Phi Golden Liquid Ectoin és Bioaktív Plankton Sejtszintű Regeneráló Szérum Stabil C- Vitaminnal

Phi

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Ár:   24 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum két különleges kulcsösszetevője, mely az antiage és regeneráló hatást adja ennek a prémium szérumnak, az az  Ectoin intelligens molekula és a marine biotechnology aktív planktonkivonat.  Az Ectoin egy speciális természetes molekula, mely  amellett, hogy kivételes vízmegkötő tulajdonsággal rendelkezik. Képes arra, hogy a sejteket határoló membrán szerkezetét megvédje a káros környezeti hatásoktól úgy, hogy közben a már károsodott sejteket regenerálja. Sejtvédő tulajdonsága egészen extrém körülmények között is érvényesül.

nekoSX

2019. november 6.

Szeretettel ajánlom mindenkinek, akinek az eddig próbált C-vitaminos termékek nem jöttek be az érzékeny bőrük miatt.
Nem csíp, nem szárította ki a bőröm, nem színeződik el, nem kell hűtőben tartani, illatát napsugár-illatnak hívom, mert arra emlékeztet - nem igazán igényelném, de mondjuk azt, hogy elviselem (ez az egy dolog ami kár benne). Bármilyen gyulladást- pattanást gyönyörűen gyógyít-lehúz, nagyon gyorsan helyre tesz. Az ára húzós, de tényleg elég volt 3 pumpálás a teljes arcomra és nyakamra, mert ha többet raktam, akkor enyhén húzódott a bőröm. 2-3 naponta használva nekem kitartott 1évig, A barna foltokkal nem tud igazán mit kezdeni, csak enyhén csökkenti az elszíneződést, erre nekem jobb volt a Natics széruma, de az meg ragadt-morzsálódott felkenés után. Ez nem ragad-nem morzsálódik, szépen felszívódik és minden krémemmel kompatibilis volt, sőt a nehezebb krémek is jobban felszívódnak utána. Nyári estéken simán elég volt csak ez hidratálásra is.
Van benne vmilyen enyhe hámlasztó, ami nagyon szép egységes bőrképet ad, viszont én emiatt kizárólag estére használtam, nem kísérletezgetek ilyesmivel nappalra, hiszen hosszútávon nem tudhatjuk mit okozna fényvédő mellett is. A kék-fény mese pedig nagyon szép, sok terméknél van már, de csak porhintésnek tartom, nem ettől jó ez a termék...szerencsére!
Most fogyott el az első üvegem és úgy gondoltam mást fogok kipróbálni utána, de azt hiszem nem, maradok ismét ennél a terméknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Squalane eo 1 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.