PaulMoise

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lendvairenata, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:   9 x 1,5 g

"Innovatív, magas fedésű, tartós szemhéjpúder, mellyel határok nélkül kifejezheted önmagadat! Alkalomra vagy hétköznapokra alkoss a fényes és matt árnyalatokkal lenyűgöző külsőt! A szemhéjpúderben rendkívül pigmentált textúrájú, 9 színű korongok közül választhatunk. A paletta tartalmaz teljesen matt és a metál fényű színeket is. Külön-külön vagy egymásra helyezve is könnyen alkalmazhatod. A színek jók összedolgozhatóak."

2 változatban kapható

lendvairenata

2020. február 9.

A paletta csupa kellemes és egyben izgalmas színnel rendelkezik.
Kicsit porol, potyog, az ecset sokat vesz fel az állaga miatt, de mondjuk ez engem egyáltalán nem zavar, tudom, hogy ilyen, ennek megfelelően használom.
Valóban igen pigmentált, így óvatosan kell vele bánni felvitelkor, viszont az összemosáskor kicsit mintha elveszítenék a színek önmagukat és kicsit jellegtelenné válnak. Egyelőre barátkozunk egymással emiatt, próbálgatom primerrel, anélkül.
Alapvetően elégedett vagyok vele, nem érzek bosszúságot a vásárlás miatt egyáltalán, de az, hogy szerelem paletta lesz e, az majd kiderül.
Még visszajövök egy udate-re 1 hónap múlva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

A paletta csupa kellemes és egyben izgalmas színnel rendelkezik.
Még visszajövök egy udate-re 1 hónap múlva.