PaulMoise

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Sminkek szájra

A Perfect Lips szett egy kakaóvaj illatú folyékony matt rúzst és egy hozzá színben tökéletesen passzoló ajakkontúr ceruzát tartalmaz.

A folyékony matt rúzs textúrája könnyed és tökéletesen pigmentált. Könnyű használni, hiszen a krémes ajakceruza segítségével egyszerűen megrajzolható az ajak vonala és az applikátor segítségével, néhány mozdulattal szépen felvihető a matt folyékony rúzs. Használat után egyből szárad és teljesen elkenhetetlenné válik. Garantáltan egész nap tartó hatás.

8 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: maksakat
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postán maradó, személyes átvétel - XI. kerület

Natika92

2021. január 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá a pozitív kommentek miatt, de sajnos nekem nagyon nem vált be. Egy sokkal olcsóbb drogériás termék is hozza ezt a minőséget :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

itsjucus

2020. október 7.

Nagyon király! Iszonyat matt, tartós és gyorsan szárad. Brutál!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 7.

Nagyon király! Iszonyat matt, tartós és gyorsan szárad. Brutál!!!

czeale13

2020. július 7.

Imádom! Ez az igazi matt hatás. De ezt még a bomba sem robbantja le, a 8 órás műszakot + az arc maszkot is túlélte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

renata89

2020. július 6.

Gyorsan száradó, szépen pigmentált, tartós. Hidratálás nélkül viszont szárít.
Nem rossz, de a Lovely K Lips is van ilyen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Gyorsan száradó, szépen pigmentált, tartós. Hidratálás nélkül viszont szárít.
Nem rossz, de a Lovely K Lips is van ilyen jó.

Vanessza0420

2020. június 17.

Én hidratálás fölé használom, nekem így nem szárít annyira. Szép, élénk, tényleg matt színek.
De azért csak 3* tőlem, mert a Lovely matt rúzsai és ajakceruzái is vannak ilyen jók, semmivel nem tud többet és kb 3x annyiba kerül, nem ér ennyit. Ár-érték arányban nem a legjobb termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

hegyikinga1990

2019. január 31.

Sminkesük személyre szabottan ajánlott termékeket! Nagyon eltalálta mindegyik színt, mindenkinek ajánlom, hogy probálja ki az online tanácsadást a weboldalukon. Ráadásul ingyenes és az évszaktípus megállapításában is segítséget nyújtanak. Nagyon pozitív élmény, hogy így foglalkoznak a vásárlókkal.
2 db perfect lips is volt az ajánlott termékek között! Tökéletesen tartós matt rúzs, mind a kettőt használom. Bírja az evés -ivást, nagyon kellemes viselni.
A kedvencem lett!!! Biztosan rendelni fogok még tőlük. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

A kedvencem lett!!! Biztosan rendelni fogok még tőlük. :)

FabianFanni

2019. január 27.

Nagyon jó termék, egyszerűen imádom. Szinte minden színből vettem, abszolút kedvenc a chruncy creme színű, a naughty és a mad cherry! Ezeket mindenkinek tiszta szívből ajánlom. Sose szárít, ha előtte hidratált a szád, csak ne nedves ajkakon használd, az semelyik matt rúzs nem szereti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Lilizsana

2019. január 26.

Szerintem csoda rúzs, tavaly több színben is vásároltam. A minőség, az illat mindig nagyon jó volt. Idén is vásároltam már Candy Boss színben. Most a hideg időben kissé szárított, de balzsamozást követően tökéletes és nagyon nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Petronellka

2019. január 16.

Sziasztok. A nagy beharangozas lecsendesulese után rendeltem meg egy akciós kupon koddal(hála'intennek) így utólag sajnaltam volna ennyi pénzt kidobni érte.. Amit kb így is sajnálok. Nagyon nagy rúzs mániás vagyok de ez a termék egyáltalán nem nyerte el az ujravevos kategoriat. Simán ujra venném ennyi pénzért ha jó minőséget kapnék.. Tartósnak lehet tartós, ha nem eszünk nem iszunk. Kb semmit nem csinálunk De nekem így is lepergett az alsó belső ajkamnal.. Akkor mivan ha még eszek is vele? Darabokban foszlik. És ezután a többi foltos rúzst úgy kell lekaparnom magamról. Nem nem és nem. Bocsánat a nyers kritikaert de ilyen a termék. Mindegy hogy ceruzaval vagy anélkül..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

annilany

2018. szeptember 11.

Vegyes érzelmeim vannak. Roseberry árnyalatot nagyon szeretem, szép piros szín, viszont én is úgy vettem észre, hogy nagyon szárít. Tartósnak tartós, talán akkor szuperálna a legjobban ha nem iszunk, nem eszünk, nem csinálunk semmit - ugyanis nekem is pergett. Lehet, hogy túl vastagon kentem? Mindent összevetve, a termék inkabb nem mint igen. Meg próbálkozom vele de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Emolliensek: Isododecane, Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, Isononyl Isononanoate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.