Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 gr   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 28.

Kiszerelés:   150 gr
Kategória:   Testápolás

Kávéőrleményben gazdag testradír a narancsbőr ellen

zsazsa

2018. június 7.

Elég erősek a kávészemek a radírozáshoz, ezután is puha lesz a bőröm, a benne lévő olaj táplálja használat után. Hangzatos a neve, de a narancsbőr maradt, és persze nem is ettől fog elmúlni. Sajnos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

zsazsi86

2017. június 30.

Élvezet zuhanyozni vele :) Zuhany előtt már kibontom a tégelyt, és az egész fürdőszoba illatozik.....awww mennyei kávéillat! Mint reggel :) Aki ezt megálmodta biztosan kávéimádó! Hetente használom egyszer, de van hogy kétszer is :) jóleső érzés, és közben az illatfelhő....szuper. Semmilyen hidratálót nem igényel utána a bőröm, a sok phinom olaj után :) Jahh mondjuk én elfogult vagyok :D amikor piacra dobták, látatlanban kettőt rendeltem azonnal :DDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

zsu044

2017. június 4.

Első benyomás: a Phi-től már megszokott letisztult, sallangmentes csomagolás. Annyira szeretem ezt a minimalista dizájnt, hiába tudom, hogy a beltartalom a lényeg, engem sajnos nagyon sok (főleg magyar) termék csomagolása elborzaszt. A Phi tégelyeit, cimkéit imádom, jó ránézni. A Phi kívül-belül pure! ♥

Második benyomás: az illlaaat! Tömény, mennyei kávé! Nagggyon fincsi!

Használata: nagyon el van találva az állaga, nem túl olajos, de annyira viszont igen, hogy nem potyog darabokban szanaszét a paszta, hanem pont jól lehet vele "dolgozni". Igen, a kád és környéke kávés cuccal lesz beterítve, legalábbis én mindenhova varázsoltam belőle, de ez nem tántorít el, újra és újra akarom a használatát, mert akarom ezt az illatorgiát, és azt a hidratált, puha bőrt, amit maga után hagy. Én pont ezt az erősségű peelinget kedvelem, amit ez a testradír nyújt, módszeresen átdörzsölöm az egész testem, a comb-popsi területén kicsit hosszasabban időzve, majd öblítés után nem törölközöm, csak a töribe burkolózva száradok, hogy ne töröljem le magamról az illatos-olajos réteget, amit maga után hagyott. Annyira puha, ápolt és hidratált utána a bőröm, hogy közvetlen radírozás után nincs is szükség testápolóra, és semmi egyébre, csak élvezni a pihe-puha, illatos bőrt.. PAZAR!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

Második benyomás: az illlaaat! Tömény, mennyei kávé! Nagggyon fincsi!

Bog

2017. április 23.

Termékmintát kaptam a megrendelésem mellé, és nagyon meglepett ez a kis cucc! Szerintem irtózatosan jó! Nagyon jól leradírozza a bőrömet, és a benne lévő olajok táplálják is azt! Nagyon kevés is elég belőle, a kapott kis minta nekem 3 alkalomra volt elég teljes testradírozásra! Zuhanyzás után a vizes bőrömbe masszíroztam, leöblítettem és jöhetett a törölközés. Pihe puha volt a bőröm utána, nem kellett testápolózni!
Nyárra biztos, hogy meg fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Nyárra biztos, hogy meg fogom rendelni!

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Illatanyagok: Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kókuszvirág cukor. A kókuszcukor (vagy más néven pálmacukor) a kókuszpálma virágának nektárjából előállított hagyományos cukor. Jellemzően bőrradírozó termékekben találkozhatunk vele.