Paul Mitchell

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gioia, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• simává tesi a hajat
  • csökkenti a haj statikusságát
  • megakadályozza a kiszáradást

Paul Mitchell Super Rich Conditioner
Ár: 499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

gioia

2015. április 16.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy csinál-e valamit a hajammal. Elvileg ez egy ki nem mosandó ápoló, amit a hajhosszba kell bemasszírozni. Ár-érték arányban megéri, mert kiadós, a fodrãszom ajánlotta, de nem nagyon érzékelek olyan rettenetes hatást. Az illata nem rossz, de nagyon műanyag a kinézete, egy lehetetlen világoskék paszta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.