Phi

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Könnyű, gél állagú szérum, melynek a már jól ismert hialuronsavon kívül a kulcs hatóanyaga a GLYCOIN natural. A GLYCOIN megtalálható a Myrothamnus flabellifolia növényben, mely méltán viseli a "Resurrection plant" azaz feltámadás virága nevet. Ez a növényke teljesen kiszáradva, sivatagi körülmények között évekig is vegetál víz nélkül. Amikor viszont víz éri, pár órán belül visszaköltözik belé az élet, újra zöld, friss és gyönyörű lesz. A 21. századi biotechnológiának hála, megtalálták és kivonatolták ennek a varázslatos mechanizmusnak a forrását, ami nem más, mint a GLYCOIN. Klinikai vizsgálatok bizonyítják, a száraz és érzékeny bőrállapoton, a ráncok elleni küzdelemben kifejezetten látványos javulás érhető el használatával. A formulát úgy készítettük, hogy a GLYCOIN, mint kulcsösszetevő mellé olyan hatóanyagok kerüljenek, melyekkel szinergiában, egymás hatását erősítve tudnak együttműködni."

GeorginaH

2019. május 19.

Mindig is odafigyeltem milyen terméket használok az arcomra, ennek meg is van az eredménye ,hiszen simán mindig egy tizessel kevesebbnek néznek (sajnos nem kilóra)

Nem céltudatosan indultam a Müllerbe, csak gondoltam körülnézek.. Aztán egyszer csak rátaláltam a Phi termékekre. Hallottam már róluk,így heves szívdobogást követően elsőként őt vettem a kezembe, a neve sokat sejtetett 🙂 kipróbáltam és jött is velem. Hibátlan összetevők, selymes állag és valódi,több réteget érintő TARTÓS felfrissülés,feltöltődés .
Külön öröm,hogy mindez ragacsos utóérzet nélkül valósul meg.
Sajnos a hyaluronsavas teemékekekkel elég rosszak voltak a tapasztalataim..
Szerencsére csak mostanáig.

Én naponta 2x használom reggel és este is és látványos az eredmény.
Puha ,életteli arcbőr, de pl.az apróbb szem alatti ráncaim is eltűnőfélben vannak.
A legjobb,hogy ezt mások is észrevették 😉

Amint a lehetőségeim engedik,szépen kipróbálgatom a márka többi termékeit is.
Azt hiszem,szerelem van itt kibontakozóban 💜

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Külön öröm,hogy mindez ragacsos utóérzet nélkül valósul meg.
Sajnos a hyaluronsavas teemékekekkel elég rosszak voltak a tapasztalataim..
Szerencsére csak mostanáig.

Én naponta 2x használom reggel és este is és látványos az eredmény.
A legjobb,hogy ezt mások is észrevették 😉

Amint a lehetőségeim engedik,szépen kipróbálgatom a márka többi termékeit is.
Azt hiszem,szerelem van itt kibontakozóban 💜

BViki22

2019. március 20.

Bár nem olcsó, de tényleg megéri az árát. A bőröm vízhiányos, hajlamos kiszáradni, és sokszor megesik, hogy ha elkezdem kenni valamivel, előjönnek a pattanások. Itt viszont semmi ilyet nem tapasztaltam! Nagyon imádom, mert gyorsan magamra kenek belőle egy keveset, és nagyon puha lesz az arcbőröm. Nem használom minden nap, heti 2-3 alkalommal, de így is érzem, hogy segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

nightingale

2019. február 20.

Habár nekem kifejezetten zsíros a bőröm, viszont a mélyebb rétegei vízhiányban szenvednek, ezért sokszor előfordul, hogy ha hideg idő van, akkor nagyon szárazzá válik a hideg levegőtől és a széltől, továbbá ehhez a kevés vízfogyasztás is hozzájárul. Ilyenkor érzem, hogy legbelül a bőröm szomjazik. Lassan fél éve használom, s nagyon hatásosan kezeli a vízhiányt. Nagyon kevéske elég belőle,, egy-két csepp a pipettából elég az egész arcbőrömre. Azonnal beszívódik, nem érzek utána ragadósságot, ebből tudom, hogy tényleg olyan hasznos hatóanyagokat juttatok a bőrömbe, amikre ténylegesen szüksége van. Én éjszakánként alkalmazom, és utána még rásegítek egy kis könnyű krémmel. Ősszel kezdtem használni, és most, tél végére már csak egy kicsi maradt belőle, szóval 5-6 hónapig elég , ami szerintem szuper gazdaságos. Az is biztos, hogy nyárra is beszerzem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

BlackMagicWoman

2019. február 20.

Az én bőröm időszakosan vízhiányos csak, de ha pont ez az időszak van, akkor nagyon vízhiányos. Eddig semmilyen natúr krém, szérum nem hozta ezt a szuper hatást, mint a Deserts Fountain szérum. Azonnal beszívódik a bőrömbe, rögtön érzem a hidratáltságot, persze utána krém használata szükséges. De nem is gondoltam, hogy krém helyett való lenne. Az ára soknak tűnhet, viszont nagyon sokáig elég, így már egyáltalán nem drága. Nekem konkrétan 6 hónapig elég volt, pedig sokat használtam. Nagyon kevés kell belőle, szépen terül a bőrön, egyáltalán nem ragacsos mint a legtöbb szérum. Szuper termék! Csak ajánlani tudom, most veszem a következő üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

ramma

2019. február 18.

Kevés,de hatásos összetevők, sallang nélkül. Az összes eddig próbált szérummal az volt a bajom, hogy egy nagy ragacs volt az arcom utána, majd pár perc elteltével rámszáradt, mint a tapétaragasztó. Na ez nem ilyen :))) könnyű, azonnal feltölti a szomjas bőröm és finom puha slymes lesz utána. növény illata van, még nem jöttem rá, mihez hasonlít...talán gyöngyvirág. Pedig parfum mentes. Nem irritál. Utána nekem kell emulziós krém is, csak szérum nem elég. Mintha a szarkalábakon is halványítana, de lehet, ezt már csak bebeszélem magamnak...minden esetre, nagyon klassz szérum, hiányozna a rutinomból,plusz szeretem a Phis lányokat, nem titok...segítőkészek, kedvesek, nincs soha olyan érzésem, hogy rám akarják sózni a termékeiket. A kapcsolatunk is úgy indult a márkával hogy egyik szerdán a phi nyílt napon, amikor elég ramaty állapotban volt a bőröm, a sokadik megjárt kozmetikus, kipróbált krém és jótanács után azt mondta a fitoterapeuta nőci, hogy a legjobb, amit tehetek a bőrömmel, ha nem használok semmilyen kozmetikumot most egy ideig. Ne vegyek semmit! Pedig azzal a szándékkal mentem, hogy bevásárolok. Így viszont eljöttem üres kézzel és betartottam... :) Pár hét után rendbe jött a bőröm. Eztán szépen fokozatosan építettük újra a rutinom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Redlips

2018. december 23.

Én sajnos annyira nem vagyok elájulva tőle és nem is veszem újra. Inkább csak hidratál, nem fedeztem fel pozitív hatását az arcbőrömre nézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Boquerona927

2018. december 17.

A bőröm imádja és csodálatosan sima lesz utána. Nagyon könnyű folyékony állagú, 1-2 csepp elég az egész arcra. Elég drága, de megéri, mert nagyon sokáig elég. Még télen sem kell mellé nappali arckrém, Phis tonikkal együtt tökéletesen hidratál. Az illata is csodás, nem parfümös inkább természetes. A bőröm annyira szereti, hogy 1 percig sem bántam meg hogy megvettem, pedig fájt a szívem az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol