PHB Ethical Beauty

Ár:   3970 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2020. október 28.

Az ásványi szemöldökpúder természetes árnyalataival bárki tökéletesen ívelt, telt szemöldököt varázsolhat magának. Kiemeli a szemeket és az arcvonásokat. Hihetetlenül tartós, nem mosódik el, így akár egész nap nyugodtan viselheti. A legtisztább, természetes ásványi anyagoknak és a bio jojobának köszönhetően különösen gyengéd a bőrhöz, érzékeny bőrűek számára is ideális választás.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nusy02

2020. november 3.

Jól pigmentált, tartós szemöldökpúder szép összetevőkkel. Teljesen elégedett vagyok vele, újravenném :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.