Pem Delian

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PemDelian, Módosítva: 2024. március 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Három bőrápoló olaj: centella-, szkvalán- és mandulajolaj tartalmával mélyen tisztít, hidratálttá és puhává teszi a bőrt.
  • Olajos textúrája vízzel érintkezve tejes lotion állagúvá válik.
  • Könnyen leöblíthető a bőrről, nem hagy maga után zsíros utóérzetet.
  • Dupla tisztítás első lépéseként, de önmagában is használható.
  • Nem komedogén, anélkül tisztít, hogy eltömítené a pórusokat.
  • Illatmentes, az olajos lemosókra jellemző kellemetlen utóillat nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kisforgi

2024. május 17.

Korábban ódzkodtam az olajos lemosóktól, mert a bőröm T-vonalban elég zsíros tud lenni. De aztán láttam egy videót a dupla tisztítás fontosságáról és gondoltam, kipróbálom. Kellemesen csalódtam. Alaposan tisztít, szépen leszedi a sminket is. A PD Day Maker lemosóval használom párban és valami eszméleten puha, sima tapintású a bőröm utána. Nem zsírosodik, de nem is feszül. Azóta már kipróbáltam a Beauty of Joseon balzsamos lemosóját is, de nekem a So Simple jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 17.

Kissk

2024. május 16.

Nagyon bevált számomra, én a sminket is ezzel szoktam leszedni majd utána a day makert használom víz bázisú lemosónak. Ez a kombó nem bántja a nagyon száraz bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

696969

2024. május 15.

Ma használtem először. Nagyon tetszik az állaga és az érzet is, amit a bőrömön hagy. Sokkal jobb, mint az Elyn's lab olajos tisztítója.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

kingako133

2024. május 15.

Korábban a GG olajos balzsam lemosóját használtam, de nem lett a kedvencem, mintha túlszárítaná a bőröm, pedig alapjában véve zsírosodásra hajlamos. Erről a PD olajos lemosóról sok jót olvastam, pl. itt a krémmánián is, ezért kipróbáltam, és ez tényleg szuper. Szagtalan, nem szárít, és jól lehozza a sminket. Nekem nagyon bevált, szerintem megtaláltam az olajos lemosómat. Amúgy ár/érték arányban is korrekt. Majd később, hosszabb használat után még beszámolók róla. De eddig csúcsszuper! Azt hiszem, hogy a márkától még kipróbálok pár terméket. (Az ajakápolójukat amúgy rendszeresen veszem a dm-ben, azt is imádom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

Hannabelle

2024. május 15.

Nekem ez a Nr.1 Olajos lemosó! Szépen lehozza a sminket, még a vízálló Sky High spirálomat is, ami nagy szó + nem csípi a szememet és könnyű lemosni. Minimum fél percig érdemes masszírozni vele a bőt, ezt jó betartani!!! és a szemkörnyékre pluszban rádolgozni, akkor leszed mindent garantáltan. Újravevős.

momo

2024. május 15.

A termék teszi a dolgát, én nagy különbséget nem látok az olajos lemosók között. Viszont a pumpája folyik és ez komoly hiba lehet, mert most a másodikat használom és mindkét terméknél előjött ez a gond. Jó lenne, ha mielőbb orvosolnák, mert iszonyúan igénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

horvathszabinaa

2024. május 7.

TOP 1 Olajos lemosó!!! Ennél jobb nincsen! Annyira szépen lehozza a sminkemet, olyan puhává varázsolja az arcomat! A Centella miatt teljesen más az állaga, de nagyon jó, inkább pozitívum. És nagyon jó tejes állaga van, ha vízzel érintkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

nati_horvath

2024. május 6.

A terméket imádom nagyon, szuper a formula könnyen leszedi a sminket.
Nem büdi, mint a többi olajos alapú lemosó.
Viszont a pumpa vagy hibás vagy nem jó a folyékony termékekhez, az enyém folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 6.

A terméket imádom nagyon, szuper a formula könnyen leszedi a sminket.
Nem büdi, mint a többi olajos alapú lemosó.

matazsofia20013

2024. május 1.

Imádom ezt az olajos lemosót. Mostmár használom egy 1,5-2 hete körülbelül és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Nagyon könnyen lehozza a fényvédő + vízálló smink kombót, utána még egy habzó arctisztítóval átmosom és tökéletes a végeredmény. Pluszban hidratálja is picit az arcom, nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 1.

NovakneViki

2024. április 30.

Nem viccelek csak ez volt az üzletben, az összes többi olajos vagy balzsamos lemosó hiánycikk volt. Mivel az Iconic Lips termékkel már megszívtam, mert két hónap után használhatatlanul tönkrement a tubusa, ezért érthetően ezt a terméket nehéz szívvel emeltem le a polcról.
Az első néhány használat után pozitívan csalódtam, szépen maradéktalanul eltávolítja a napi sminket. A flakonon ajánlott 2 pumpa nekem kevés, így többet használok. Vízzel teljesen jól le lehet mosni és nem szökik be az ember szemébe.
Mivel 100 ft híján gyakorlatilag egy árban van a G&G mighty melt-el, ezért kíváncsi vagyok, hogy ez meddig lesz elég?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 30.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.