PaulMoise

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lendvairenata, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:   9 x 1,5 g

"Innovatív, magas fedésű, tartós szemhéjpúder, mellyel határok nélkül kifejezheted önmagadat! Alkalomra vagy hétköznapokra alkoss a fényes és matt árnyalatokkal lenyűgöző külsőt! A szemhéjpúderben rendkívül pigmentált textúrájú, 9 színű korongok közül választhatunk. A paletta tartalmaz teljesen matt és a metál fényű színeket is. Külön-külön vagy egymásra helyezve is könnyen alkalmazhatod. A színek jók összedolgozhatóak."

2 változatban kapható

itsjucus

2020. október 7.

Hihetetlenül pigmentált és tartós. NAgyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 7.

Hihetetlenül pigmentált és tartós. NAgyon szeretem.

natulcien

2020. augusztus 7.

Egy szuper basic paletta, nagyon univerzális és kihasználható meleg árnyalatokkal. A nude és barnák nagyon jól kombinálhatóak, és a narancsos színek is tartogatnak meglepetéseket. A sötétek tökéletesen mélyíthetőek, és a fekete tényleg fekete, ami nagy ritkaság. Szinte minden sminkemhez használok árnyalatokat ebből a palettából és nagyon elégedett vagyok vele. Pont annyira porol, amennyire kell, hogy könnyen kezelhető legyen. A színek nem kopnak, szépen építhetőek és harmonikusak. Magában de más palettákkal kiegészítve is nagyon jó kis vétel ez. Rendkívül elégedett vagyok vele, és nagyon örülök neki. Jó szívvel ajánlom kezdő és profi sminkeseknek is mert nagyon felhasználóbarát paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Vivus94

2020. július 9.

A textúrája nagyon kellemes, kicsit krémes és nagyon pigmentált. A csillogós szinekkel is ugyanez a helyzet. Szép árnyalatai vannak, amik szépen variálhatók. Primerrel és fixálóval nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Vanessza0420

2020. június 17.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon tartós, gyönyörű szépek a színei és a csomagolása is, szépen pigmentált. Nagyon nagyon minimálisan porol, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

lendvairenata

2020. február 9.

A paletta csupa kellemes és egyben izgalmas színnel rendelkezik.
Kicsit porol, potyog, az ecset sokat vesz fel az állaga miatt, de mondjuk ez engem egyáltalán nem zavar, tudom, hogy ilyen, ennek megfelelően használom.
Valóban igen pigmentált, így óvatosan kell vele bánni felvitelkor, viszont az összemosáskor kicsit mintha elveszítenék a színek önmagukat és kicsit jellegtelenné válnak. Egyelőre barátkozunk egymással emiatt, próbálgatom primerrel, anélkül.
Alapvetően elégedett vagyok vele, nem érzek bosszúságot a vásárlás miatt egyáltalán, de az, hogy szerelem paletta lesz e, az majd kiderül.
Még visszajövök egy udate-re 1 hónap múlva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

A paletta csupa kellemes és egyben izgalmas színnel rendelkezik.
Még visszajövök egy udate-re 1 hónap múlva.