Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Az innovatív kezelés azonnal nyugtatja a bőrt és csökkenti a bőrpírt és a stresszt. Tökéletes borotválkozás, szőrtelenítés utáni használatra, férfiak bőrére is.Kiválóan enyhíti a pattanások, a leégés, a rovarcsípés okozta bőrpírt, és az egyéb kisebb bőrirritációt. Egyedülálló alkoholmentes formula. Erős gyulladáscsökkentő összetevőket tartalmaz, köztük stabilizált aszpirint, ami az egyik az erősebb irritáció elleni összetevő.

Kiszerelés: 118 ml

skincare

2012. december 17.

Legutóbb rendeltem jó pár mintát, olyan termékekből amik felkeltették az érdeklődésem. Az egyik ez a termék volt, mivel elég könnyen irritálódik a bőröm és elég érzékeny is.
Teljes a megelégedés, ez jön majd nagyban is!
Teszi amit ígér, enyhíti az irritált bőrt, azonnal csillapít és nyugtat! Hatalmas kedvenc.
A páromon is teszteltem, borotválkozás után gyakran csúnya piros az arca és érzékeny. Na ez vitte a pálmát! Rákerült a karácsonyi kívánságlistára:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Teljes a megelégedés, ez jön majd nagyban is!

horzso

2012. március 6.

Valóban betartja, amit ígér, azonnal lehúzza a bőrpírt. Én az arcomra használom, az irritált bőr azonnali enyhítésére kiváló. Első használatkor azt hittem, leég a fejem, de kb fél perc múlva elmúlt az égés, és pár perc alatt jelentősen enyhült a bőrpír. Tényleg csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)