Labs Luxetrance Lipstick - 430 Exxotica
Ár: 7.000 Ft feladással. , Eladó: Mancsusz
Állapot: 2-3 alkalommal használt., Helyszín: Jakabszállás, Kecskemét, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.
scorpionqueen

2018. február 14.

Nehéz véleményezni ezt a rúzst, mert annyi jó tulajdonsága van, hogy az sem tudom, hogy hol kezdjem. Szóval belevágok a közepébe: nagyon jó, nagyon drága, nagyon megéri mégis minden fillérjét. Érdekes, hogy bár nem a matt sorozatból való, mégis elég matt a finishe, amit én annyira nem szeretek. Nem teljesen, porosan matt, de semmi fénye nincs, szóval aki szereti az ilyet, annak hajrá. A textúrája a legkülönösebb, amit eddig láttam: nagyon száraz, nagyon szilikonos, az a fajta, amiről azt gondolná az ember, hogy szétszívja a szájat, de nem. Whipped textúrának mondanám, mert szinte habos. De nem könnyű. Elég sűrű, kifejezetten nehéz érzetű, viszont úgy kitölti az ajkak barázdáit, hogy valami gyönyörűség, brutális ajakformáló hatása van. Erősen pigmentált, tényleg fed egy húzással, de két húzással van már azért olyan ajakformáló hatása, hogy dorombol tőle az ember. Tartósságával nincs gond, bár erről engem nem szabad kérdezni, mert nagyon sokszor iszom/fújom az orrom, óhatatlanul is sérülnek a rúzsok. Ez szépen halványodik, a szín be is ivódik az ajkakba, tehát amikor a rúzs maga már eltűnt, akkor is van még színe a szájnak.
A kivitel: hát izé... Nekem ízléstelennek hat az arany száj a fekete lakk tokon, kicsit csiricsáré. Azért egy Tom Fordra vagy egy Guerlainra jobban esik ránéznem. De nehéz, jól záródó, normális kialakítású a szerkezet, érezhető a csomagoláson a magasabb árkategória. A dobozát imádtam, a kis kötögetős játékot rajta.
És a plot twist: borzasztóan mellényúltam a színnel (Donatella), kifejezetten rosszul áll, úgyhogy ma, egyheti használat után le is nyugdíjaztam. Óvatosan a Temptalian látható képekkel, színekkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.