Perspirex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellz95, Módosítva: 2016. május 27.

Kategória:   Dezodorok

Perspirex Plus: Ugyanazt a védelmet nyújtja, mint az Original. Klinikailag igazoltan, tartós védelmet nyújt a kellemetlen testszagok ellen, akár 3-5 napon át. Bőrápoló rendszere minimalizálja az irritációt és még gyengédebb a bőrhöz. Azok részére ajánljuk, akik bizonyos kellemetlen szituációk esetén keresnek megoldást az intenzív izzadásra.

kabocika

2016. július 15.

Reklám alapján vásároltam fél áron a DM-ben. Csodaszer, de ijesztő. 2 napig elég volt használnom, aztán 2-3 nap szünet az érezhető, kialakuló irritáció miatt. Egyáltalán nem izzadok tőle, ami viszont káros..Úgyhogy most hanyagolom, mert félelmetes számomra, hogy ennyire gátolja az izzadást, ami viszont biztos nem jó-szóval ez a másik véglet..Izzadásgátló hatása 5*, de mivel éppen ezért totál ártalmas, levonom a többi csillagot-az ára miatt is, bár biztos sokáig elég, mert épp, hogy egy vékony kenés elég ahhoz, hogy egy csepp izzadság se legyen..
(Egyébként teljesen tanácstalan vagyok mit használjak. Vichy stress resist sem tökéletes számomra, úgyhogy nem tudom mi lehet a megoldás, pláne alu mentes kivitelben????? Pls. help me!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Sheila

2016. június 2.

Második használat után a kukában végezte...még jó hogy akciósan vettem. Nem vagyok biomániás, nem parázok az alumíniumtól, de hogy ebbe mégis miféle szert tettek azt nem tudom, mert a második használat után eszméletlenül kipirosodott tőle a hónom alja, fáj, égett, viszketett, szinte sebes volt napokig, plusz nagy, fájdalmas csomók is megjelentek, hogy a karomat is fájt leengednem, úgyhogy napokig szenvedtem vele. Már kezdtem beképzelni magamnak, hogy itt a vég, de aztán pár nap után elmúlt. Eddig egyik alus deonál sem tapasztaltam ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

puckagi

2016. május 29.

DM-es kuponnal vettem meg féláron. Nagyon sokféle dezodort kipróbáltam, sajnos eléggé izzadós vagyok, főleg stresszes helyzetekben, ami elég kellemetlen. Két hete használom, és nagyon megvagyok elégedve, mert tényleg működik.Most már nem használom minden nap, első héten a 4. nap után kipirosodott a hónaljam, de írja is, hogy okozhat irritációt. Az irritáció miatt levonok egy csillagot, egyébként nekem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Adrianabusi

2016. május 20.

Teszteltem ezt a terméket! Szerintem szuper, tényleg hatásos volt rendszeres használat mellett. Azonban, ha leálltok egy kis időre a használatával nem lesz olyan eredményes, mint azelőtt! Az ára kicsit magas, de ha ezt elosztjuk félévre, mert kb. annyi ideig elegendő akkor úgy vélem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil