Philips

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. július 25.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ezzel a sokoldalú női borotvával egész testünket gyorsan, egyszerűen és biztonságosan borotválhatjuk. A készülék titka a kis méretű borotvafejekben rejlik, amely gyorsan vág, miközben óvja bőrünket. Az eredmény pedig puha és sima bőrfelület minden használat után.

Jellemzők:

• Biztonságos borotválkozási rendszer
  • Elemes Ladyshave női borotva
  • Vékony, ergonomikus kiadás
  • Nedves és száraz helyen is használható

Tartozékok:

• 2 db AA akkumulátor
  • Fésűtartozékok

zdoreebaba

2013. július 15.

Kedvenc borotvám. Nagyon precízen távolítja el a szőrt. Már van belőle két darab itthon, mert anyum is előszeretettel használja. Víz alatt nem szoktam elővenni, mert félek, hogy berozsdásodik a fej és azért nem túl olcsó, hogy kidobjam. 5*
Valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan kell kitisztítani a fejet?? Ti mivel szoktátok: vízzel/alkohollal....?? Légyszi segítsetek!! Nagyon sürgős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.