Paula's Choice

Ár:   4690 Ft és 11 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   4690 Ft és 11 900 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 900 Ft

Egyedülálló 3-in-1 formula: primer, szérum és fényvédő egyben. A sminkelőkészítést a következő lépcsőfokra emeli, és nemcsak a tökéletes, hibátlan megjelenést biztosítja, de a bőrápolás hatékonyságát is elősegíti.

• Könnyed textúrája selymesen terül, kiegyenlíti a bőr kisebb tökéletlenségeit
  • Feltölti a pórusokat és a finom vonalakat
  • Egységes vásznat biztosít a hibátlan sminkhez, és tartósabbá teszi azt
  • SPF30-as fényvédelmet ad és antioxidánsokkal harcol a bőröregedés ellen
  • Erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Aktív összetevők: avobenzone 2%, homosalate 4%, octinoxate 6%, octisalate 4%

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 11 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
tillisilli

2018. október 25.

Luxus mintám van belöle, estére szántam bulis smink alá.
Mindig 30 faktoros nappali krémet használok, nekem kell smink alá hidratáló, uh ezt a lépést nem váltaná ki egy primer. Ill. nappal sokszor leginkább lustaságból csak fényvédö+korrektor+pirosito a sminkem, az alá nem vesztegetnék egy primer-t.

Mit tud: nagyon kevés kell belöle, borsónyi. Az állaga irdatlanul szilikonos, fantasztikusan terül, ezért kevés kell belöle, sokáig elég. (Egy borsónyi, amivel az egész arcom be tudom kenni, vsz nem nyujt sok fényvédelmet). Zseniálisan kiegyenlíti és teljesen egységessé, simává teszi az arcom, amin aztán remekül terül a smink.

Azt nem tudom megmondani, hogy tartósabbá teszi-e a sminket, szerintem a nagy dobása az egységes börfelszín és a szuper sminkelhetöség. Buli végén sosem vagyok olyan állapotban, hogy a sminkem tartósságát ki bírjam értékelni, örülök, a le bírom vakarni.

Hátránya (nekem), hogy a szilikonos állagot egyre kevésbé szeretem, és kicsit mintha zsírosítana is, hajlamosabbá tenne arra, hogy csillogjon a homlokom, ami rám nagyon nem jellemzö az ultra-száraz bör miatt.

Egy próbát megért, söt vsz egy évre elég lesz a 10ml vagy mennyi van benne, újravenni nem fogom, mert úgy fest, nincs szükségem egy primer-re :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Luxus mintám van belöle, estére szántam bulis smink alá.

braram

2017. július 5.

Március közepe óta, minden reggel használom (kb napok kérdése és el fog fogyni), itt az ideje értékelni. Elég sokáig húztam, mert nem tudom hova tenni :( Elsősorban olyan fényvédőt kerestem, ami miatt nem kell lecserélnem a reggeli fényvédőmentes arckrémemet. Egy átlagos munkanapra tökéletes. Viszont a minap sikerült délben egy órát aszalódnom a tűző napon (extra fényvédelem nélkül, reggeli sminkben (ez a primer + EL DW SPF 10) és az orrom, illetve a homlokom azért kicsit leégett :(

Érzetre nagyon szilikonos, kevés is elég belőle, könnyű eldolgozni, hamar beszívódik, könnyebb rá az alapozót felvinni. De kb ennyi :( Nem tudok semmi egyéb pozitívumról beszámolni, nem valószínű, hogy újravevős :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

kneva

2017. június 7.

Pont fényvédős primert kerestem, amikor rátaláltam. A delux kiszerelés van meg. Először kinyomva az jutott eszembe, h UHU ragasztó, mert átlátszó és zselés az állaga. Amiket addig használtam, leginkább opálos színű, sűrű állagú de száraz érzetű primerek voltak (MAC Skin, Clinique PM Instant Perfector, LOreal Blur). Nagyon könnyű felkenni, én néha teszek alá a világoskék szérumból, de nem mindig.
Szoktam a világoskék fényvédős hidratáló alá tenni, együtt nagyon szép finist adnak. EL BB alá kenem még, az is elvileg SPF 35. Más alapozó alá ha használom, olyankor a pigmentfoltjaimat először átkenem Vichy SPF Stick-kel.
Számomra hiánypótló, mert fényvédőre sminkelni nekem sosem sikerül olyan szépre, mint fényvédő nélkül. A fizikaiak nem mindig mutatnak szépen fixáló púderrel illetve általában a por állagú termékekkel, az a tapasztalatom. A kémiaiak meg sokszor ragacsosak illetve megváltoztatják az alapozó színét, sárgásabbak lesznek.
Azért 4 csillag, mert nekem a sűrűbb primerek jobban működnek azért a zsírosabb bőrömön, jobban kitöltik a pórusokat.

Update: Adok még egy csillagot. Mostanában többször is használtam alapozó alá, és azt kell mondanom, h ugyanolyan jó mint a sűrűbb társai. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

juditviktoria

2017. április 4.

Nekem másfél hete van meg,a kis kiszerelést rendeltem meg belőle mert kíváncsi voltam.Vegyesek az érzelmeim mert ez a szilikonos állag engem nagyon zavar,viszont sokkal egyszerűbb vele eldolgozni az alapozót.Habár az összkép nekem semmivel se jobb,se rosszabb,a smink lemosása is egyszerűbb ha ez van alatta,de ennyi pénzért meg egyáltalán nem éri meg.Szóval nem tudom.....ha fele ennyibe kerülne akkor TALÁN azt mondanám hogy megéri de így nem.Többet vártam,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

klaudi0512

2017. március 21.

Szeretem a PA termékeit, ezért a nagy beharangozás után úgy gondoltam, kipróbálom. Nekem fura volt ez a szilikonos érzet,de nagyon gyorsan beszívta a bőröm és abszolút nem fénylett tőle. A jó kis antioxidánsok és a fényvédő miatt úgy gondolom,hogy jót teszek a bőrömmel, plusz alatta még van egy kis szintén PA niacinamide de az a helyzet,hogy a nagy "flawless" hatás nálam elmarad. Jó rásminkelni,de enélkül is jó volt. És az arcomnak az összképe nem változott sajnos. Lehet,hogy az én bőröm kicsit kriminálisabb de azért ennél nagyobb hatásra számítottam főleg ennyi pénzért. Legközelebb én is inkább a Clinique primerét próbálom ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

2017. március 16.

Egy hete használom, és nekem egyelőre nagyon tetszik. Víztiszta, mézszerű állagú maga az anyag, kis mennyiség is nagyon szépen eloszlatható. Szilikonos érzetet nem kedvelőknek nem lesz a kedvence, mert szilikonos érzetet ad. Nagyon szépen terül rajta a BB is és az alapozó is, azok is amiknek az eldolgozása alapvetően kicsit macerásabb (nálam pl. a Clinique BB-je tipikusan ilyen, de az EL Daywear BB-t is fényévekkel jobb ezzel a primerrel használni mint magában vagy más primerrel. Jelentősen mérsékeli az alapozók esetleges száraz részeket kiemelő illetve poros hatását. A smink tartósságát növelő hatása is nagyon jó, nekem a munkanapot nagyon szépen kibírja vele a sminkem. Amit még észrevettem, és ami nagyon tetszik benne, hogy mióta használom, azóta az esti sminklemosást/arctisztítást követően sokkal puhább és simább a bőröm mint előtte, szóval valóban ápol, szérumként is nagyon jó a hatása. Az SPF 30 pedig szerintem nagyon-nagyon hasznos, még ha kis mennyiséget használunk is belőle, akkor is, szerintem egy SPF 30-35-ös BB-vel (Estée, Bobbi pl. ilyenek) együtt használva hétköznapokra amikor nem töltünk órákat a szabadban elég. Én nem vettem észre, hogy gyorsabban átfénylene a sminkem vagy hogy zsírosítana, igaz, nekem csak T-vonalban hajlamos átfényesedni a bőröm, és azt is csak ha melegebb van. Előtte a Clinique Superprimer Universal Face Primer-t használtam, nekem ez jobban bejön primerként is, és az antioxidáns szérumkénti illetve fényvédőkénti plusz funkciókat tekintve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Krisztikeee

2017. március 11.

Számomra csalódás...nagyon :( A pórusaimmal semmit nem csinál,nemhogy feltöltené...de tényleg selymesen terül (mint bármely más pc krém,vagy szérum).A fényvédőnek örültem benne,de úgy látom,hogy sajnos ettől idő előtt kifényesedik a bőröm.Azt,hogy mennyire tartós az alapozó tőle,nem tudnám megmondani,mert az Estée Lauder alapozóját használom,ami primer nélkúl is szuper biztosan fenn marad egész nap.
Abban reménykedtem,hogy kezd vmit a pórusaimmal,vagy ha már nem,legalább szebb képet ad a smink végeztével,de én azt sem mondanám.Ráadásul a zsíros bőrömre abszolút nem vált be!(hiába minden bőrtípusra jó) 4x próbálkoztam vele,tehát nem csak az első benyomásom.
Tehát számomra ez egy felesleg pénzkidobás volt,mert egyébként egy vagyonba kerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!