Paul Smith

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos fás-pézsma

Fej: fekete ribizli, mandarin, zöld tea, bergamott

Szív: kasszia, frézia, gyöngyvirág, pézsma

Alap: szantálfa, borostyán, pacsuli, vetiver, cédrus

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kvin

2018. május 31.

Ajaj, tényleg nagyon emlékeztet valamire, de nem tudom megmondani, hogy mire. Többeknek többfélére, de akármennyire is finom, igazából pont azért adok rá csak közepest, mert nem igazán jellegzetes.
Rajtam a különböző illatjegyek nem igazán jönnek elő. Linerális, édeskés szantálos-pézsmás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

PerfumePippi

2018. április 15.

Ez jó! De úgy látom, ő a Jolly Joker-illat, mindenkinek más jut róla eszébe...Nekem elsőre a Muse de Rochas, egy szintén erősen alulértékelt illat - nekem anno annyira bejött a mintája, hogy majdnem megrendeltem. És megint egy majdnem. Kellemes, szerencsére én a "borsosságot" is érzem, majdan később a púderességet. Valahol teljesen máshol mozog, másmilyen ez a parfüm (meg a Muse de Rochas is), mint amit én hordani szoktam, de valahogy sosem lendültem túl a "fújjunk fel egy próbafújást a csuklómra"-fázistól. Erős négyes, és megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

mariann33

2017. november 6.

Számomra egy az egyben Hermés Un jardin apres la mousson....ritkán érzek ekkora azonosságot két illat között,mert sokszor van úgy hogy hasonlít,de mégis más.Ez mintha ugyanaz az illat lenne csak másik üvegben!
Még a tartóssága is!
Ebben nem ír borsot mint összetevőt,mégis orrbavágóan borsos,majd nagyon krémessé alakul,a borssal a háttérben.
Igazán izgalmas illat ez!
Csak tudnám hová lett az enyémből a frézia....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Még a tartóssága is!
Igazán izgalmas illat ez!
Csak tudnám hová lett az enyémből a frézia....

Picipötty

2017. október 10.

Engem a Puma Flowing- ra emlékeztet egy az egyben , de annál kevésbé "agresszívebb" kifújáskor, púderesebb,gyógynövényesebb.
Tartóssága 1-2 órával jobb,leszáradás után sem kellemetlen.
A Puma illatot évek óta nem kapni :(
Ez az első parfüm,amit "vakon" , teszter nélkül vettem: amint kíváncsiságom győzött a bolt előtt kibontottam-fújtam...és mentem vissza még egy dobozért,így 2x30 ml boldog tulajdonosa vagyok kb 4000 Ft-ért :)
Aki elsiratta a Puma Flowingot , vegyen Paul Smith Extreme-t , szerintem nem fog csalódni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Tartóssága 1-2 órával jobb,leszáradás után sem kellemetlen.
A Puma illatot évek óta nem kapni :(

ssyakaky

2017. július 28.

impulzusvásárlás volt, kiárusítják a rossmannban, teszter nem volt, a bolt közepén gyorsan rákerestem az illatjegyekre a telefonomon és végül meg is vettem. nem tudom mi ütött belém :D de végülis nem bántam meg, bár itthon az első fújás után kicsit megijedtem. kifújáskor enyhén kesernyés, már-már maszkulin frissen darált borsot érezni cseppnyi púderrel. ahogy csendesedik egyre púderesebb, végül pedig fokozatosan átvált egy kedves virágos de nagyon púderes illatba. igazi tisztaság illat, és nagyon emlékeztetett valamire, de ma reggel rájöttem. flower by kenzo. nem teljesen olyan, de nagyon hasonlít, ami nálam egyáltalán nem negatív, tinikorom egyik kedvenc illata volt. összességében tetszik, kellemes komfortillat, ami csak az elsőre extrém, de ha jobban megismerjük látszik h a vad "külső" lágy "belsőt" takar. de úgy döntöttem elrakom őszre, akkor jobban fog esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.