Pezomed

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Brendon, patika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoofy, Módosítva: 2016. január 18.

Lelőhely:   Brendon, patika
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tradicionális jól bevált receptúra alapján, ám modern felfogásban, gyógyszertári minőségben előállított gyengéd mosakodó krém, az egész család számára. Hosszabb eltarthatóság, jól kenhetőség jellemzi, és könnyen elegyedik a vízzel. Nem tartalmaz színezéket, mesterséges illatanyagokat és parabént.

Száraz, érzékeny és normál bőrre is ajánlott. Babáknak és kisgyermekeknek is használható.

Lencsike95

2016. május 23.

Sziasztok.
Nekünk két pici babánk van, nagyon érzékeny a bőrük, mind a kettőnél ezt a fürdető krémet használjuk. Nekünk a bőrgyógyász doktornéni javasolta, nagyon de nagyon meg vagyunk vele elégedve! Mindenkinek javaslom a használatát. Bársonyossá teszi a babáink bőrét, nem irritál, nem okoz panaszokat. Ez egy nagyon szuper termék, nekünk ez vált be.
Lencsi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Sziasztok.
Lencsi

CeCeDrake

2015. december 5.

Hosszú ideig használtam a könyökemre, mert arra semmi nem volt jó. De ez?! Eleinte imádtam. Nagyon jó volt, hittem, láttam, hogy használ. Utána már nem vettem újra, mert elméletileg rendbe jött a bőröm. Aha... Ami utána lett, az maga a katasztrófa. Mint kiderült, rászokott a bőröm és csak ez kellett volna neki. Idő és türelem, meg egy jó tápláló krém kellett a bőrömnek, hogy kiheverje ezt a szörnyűséget!
Aki jót akar, kerülje el...becsapós ez a cucc nagyon! Ha lehetne mínusz csillagot adnék, mert árt, sokat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

boros76

2015. december 5.

Nekem az életemet, illetve a bőrömet mentette meg ez az egyszerű összetételű krém. A "bio vonal" ész nélküli alkalmazásával sikerült a zsíros bőrömből száraz, extra érzékeny bőrt csinálni. Következménye az lett, hogy most se a növényi hatóanyagú krémeket nem bírja az arcom (hiába tiszták), sem a hagyományos, kémiai hatóanyagokat tartalmazó krémeket. A gyógyszertári, érzékeny bőrre kifejlesztett márkák krémei sem váltak be, sőt az egyszerű gyógyszertári hidratálótól is kipirultam. Erre véletlenül a neten találtam rá, mikor már eléggé kétségbe voltam esve, mivel mossam, kenjem az arcom. Ez a krém jobb a gyógyszertári mosakodókrémtől, mert nem tartalmaz parabént. Mikor láttam, hogy testápolásra is ajánlják, kipróbáltam arckrémként is. És bevált! Nekem direkt jó az érzékeny bőröm miatt, hogy ásványi olaj alapanyagú és egyéb hatóanyagot nem tartalmaz. Mást nem is használok az arcomra. Ha nem lenne nem tudom, mit csinálnék. Természetesen csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 5.

jda

2015. június 24.

Egyértelmű, hogy nincsen benne semminemű paraben, hiszen kb. az egész termék vazelinből és paraffinolajból áll, minek szükségtelen a tartósítása, hiszen semmi élő nincs benne. A bőrön csalóka, áthatolhatatlan filmréteget képez, sem levegőzni nem hagyja, sem nem táplálja, a bőr egészséges működéséhez hiányzó TÁPláló anyagokkal (fürdetőkrémként nem is célja, de pont ezért sem kellene "befóliázni" sem). Olcsó, ezer évig elálló, igénytelen patikai alapanyag, becsapja a bőrt, függősít (az értékes anyagra már rosszul reagál a bőr, nem ismeri föl, mert ez összezavarja), függősít, elfojtja és idővel súlyosbítja az okozatot, a bőrtünetet. Vétek használni, max. nyikorgó ajtó esetén... Vagy talán jólesve fürdenénk vagy kisbabánkat gázolajban/benzinben, miután/csak mert "megtisztították"..? -Véleményem nem a "biohullám" hatására, sem "légből kapva", hanem egészségtudatos kozmetikusként, ha írhatom így, belelátva írtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

torppicur3

2015. március 24.

A kislányomnak ajánlotta a gyermekorvos a bölcsiben, mivel extra érzékeny, ekcémás bőre van. Még csak pár napja használjuk, de eddig úgy néz ki, hogy be fog válni. Kevés kell belőle, jól kenhető és semmi mesterséget anyagot nem tartalmaz, ami irritálhatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

varga.stella

2015. február 17.

Alig egy hete használom, de máris extra puha a bőröm tőle. A térdem körüli száraz bőrrel még nem bánt el, de sokat javított rajta. Sajnálom, hogy nem találtam rá előbb, mert egész télen szenvedtem a száraz bőrömmel, pedig rengeteget ittam. Ez a termék szerintem strandszezonnál is hasznos lesz.
Ráadásul magyar termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Ráadásul magyar termék!

zoltan.nagy.dr

2013. november 21.

Sziasztok! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Pezoderm Fürdető krém általános használatra fürdéshez és mosakodáshoz ajánlott parabénmentes krém. Alkalmas a száraz, érzékeny vagy normál bőr mindennapi, gyengéd tisztításához. Babák és kisgyermekek bőrén is alkalmazható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol