Paul Mitchell

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Erős, de rugalmas tartást és extra tömeget ad. Minden hajtípusra, de különösen vékonyszálú hajra. Nedves és száraz hajon egyaránt alkalmazható, jelentősen növeli a frizura tömegét. Göndör hajra is kitűnő, a hullámok megerősítésére.

monique001

2020. február 21.

Nem jó ár-érték arány, az az igazság. Ebben az árban vannak jobbak is. Ragacsossá teszi a hajat, elveszi a fényét és lágyságát. Közepesen dúsít, viszonylag jól formáz. De ennyi pénzért nem ezt várnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 21.

Boriskajuliska

2019. július 12.

Szerettem, de újra nem vettem mivel a dúsító hatása tényleg jó viszont nem adott olyan erős tartást mint amilyet egy prémium terméktől elvártam. Ha valaki csak dúsítani szeretne és nem vár extra tartást annak érdemes kipróbálni mert jó illatú finom kímélő termék. Sajnos mostanába minden PM termék ára az egekbe szökött (kb. 30%) így csak azokat veszem újra amiket "nélkülözhetetlennek:) tartok".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Mandulisz

2015. május 31.

Valami csoda,teljesen azt nyújtja amit el várunk tőle.Tartást ad a hajnak és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

zsuzsika

2014. november 22.

nem vagyok egy nagy hajhab-szakértő, nem igazán használok habot (sem), csak nagy ritkán, de a wow-hatás elmarad. megtartja a frizurát, de kb annyira, mint bármelyik másik hajhab, és sajnos másnapra tök simán elalszom az előző nap szenvedések árán megdúsított sérómat.
az, hogy a fodrász szuperdús hajat tud vele csinálni - az enyém enélkül is, ez nálam nem jelent semmi pluszt.
megvettem, nem sajnálom érte a pénzt, egyszer biztos elhasználom, csak legközelebb mást veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

annama

2013. december 13.

Tényleg nagyon jó, nem ragad, és a hosszú hajat is megemeli (amenniyre ezt hab emelni képes). Az ára viszont brutális.

Másnap: Még mindig tart a hatás, hihetetlen. Lehet mégis megéri az árát?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Másnap: Még mindig tart a hatás, hihetetlen. Lehet mégis megéri az árát?

steinelektra

2012. február 13.

Mikor a fodrászom először használta ezt a habot a hajamon nem hittem el, hogy milyen dús frizurát tudott keszíteni a semmi hajamból. Tapintásra úgy tűnt, mintha körülölelné minden egyes hajszálamat és mintha kétszer olyan vastag lenne, ezért úgy döntöttem, hogy én is beszerzek egyet.
Témegnévelő hatását több napig tartja, nem ragad, teljesen tertmészetes érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Emulgeálószerek: Steareth-21, Cocamidopropyl Betaine, PPG-5-Ceteth-20
Tisztítószerek: Steareth-21, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, PPG-5-Ceteth-20
Tartósítószerek: Diazolidinyl Urea