Pearl Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. október 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló, frissítő, bőrfeszesítő készítmény termálvízzel, rózsavízzel és hyaluronsavval. Használata során felszívódnak a termálvízben található oldott ásványi anyagok, amelyek hatására a bőr bársonyosabb, hidratáltabb lesz. A hyaluronsav, a rózsavíz javítják a bőr természetes feszességét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Sodium Hyaluronate