Phi

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: sztich, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Ajakápolók

Ez az ajakír különösen tápláló, puha és vitaminokban gazdag kis védelmezője lehet az ajkaknak.

kalulumia

2020. március 23.

Nem teszi az ajkakat ragacsossá, az illata nem tolakodó, kellemes, lágy. Minden reggel használom arctisztítás után. Finoman ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Saci88

2020. március 11.

Update: sajnos pár heti használat után allergiás reakció lépett fel nálam, nagyon sajnalom, de igy nem tudom hasznalni, valószínű a méhviasz miatt, így egy csillagot is el kellett vennem. Korábbi :Tényleg csodaszer! Számtalan agyondícsért ajakápolót kipróbáltam, iegyik másik ideig órág segített is, de ez az első ajakápoló ami tartós eredményt hozott. Beszívódás után is szép marad a szám, végre búcsút mondhattam a véresre repedt ajkaknak.
Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Mindenképpen újravevős!

szaszkoj

2020. január 30.

Eleinte nagyon utáltam, de aztán megszoktuk egymást, mostanra az egyik kedvenc ajakápolóm.
Elsőre nagyon furcsa az állaga, ezt nem szerettem benne: inkább balzsamos, már-már géles állagú, nem pedig viaszos, mint ahogy az az ajakápolóknál általában lenni szokott.
De pont ez a furcsa állag az, amitől olyan jó, ugyanis nem törlődik le egyszerűen az ajkakról, nem mászik el, be sem szívódik teljesen, hanem egyfajta hidratáló védőrétegként hosszan a helyén marad, és még a fénye is szép :)

Egy kicsit drágállom ugyan, de mivel sokáig elég, ezen túl tudom tenni magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Egy kicsit drágállom ugyan, de mivel sokáig elég, ezen túl tudom tenni magamat.

anneshirley

2019. március 24.

Nem néztem ki belőle sokat, de meglepően jó. Képez egy finom, ápoló réteget az ajkakon, ami nagyon lassan szívódik be, de utána nem köt meg szárazra, mint a beton (Helló, előző "ajakápolóm"!), hanem valóban mélységében hidratál és puhít. Az illata kellemes, nekem olyan mézessütis/szaloncukros. Amit nem értek az a stift fura, hosszúkás ellipszis formája, ezt nem tartom praktikusnak, de annyi baj legyen, mert a hatása és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

rayeri

2018. december 19.

A Phi ajakbalzsam számomra az etalon! Mindkettőt próbáltam, mindkettőt imádom! Pont annyira zsíros és krémes amennyire kell. Nem csúszkál a szám tetején (mint pl.a Magister pisztáciás rémsége) de nem is köt meg rajta (mint pl. a Himalaya Herbals kakaóvajasa), azonnal MÉLYEN hidratál (és itt a lényeg!!!), finom krémes réteg marad utána, ami elég sokáig érezhető, de nem zavaróan hanem kellemesen. És ami nálam nagyon nagy szó, NEM SZÁRÍTJA A SZÁMAT, MINT A LEGTÖBB, nem kell félóránként kenniI!!! Abszolút csodaszer, minden Ft-ot megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Izar

2018. június 14.

Ezt próbáltam először, bár azóta már Eperke is megvan, de még nem döntöttem el, hogy melyiket szeretem jobban.

Ami létezik a földön ajakápoló, azt kb. már mind kipróbáltam és a sorrend ez:
LUSH Honey Trap
Phi Mézi / Eperke
... nincs tovább, a többi nekem kuka. :)

Nyárra ez és epres kis társa is tökéletesen elég, télre azért a Honey Trap nekem a nagyágyú, de ez a két kis tubus csoda nagyon közel van hozzá. Semmi extrának nem tűnik, amikor először használod, de ott marad a szádon, nem nyalod le azonnal (a méz és a méhviasz egy csudi dolog, na), és védi, ápolja a szád finom bőrét. Az illata nagyon enyhe, édeskés, egyáltalán nem zavaró vagy gejl.

Eperkénél ez valóban kevésbé fényes, és nem tapad annyira, ott jobban érzem az ápoló, védő hatást, mert az kissé zsírosabb, de attól még nem biztos, hogy az jobban is véd. Szerintem a kettő ilyen szempontból eléggé egyforma, csak mindkettő máshogy éri el ugyanazt a hatást.

Úgy jó, ahogy van, nekem abszolút öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Ami létezik a földön ajakápoló, azt kb. már mind kipróbáltam és a sorrend ez:
LUSH Honey Trap
Phi Mézi / Eperke
... nincs tovább, a többi nekem kuka. :)

Úgy jó, ahogy van, nekem abszolút öt csillag. :)

yvettke777

2018. május 2.

A rendelésem mellé kaptam ajándékba. Isteni illata van és tényleg hidratál. Nagy Carmex kedvelő vagyok, de az utóbbi időben nem segített a kiszáradt ajkaimon ezért is probálkoztam meg valami mézes hidratálóval. Nem csalódtam ismét a márkában. A Pazar Coffee Espresso szemkörnyékápoló után ez is nagy kedvenc lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Nena

2017. október 18.

Rendelés mellé kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mert nem szeretem a mézes cuccokat. És nagyon rosszul tettem volna, mert ez a balzsam szuper!
Én évek óta, minden évszakban carmex-et használok. Ez vált be és kész. Viszont itthonra, vagy ha nem érzem szükségét erősebb ápolásnak, egyre többször nyúlok ehhez. Nagyon szépen beszívódik, nem csak az ajkak felszínén ül, hanem ápolja is. Az illata mézes-kakaós, nem fogy gyorsan és (nekem ez is fontos), táskába dobálás mellett sem lesz rusnya két hét alatt a csomagolása. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

isabelaniko

2017. szeptember 13.

Eddigi legjobb ajakápoló amit próbáltam. Kiválóan hidratál és imádom a zselés szaloncukor illatát :) Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Melcsibabyke

2017. június 3.

Valóban zselés szaloncukorra emlékeztet az illata. :) Nagy kedvencem lett. Jól hidratál, elég napi 1x-2x használni és puhává teszi az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract