Perspirex

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 29.

Kategória:   Dezodorok

A Perspirex termékeket kifejezetten olyan emberek számára fejlesztettük ki, akiknek a hétköznapok során is problémát okoz a túlzott izzadás. A Perspirex Comfort klinikailag igazoltan valódi, tartós védelmet nyújt az izzadság és a testszag ellen akár 3-5 napon át,  így gondtalan, szégyenérzet nélküli életet biztosít a speciális verítékszabályozást igénylő emberek számára.
Az Cpx bőrápoló rendszer stabilizálja a bőr pH értékét, ezáltal minimalizálja a bőr irritációját.

Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Vivien2011

2019. április 18.

Próbáltam már sok izzadásgátlót, melyet néha használhatok akkor, amikor tudom, hogy olyan helyre megyek ahol kellemetlenséget okozhat az izzadás, ugyanis hajlamos vagyok leizzadni akkor is, amikor csak ülök a buszon.. Ez a termék erre tökéletesen megfelel, egyetlen hátránya, amit én tapasztaltam, hogy nagyon szárít. Viszont valamit valamiért..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

cincike

2018. május 28.

Sok sok kísérletezés után végre rábukkantam és azóta is imádom. Végre tudok színes ruhát hordani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

FanniRebecca

2018. április 26.

Sajnos elég izzadós vagyok, és sok mindent kipróbáltam már, sikertelenül. A perspirex viszont hatásos! Sőt, a párom is használja, neki is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Kiara

2018. április 8.

Csodaszer, ésszel használva!
a hónaljam sajnos nagyon izzadós, ruhavásárlásnál eddig azt néztem, látszik-e az anyagon majd az izzadtságfolt!
így sokmindent nem vehettem fel.
Nemrég használom, de rá van írva, h 3-5 napig tart, így felesleges gyakrabban. Most vasárnap esténkén használom, egy kis normál hagyományos stiftet pedig minden reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Csodaszer, ésszel használva!
így sokmindent nem vehettem fel.

Szaszmancs

2017. augusztus 28.

Alapjáraton nem vagyok izzadós, így a hidegebb hónapokban beérem az alumínium mentes deókkal is, de nyáron a kánikulában szeretek tutira menni. Párom panaszkodott már régebb óta, hogy nem elégedett egyik dezodorjával sem, így elsősorban neki vettem ezt, de közösen használjuk egy hónapja. Nekem elég 4-5 naponta használni, mellé valamikor nem használok semmit, valamikor csak mindenmentes illatosított kencét. Nekem tényleg totálisan meggátolja az izzadást, a hónaljam akkor is száraz, amikor minden egyéb testrészemről ömlik a víz. Ez jó, bár elég aggasztó. Amit viszont nem szeretek benne, hogy nagyon megviseli a bőrömet. Alapból is érzékeny ez a terület, nekem képes mindentől kipattogni, de ez nagyon csíp felkenéskor és 1-2 napig viszket is. A használati utasítást betartom, megvárom míg megszárad és reggel le is mosom, ez tényleg nagyon fontos szerintem, hogy ne irritáljon annyira. Sajnos így is elkerülhetetlen, szóval kell kötni némi kompromisszumot. Párom bőre már nem ennyire problémás, így neki akár tökéletes is lehetne, de sajnos az izzadásgátló hatás nála csak 2 napig tart. Így nyáron közösen használva megérte befektetni rá, de nem fogjuk rendszeresíteni az ára miatt sem, meg azért sem mert borzasztó egészségtelen. Tényleg csak szükség esetére való, arra egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

pont

2017. augusztus 6.

nem tudom, kinek mi számít 'normális' mértékű izzadásnak, de én szerintem az átlagnál izzadósabb lehetek, mindenesetre ebben a hőségben kezdett már nagyon zavarni a dolog, szóval végre beruháztam erre a kis cuccra (már régóta nézegettem, de mindig lebeszéltem róla magam, hogy ez nekem túl drasztikus). ..és woow, nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó! igazából ez az első dezodor, ami tényleg ér is valamit, nagyon durván hatékony. kb már a második használat után tökéletesen működött, én nem hittem, hogy ilyen lehetséges, de 40 fokban is szinte csontszáraz volt a hónaljam. nagyon fura érzés, hogy érzem, hogy melegem van, azt hiszem, folyik rólam a víz, de SEMMI, szinte már természetellenes. ha nem használok utána reggel más terméket, akkor is működik és még kellemetlen szagom se lesz, semmi.

igazából egy hete se használom még, elvileg első héten minden este kéne kenni, most 2 napja nem használtam már, de még mindig semmi izzadás. viszont tényleg szárítja valamennyire a bőrt, illetve kicsit viszketek tőle, nem vészes, de gondoltam, 1-2 nap szünetet jobb beiktatni a békesség érdekében. el tudom képzelni, hogy akinek nagyon száraz/érzékeny a bőre, annak nem jön be, de szerintem az a kulcsa, hogy ÉSSZEL használd és ha érzed, hogy kezd túl sok lenni, inkább pihentesd, nem kell feltétlenül vakon követni a használati utasítást. tudom, hogy 'csúnyák' az összetevői és az alumínium meg az alkohol nagy mumus itt a krémmánián, de úgy döntöttem, nekem ennyit megér a komfortérzetem és a kényelmem. télen valószínűleg nem fogom használni, de most a hőségben ennyi kompromisszumot tudok kötni.
az áráról annyit, hogy elsőre drágának tűnhet a többi drogériás dezodorhoz képest, de szerintem megéri, mert tényleg működik. a semmire se jó, gagyi cuccokért is simán elkérnek 800-1000 forintot, és nulla hatás. akkor már inkább fizetek kicsit többet egy olyanért, amiről tudom, hogy tényleg ér is valamit.

aki tudja milyen érzés attól rettegni folyton, hogy meglátszik az izzadság a felsőjén vagy hogy nagyon nagy melegben szó szerint csorog le róla a víz és a többi, annak megváltás lesz. tudom, béna reklámszövegnek hangzik, de így van. nekem nagyon megérte, minden apró negatívumával együtt is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

deborika

2017. június 5.

Sajnos nekem teljesen kikészítette a bőrömet (4 használat után), folyamatosan égett és viszketett. Utána még napokig hámlott és nagyon irritált volt a bőröm, hiába kentem be esténként hidratáló krémmel. A hatásáról nem nagyon tudok beszélni, nem éreztem különösebb változást, így kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

starflo

2017. május 31.

Én nagyon szeretem. A legtöbb ilyen termék ideig-óráig használ, vagy ha használ, akkor szétmarja a bőröm. Ez a termék hatásos és gyengéd is egyben! Figyelni kell, hogy teljesen száraz legyen a hónalj bőre mikor a terméket rákenjük, aztán hagyni kell neki időt, hogy alaposan beszívja. Az esti fürdés után használom, majd kb. 20-30 percet hagyom száradni, miközben nézem a tévét, így gyorsan elrepül az az idő :) Engem közvetlenül szőrtelenítés után sem irritál, szóval egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Remélem nem szokik majd hozzá a bőröm, mert jelenleg nagy megváltás a számomra, hogy ilyen melegben nem úszik patakokban a hónaljam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Rékam

2017. március 7.

Hitetlenkedő típus vagyok, mindenképpen ki akartam próbálni és sikerült egy kedves Krémmániás lánytól beszereznem.
Szeretném jelezni, hogy ez bizony teszi a dolgát és nem hagy cserben, tökéletes kis termék.
Mindenképpen beszerzem, ha elfogy az tuti, mert ha biztosra akarok menni (pl. vizsgaidőszak) akkor tuti használom.
Aki pedig ki akarja próbálni, ajánlom nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Aki pedig ki akarja próbálni, ajánlom nem fog csalódni.

LiziSkywalker

2017. január 10.

A termék tökéletesen teszi a dolgát! Figyelni kell a mennyiségre, ha túl sokat sikerül felvinni, bizony nagyon kiszárítja a bőrt. Az ára húzós, de minden pénzt megér, és sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil