Perspirex

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Dezodorok

A Perspirex klasszikus változata, amely klinikailag igazoltan, tartós védelmet nyújt a kellemetlen testszagok ellen, akár 3-5 napon át. Bőrápoló rendszere csökkenti a bőr irritációját. Azok részére ajánljuk, akik a folyamatos intenzív izzadás ellen keresik a megoldást.

naturefun

2019. szeptember 14.

4 hete használom 3-4 naponta, az első héten sem mertem gyakrabban. Valóban hozza, amit ígér, még így is tökéletes, egy pár percig viszket, de aztán az is elmúlik. VISZONT! 3 napja mindkét hónaaljamban hatalmas, kb 2cm-es, fájdalmas dudor nőtt a bőr alatt, olyan, mintha begyűlt volna. Azóta nem használtam, nem nyúltam a puklikhoz és sima stiftet sem kentem rá. Kezd gyógyulni, de most elvesztettem a bizalmat. Tudtuk, hogy nem natúr termék, nyilván, de erre nem számítottam. Még teszek egy próbát vele, mert valóban sokat segít, meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Juanita91

2019. szeptember 2.

Nagyon jó izzadásgátló, tényleg egész nap szárazon tart, és kellemetlen szagok sincsenek...DE... sajnos nagyon irritálja a bőrt, legalábbis az enyémet. Próbáltam már mindenhogy felkenni a bőrömre de mindig jött a viszketés,kipirosodás. Aztán egyszer megpróbáltam hogy egy vattakorongot dörzsöltem be vele, és úgy vittem fel a bőrömre, és így viszont sikerült kiküszöbölnöm a kellemetlen tüneteket, de minden nap így se használom mert nem jó a bőrömnek de ez lehet hogy nem a termék hibája, hiszen maximálisan teljesíti amit ígér, de lehetne egy kicsit bőrbarátabb így 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

pont

2019. június 28.

az egyetlen általam próbált izzadásgátló, ami tényleg működik. felkenés után kb egy fél óráig szörnyű, csíp, viszket, de másnap tényleg nem izzadok tőle. minden nap nem lehet használni, egyrészt a szőrtelenítés miatt, másrészt meg mert nagyon kiszárítja és irritálja a bőrt, de heti párszor tökéletesen működik. nem túl kíméletes és nem is szépek az összetevői, de aki érezte már, hogy konkrétan folyik le róla az izzadság, az valószínűleg rendben lesz ezzel a kompromisszummal. ezután a többi dezodor, izzadásgátló sajnos csak nevetséges placebonak tűnik.

hatása 5 csillagos, de a kényelmetlenségek és az ár miatt egyet le kell vonnom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Dilibogyo

2018. szeptember 5.

Sajnos én is borzalmasan izzadékony vagyok, így gondoltam adok neki egy esélyt, akármennyire is drága. A leghatásosabb dezodor, amit eddig használtam. Arra vigyázni kell,hogy ha előtte nap borotválkoztunk vagy túl sokat kenünk fel, akkor csíp, de ezen kívül semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Vexi

2017. november 15.

Mindig is nagyon izzadós voltam, ezért izgatottan próbáltam ki a Perspirexet. Első használatra sajnos nem elég óvatosan kentem be a hónaljam, ezért nagyon viszketett és csípett. Később körültekintőbb voltam mind az adaggal kapcsolatban, mind azzal kapcsolatban is, hogy borotválás után legalább 24 órát vártam. Így tökéletes volt a hatás, és a komfortérzetem is. Van, hogy heti 4x is használom, és nagyon hatásos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

bianka90

2017. január 13.

Igazi Jolly Joker! Ez a leghatásosabb dezodor amit valaha használtam. Jelen esetben a kicsi a bors de erős jelző abszolút illik. Amikor kibontottam majdnem infarktust kaptam, hogy milyen sokba került és milyen pici. Félelmem alaptalannak bizonyult, egész nyáron használtam és még mindig van belőle köszönhetően annak, hogy nem minden nap kell használni. Ha az ember odafigyel és betartja az utasításokat nem irritál. Tényleg nem szabad borotválkozás után használni és tényleg csak pár húzást szabad használni különben túl sok és kicsípi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Florinda

2017. január 8.

Sajnos én is nagyon izzadós vagyok, még mielőtt a dm-ben megjelent volna, már külföldről rendeltem többször is. Ennél hatásosabb deo-t még nem találtam a problémámra. Nem olcsó, de aki olyan mértékben küzd ezzel mint én, annak az ár a legutolsó amit megnéz az ilyen jellegű termékeknél. Sajnos ha hosszan használom engem irritál, de időszakosan nagy segítség tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Anxiety

2016. június 24.

Nos. Igen, itt a nyár ( és meleg az idő ♫ ) és sajnos a nap végére olyan szép foltosak a ruháim, hogy tenni kellett ez ellen. Hosszas gondolkodás után adtam egy esélyt a dolognak. És jézusom, ilyet még nem pipáltam. Egy izzadság csepp sincs... sehol.
Egy picike deora számítson mindenki, az illata pedig, mikor belépsz a gyógyszertár ajtaján. bah. Sajnos tényleg irritálja a bőrt kb. 1 óráig, de gondolom mivel kell egy kis idő mire hozzászokik a bőr. Az volt a javaslatuk, hogy 1 hétig minden éjjel használjuk, lassan eltelik ez a pár nap, és úgy gondolom, hogy megéri az árát. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg bírni fogja-e 3-5 napig. Egyet kell értenem az előttem szólóval. Nem mindig fogom én sem használni, hisz az izzadás természetes dolog, és ha otthon vagyok engem nem érdekel ..annyira.. :D Persze, hogy jár az 5 csillag, remélem így is marad.
Update: Az 5 napot kicsit túlzásnak tartom, nem bír ki annyit izzadás nélkül, de nem is vártam ilyen csodát. 3 napig elvagyunk együtt, egy minimális izzadással. Viszont ami jó hír, eltűnt az irritáció mikor felviszem a bőrömre, maximum 1 percig enyhe viszketés...szóval úgy néz ki az én érzékeny bőröm hozzászokott, ennek örülök, marad az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Nelluska

2016. június 17.

A hatása amit ígér valóban lenyűgöző- kb 2 hétig... Az elején teljesen odáig voltam érte, 100%ban hozta amit ígért, viszont később sajnos a rendszeres használat ellenére is a hatása jelentősen csökkent :(
Azért persze bizakodó vagyok, ki fogom próbálni a másik fajtát is,de ez sem csodaszer :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

TakiLi

2016. június 16.

Huhh, egy kicsit most megnyugodtam, hogy nem (csak) velem van a baj :) Vajon létezik olyan ember, aki kibírja, hogy egy hétig minden este használja? Ha igen, minden elismerésem az övé, mert én kb. a negyedik napnál úgy döntöttem, hogy kész, lesz ami lesz, nem csinálom végig a kezdő hetet, mert a végére nem marad bőröm. Átálltam tehát a kétnaponkénti használatra, így azért nem olyan vészes, de szerintem elég lesz a heti 2-3 használat is. A hatása amúgy szuper, bár a nyári kánikulában még nem próbáltam, de szerintem nem lesz vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil