Peripera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. június 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Nem ragadós formula. Virágszirom port és csipkebogyó olajat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wishes

2013. január 15.

Miután a rúzsaik után kipróbáltam ezt a szájfényt, egész el vagyok kámpicsorodva, hogy nálunk olyan nehéz hozzájutni a Peripera cuccokhoz.
Ahogy a rúzsok, ez a szájfény is ebayről lett, 16-os meleg színű babapink árnyalatban. Az illata enyhén rózsás, de alig észrevehetően, az állaga pedig szinte krémes, nagyon pigmentált, de nem ragad egy kicsit sem, mégis van olyan tartós, mint a ragacsosak.
Az egyik legjobb minőségű szájfény, amit valaha próbáltam, szerintem simán kenterbe ver egynémely itthon kapható high endes márkát is. A színskálára is mindenképp érdemes vetni egy pillantást, tele van csodaszép, egyedi, de mégis hordható árnyalatokkal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.