Perl Weiss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Perlweiss Shine On Perfect White formula biztosítja a fogzománc kímélő tisztítását, és a láthatóan fehérebb és fényesebb fogakat 2 hét alatt.

Gyömbér és menta ízzel.

bugeyes

2020. október 5.

Nagyon szeretem a gyömbért minden formában, úgyhogy gondoltam ezt is kipróbálom. Ugyanazokat a pozitívumokat tudom elmondani, mint a kókuszos társáról. Való igaz, hogy a többi fogkrémhez képest kicsit furcsa az állaga (nem olyan sűrű), viszont engem a hatása és az, hogy nincs kellemetlen utóíze, kárpótol. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Hester

2020. április 22.

Imádom. Jól tisztít, szépen fehérít. Először nem szerettem, mert a full mentol ízt tudtam csak egy fogkrémhez párosítani, de mostanra megszoktam és nagyon bírom. Szerintem az ár-érték arány is rendben van, én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Csillagporocska

2019. október 18.

Gyömbérimádóként mindenképpen ki szerettem volna próbálni ezt a fogkrémet. Volt egy sanda gyanúm, hogy ár-érték arányban nem életem üzletét bonyolítom le, de megvásároltam. Tényleg érződik benne a gyömbér és a menta íze is. Alaposan tisztít, frissít, viszont szerintem borzasztó gyorsan fogy, az állaga meglehetősen folyékony. Egyszer jópofa volt, a design is nagyon szép, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.