Pearl Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű színtelen építő zselé

A Builder Clear egy közepes sűrűségű egyfázisú építő zselé, mely tökéletesen tapad a természetes körömhöz és erős, magas fényű felületként szárad. Ez az önterülő zselé tipes technika esetén is ideális. A köröm előkészítéséhez használjon Pearl Nail Prep köröm előkészítőt, majd a tökéletes tapadás érdekében az Pearl Ultrabond savmentes primert.

Kötésidő: 3 perc

Nicole88

2013. július 15.

A márkát én is imádom viszont ezt a zselét nem! Nagyon sárgít, folyós, nem tapad olyan jól, és nem is olyan erős. A többi zselével semmi gondom nincs, de ez a Builder clear nem lett valami jó...
Ha gondoljátok feltöltöm a többit, amit eddig használtam a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Ha gondoljátok feltöltöm a többit, amit eddig használtam a márkától.

extraj

2013. május 15.

Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Nagyon jó.

bvlgari001

2012. október 25.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a márkát és ezt a zselét, mert tartós, könnyen kezelhető és nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)