PaulMoise

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: natulcien, Módosítva: 2020. augusztus 11.

• Nagyon magasan pigemntált
  • Krémes, kenhető textúra
  • Magas tapadási index, nem porzik/ nem hullik
  • Ragyogó, fényes hatású

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natulcien

2020. augusztus 7.

Ezek a kis csodák nagyon különleges darabok és csak remélhetem, hogy lesz még belőlük árnyalat, mert tökéletesek. Mindkét szín meg van és eszméletlen jó a textúrájuk. A monokróm hatással engem amúgy is le lehet venni a lábamról, de ez a pigmentáltság isteni. Az állaga nem egészen por, hanem géles, krémes, és annak ellenére, hogy géltus hatás is elérhető vele, még satírozható is. Egész mozgó szemhéjon, de tusvonalra, vagy alsó pillatőbe, de még vízvonalra is ideális. Nagyon jól együttműködik más termékekkel és formulákkal, legyen akár matt, vagy szatén. A kiszerelés hatalmas, a csomagolás praktikus és táskabarát, mivel tökéletesen záródik a kis tégely. Szerintem életem végéig elég lesz ez a mennyiség. Hatalmas kedvenc lett a tartóssága és a hihetetlen pigmentáltsága és a különleges árnyalatai miatt. Nagyon remélem, hogy bővül a választék és szerzem is be az összeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.