Phi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mse, Módosítva: 2020. április 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A “gel to milk” formula különleges technológiával készül. A formulában található vízben és zsírban oldódó hatóanyagok két lépésben fejtik ki hatásukat. Alapja egy cukor bázisú oleogél, mely könnyedén emulzióvá (krém jellegű arcápolóvá) változik, amint egy kis víz éri. Rendkívüli a hidratáló, tápláló és tisztító hatása, igazi 3 in 1.  Mind a zsíroldható, mind pedig a vízoldható hatóanyagok is érvényesülnek a formulában, az eltömődött pórusokból könnyedén oldja ki a betokosodott faggyút, piszkot, sejttörmelékeket, így a bőr megszabadul a miteszerektől.

Zenaty

2022. június 6.

Nagyon nem. Szeretem a Phiket, de ettől olyan zsíros érzetű a bőröm használat után, hogy arcot kell mosnom. Nagyon zavaró, nem is fogom elhasználni. Nem igazán tudom mi volt itt a koncepció, de hogy ez a termék nem tisztít az is biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

Dorine

2021. november 3.

Sajnos nekem nem vált be. A zsírosodásra hajlamos bőröm csak még zsírosabb lett tőle. A hatóanyagai miatt nem vonok le több csillagot, és a Phi termékei szuperek, de ez nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Mexx88

2021. szeptember 23.

Csodát nem kell várni tőle, de jó termék, főleg érzékeny bőr esetén is.
Kicsit túlárazott sajnos, emiatt - 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Csodát nem kell várni tőle, de jó termék, főleg érzékeny bőr esetén is.
Kicsit túlárazott sajnos, emiatt - 1.

nasyaeszter

2021. július 9.

Sajnos nagyon szűk pórusaim vannak, így nálam a miteszerekkel nem bánik el, viszont kellemes érzetet biztosít, nagyon jól tisztít és hidratál. Kicsit ilyen "feldobok egy maszkot" feeling. Nekem azért újravevős, mert nem bántja a hiperérzékeny bőröm, ami nagyon ritka. Ha nem vársz tőle csodát, csak egy kis extra "törődést", szeretni fogod!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

Hajnal02

2020. június 17.

Igazából ezt a terméket többedmagammal használom :D annyira multifunkciósan működik a különböző bőrtipusokon, hogy szuperül tudjuk otthon többen is használni.
Én többlépcsősen szoktam arcot tisztítani. Ehez meg igazán jól jön hogy ebből elég 1-2 borsónyi is.
Így sokkal gazdaságosabb.
Nekem a kombinált bőrömet szépen kitisztítja.
Heti pár alkalommal szoktam használni, főleg akkor ha sminkelek. Nagyon szépen fellazítja/leszedi a szennyeződéseket. Utána sokkal könnyebb a többi termékemmel a rutin, mert valóban tisztának érzem a bőröm.
A páromnak az ekcémás bőrét szépen hidratálja, neki kifejezetten jó a mindennapos használata.
Az édesanyámnak is ilyet adtam ajándékba, nagyon szereti azóta is használni. Neki kifejezetten az volt a fontos hogy visszahidratálja a száraz bőrét.
Az olajos rész tisztít, utána meg nedves kézzel újra átmaszírozva már tejes állagú. :D szerintem szuper ez az "átalakulás"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Így sokkal gazdaságosabb.
Nekem a kombinált bőrömet szépen kitisztítja.

narancsfavirág

2020. június 13.

Száraz, pattanásokra hajlamos, érzékeny bőröm van, és a leírás alapján reméltem ez lesz a tökéletes arclemosó számomra. Nem szárított, és egészséges fénye volt az arcomnak a használata után, viszont a mitesszereken, pattanásokon inkább rontott, mint javított :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Kaolin 0 0

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.