Paul Mitchell

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Frissítő érzés, hatékony tisztítás, minden hajtípusra. Ausztráliai teafa olaj, borsmenta, levendula és kamilla kivonattal frissíti és stimulálja a fejbőrt.

Hatóanyagok: borsmenta, ausztrál teafa olaj, hawaii gyömbér, tengeri alga és aloe kivonat, római kamilla,
jojoba, rozmaring, levendula és búzacsíra olaj, panthenol

vasilissa

2016. június 28.

Kamaszkoromban használtam, mert akkoriban gyorsan zsírosodott a hajam. akkoriban még a klasszikus fehér csomagolásban lehetett kapni külföldön). Én nagyon szerettem és több napot bírt ki vele a hajam , mint más samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

albertinablogg

2016. június 1.

Amerikában vettem és három hétig használtam, mert elfogyott a samponom, a szalonban pedig ezt ajánlotta a hölgy korpásodás és zsírosodás ellen. Az illata nagyon tetszik.
Valóban teafa olaj és menthol keveréke, zuhanyzás és hajmosás közben a meleg gőzzel kiváló egyveleg a náthás orr tisztítására is. :'D Csak vicceltem.
Korpásodás ellen abszolút nem jött be, első két hétben mintha használt volna, de aztán durr korpa korpa korpa. Nekem ugyanúgy viszketett tőle a fejbőröm, mint azelőtt, zsírosodni nagyon zsírosodott, már napi használattal kellett alkalmaznom. Nagyon negatív. Ha valakinek bejön annak jó, de ettől jóval olcsóbban is vannak jó samponok.

Update: DÖBBENETES TÉNY, HOGY A MINAP OLVASTAM EGY CIKKET, MELYBEN 10 OLYAN SAMPONT MUTATTAK BE, MELYEK A MAI NAPIG OTT VANNAK A BOLTOK, SZALONOK POLCAIN, HOLOTT ISMERT RÁKKELTŐ HATÓANYAGOKAT TARTALMAZNAK. EZ A SAMPON ÁLL AZ ELSŐ HELYEN! Link: http://diply.com/creativetutorials/article/cancer-causing-shampoo

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

mmaryann

2015. május 3.

Egyszerűen szuper, csak ajánlani tudom. Évek óta zsírosodik a hajam, ettől pár használat után már nem kell minden nap hajat mosnom, frissít, a hajhullás is mintha kevesebb lenne. Szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 3.

Hettii

2014. szeptember 6.

Párom samponja, én csak egyszer próbáltam eddig, de első használat után beleszerettem. Annyira megtetszett, hogy rendeltem is belőle. Most várom, hogy megjöjjön a sampon. Nagyon sok hasznos hatóanyagot tartalmaz. Hajmosás alatt az egész fejem bizsergett tőle, iszonyatosan lehűtötte. Nagyon jó! :)

Update: Fél éve használom és ki tudom jelenteni, hogy megéri az árát! Minden egyes hajmosás egy élmény ennek a samponnak köszönhetően. Nagyon jól felfrissíti az egész fejbőrt. Eddig is sok babahajam volt, viszont mióta ezt a sampont használom, azóta megtriplázódott a mennyiség. Nemsokára elfogy, viszont most nem teafásat, hanem a citromos-zsályás hajdúsító sampont vettem meg. Abból egy mintát már próbáltam és eszméletlen volt a hatása! Komolyan mondom, hogy ezek a legjobb samponok!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

szidury

2013. szeptember 28.

Párom használja minden nap, imádja, főleg meleg időben/edzés után kellemesen hűsít. Néha én is belekontárkodok, szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

annapanni

2012. február 25.

Fodrász javasolta, még korpásabb lett a fejbőröm mint volt és nagyon vakaróztam tőle. Head and Shoulders-szel hoztam rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 25.

Vitaminok: Panthenol