Patikárium

Ár:   770 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitsune, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A teafaolaj az ausztrál teafa (Melaleuca alternifolia) illóolaja. Szellemi fáradtság, lábgombásodás, megfázás, rovarcsípés esetén használják, és bőrápolásra. A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben Melaleucae aetheroleum néven hivatalos. A teafaolaj Ausztráliában őshonos. Jó sebtisztító, enyhe fájdalomcsillapító, jó vírusölő,antioxidáns.

Nico1984

2017. április 29.

Anyukám vette a patikában körömgombára. Másfél hete használja és láthatóan javul a körme, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

pefke

2015. szeptember 21.

Bementem a gyógyszertárba, és kértem, hogy adjanak valami "csodaszert" az arcomra, hogy elmúljanak a pattanásaim mihamarabb... Ezt kaptam. Aztán elolvastam az előző véleményt és csalódott lettem, hogy nem fog segíteni. Viszont segített! Közvetlenül a pattanásokra kentem (töményen) először délután fülpucival (de ez nem volt valami takarékos megoldás), majd este megismételtem, de itt már az ujjamra tettem picit és így kentem be a patikat. Hát nem gondoltam volna, (máshol azt olvastam, hogy ne várjunk csodát a teafaolajtól sem egy nap alatt) de nekem másnap reggelre már halványultak a pattanásaim! Nem tűntek el teljesen, de halványultak!!! Kb. 3 nap alatt teljesen eltűntek, (naponta max 2x kentem be)! 840 forintért vásároltam. A illata elég erős, de szerintem ki lehet bírni! :) Maximális 5 csillagot érdemel, mindenkinek csak ajánlani tudom!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

blackcat00616

2015. április 17.

Akartam amúgy is venni teafaolajat, mentem patikába és megláttam. Gondoltam feafaolaj-teafaolaj ugyan az, de nem úgy vettem észre :/ Eddig az Aromax márkásat használtam, tökéletes volt, de ez... Alig tüntet el valamit az arcomon, nagyon megbántam, hogy megvettem :/ Legközelebb nem leszek lusta és inkább bemegyek megvenni a beváltat. Igaz nem csíp annyira, de nem is olyan hatékony

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Illatanyagok: Limonene, Linalool