Philips

Ár:   90 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   90 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat bocsát ki a szőrszál gyökeréhez. Ennek hatására a szőr természetes módon kihullik és az újranövekedés gátolva van. Ha rendszeresen megismétli a kezelést, a bőre mindennap sima lesz.
Klinikai vizsgálatok kimutatták, hogy a mindössze két, kéthetente végrehajtott kezelés a szőrzet jelentős csökkenését eredményezte; négy-öt, kéthetente alkalmazott kezelés után pedig optimális szőrmentes eredmények mutatkoztak. Az eredmények fenntartása érdekében egyszerűen ismételje meg a kezelést négy-hat hetenként. A kezelések közti idő változó a szőrszálak egyéni újranövekedése szerint.

Akasa

2020. július 29.

Még csak 2 hónapja használom, de biztosan állíthatom, hogy meggyőzött. Nem tudom hogy élhettem nélküle kategória.
Fehér bőrű vagyok sötét és sok szőrzettel :( az állandó epillálás és gyantázás már kikészített. Utána folyton gyulladás, és persze ez rengeteg idő is, ami egyre kevesebb van a gyerekeim mellett.
Oké ennél a gépnél is kell valami szőrtelenítésnek történnie előtte, de a villogtatást màr bàrhol és bàrmikor meg tudom csinálni (alvó gyerekhez gyantásan nem tudok berohanni, az epillálásra meg felkel, borotva szóba se jöhet).
Első használat előtt borotváltam, nem volt érezhető maximumon használva sem. 2. alkalom előtt is borotváltam, plusz addigra kicsit barnultam is és a 2 hetet sem vártam meg. Na az kegyetlen volt. Minden villantás égetett. Visszaálltam a gyanta vagy epillálásra kezelés előtt, így nem érezhető nekem.
Intim területen győzött meg a legjobban, nincsenek vègre gyulladások, nekem már ez megérte, de többet is ad, mert a szőr mennyisége is minimàlis lett, ès abszolút fájdalommentesen kiszedhető.
Lábon is elég jól teljesít. Viszonylag barna most nyàron a lábam (nincs hulla szinem :D ) és 2 hèt után még irtó sima puha, ami visszanőtt az is láthatatlan szinte.
Télen akarok időt keríteni a kezemre, elég anyajegyes és macerás ott nekem.
Hónaljba is elég jól szerepel, ott mondjuk a férjemen teszteljük, nekem azt elég 2-3 hetente epilálni, az nem vészes. Nàla viszont elèg látványos és még csak 2x használtuk.
Ja és az alap gépet vettem meg, akciósan 60e ft volt.
Teljesen szuperül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Télen akarok időt keríteni a kezemre, elég anyajegyes és macerás ott nekem.
Ja és az alap gépet vettem meg, akciósan 60e ft volt.
Teljesen szuperül teszi a dolgát.

Anna4836

2019. november 14.

2 éve használom egy újabb változatát mint fent a képen látható, és nagyon elégedett vagyok vele. Eredeti ára azt hiszem 145 E Ft volt, és én 115 E körül vettem meg akciósan. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Az előző Krémmániás kérdéseire válaszolva, javaslom ősszel kezdj hozzá a kezelésnek, semmi esetre sem nyáron. Igen, itt az a lényeg, hogy a legnagyobb legyen a különbség a szór színe és a bőröd tónusa között a legnagyobb hatékonyság érdekében. Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és igen, minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, ezért ne aggódj, a kezelés lényeg pont az, hogy ne legyen férfierősségű a szőrzet, de ezt csak így lehet elérni. Nekem nagyon erős száljaim voltak és mostanra, alig nő vissza valami.

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így két év készülékhasználat után havonta - másfél havonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert uszodába járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírna még többet is.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum. Nem igazán értem az előttem szóló 2-3 óráját, én 15 percnél többet nem foglalkozom a kezeléssel alkalmanként. Úgy emléxem a leírásban benne van, hogy szakálra, szemöldökre nem lehet használni. És még valami, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Praktikusabb, kényelmesebb és költséghatékonyabb is a készülék használatával szőrteleníteni, hiszen havonta 7-10 E Ft-ot spórolok meg azzal hogy nem járok gyantáztatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

rose

2019. május 17.

Update: Lassan 5 hónapja használom, úgyhogy itt az ideje egy újabb véleményezésnek. Amikor megvettem a gépet, az volt vele a cél, hogy ne kelljen mindennap borotvát használnom, ez nem jött be. Az elején egészen szépnek tűnt az eredmény, de ahogy eljött a fenntartó kezelések ideje, gyakorlatilag minden visszanőtt. A kezelés hosszadalmas, egyszerűen nincs kéthetente 2-3 órám minden területen végigmenni, ha még közben borotvát is kell használnom, úgyhogy ebből a szempontból csalódás. Hogy jót is írjak, az alsó lábszáramon nagyon szépen kikopott a szőr (sajnos ott sem teljesen), illetve a bikinivonalon és a hónaljamon is tök jól teljesített, viszont az eredmény kb. egy hónapig tartott. A karomon az égvilágon semmit nem ért, illetve a combommal is viszonylag nehezen birkózott meg, pedig a világos bőr-sötét szőr típusba tartozom. Sajnos a visszaküldési határidőről már lecsúsztam, úgyhogy most az a terv, hogy újrakezdem a 2 hetes kezeléseket, és meglátjuk, mi lesz belőle. Összességében ma már nem biztos, hogy megvenném, de ha már megvettem, igyekszem kihasználni az előnyeit.

Szerettem volna túlesni a 8 hetes előkezelésen, mielőtt véleményezem, ennek most jött el az ideje. Az első két kezelés után teljesen odavoltam, hogy milyen elképesztő tempóban hullik ki a szőr, az utolsó kezelés viszont hagyott bennem egy kis hiányérzetet, mert ennél azért látványosabb eredményt vártam volna. Az alsó lábszáramon elég szépen dolgozott a gép, ott alig maradt valami, a combomon viszont maradt bőven, bár lehet, hogy azt nem tudtam annyira ügyesen villantani. Hónaljon teljesít a legjobban, ott gyakorlatilag alig van egy-két szál, karon viszont csalódás volt, ott a 3. kezelés után sem látok akkora eredményt, bár igaz, hogy ott a legvékonyabb és legvilágosabb a szőr. A gép alapvetően kézre áll, a használata nekem hosszadalmasabb, ha tényleg figyelek arra, hogy minden területet levillantsak, akkor bő egy óra alatt vagyok meg a két lábammal - persze ha tényleg elég 6 hetente hozzányúlni, akkor ennyi belefér. :) Világos bőrre 4-es fokozaton használom, egyedül a combomnál csíp egy kicsit, de kibírható, az anyajegyeket pedig kerülgetni kell. 30%-kal olcsóbban vettem, és bár nekem nem tökéletes az eredmény, de még így is úgy érzem, hogy megérte. Bár hivatalosan vége az előkezelésnek, az app szerint ha nem értük el a várt eredményt, nyugodtan be lehet még iktatni kéthetenkénti kezeléseket, ezért most ez a terv, és meglátjuk, hogy megszabadulok-e a maradéktól. Az appot egyébként mindenképpen ajánlom mellé, sokkal egyszerűbb nyomon követni az alkalmakat, és mindenféle tippet is ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Liliomrozsa

2019. május 16.

elvileg én is az ideális (világos bőr és sötét szőr) típusba tartozom, de sajnos nem látom az eredményességét még. eddig 8 kezelésen vagyok túl.
Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

animania

2019. április 1.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettem. Itt szeretném elmondani, hogy nekem nem a többszázezer forintos gép van meg, hanem csupán a "legkisebb" philips, ami akkora kb. mint egy epilátor, és ezt jóval olcsóbban tudtam megvenni neten, 55ezer ft-ért. Úgy voltam vele, hogy nekem megteszi. 5 kezelésen vagyok túl (először kéthetente villantottam, innentől már áttérek a 3-4 hétre) és a lábamon (térdtől lefelé) gyakorlatilag 90 %-ban eltűntek a szőrszálak. A combomon van még pár, de azok amúgy is alig láthatóak. A hónaljamon is nagyon jól teljesített. A bikinivonal már kicsit jobban feladta neki a leckét, de látom, hogy ott is kezd ritkulni. Én 5-ös fokozaton használom és így sem csíp, anyajegyeket kerülöm. Ha tehetitek, ruházzatok be egyre. Abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Niador

2018. november 8.

Már évek óta nézegettem, de mindig túl drágának tartottam megvenni. Aztán egy hónapja elszántam magam és milyen jól tettem. Az ajánlással ellentétben én hetente egyszer használom (egyelőre), minden nap más területen. Nem mondom, hogy ennyi idő után már csupasz csiga lettem, de azt hiszem a Chewbacca kinézettől elköszönhetek. A használati utasítás szerint simán mehetne szőr/bőr típusomhoz a 4-5 fokozat, de akármennyire is fakír vagyok, inkább csak a 3-ason használom, hogy ne csípjen a villanás. Viszonylag alaposan lehet vele dolgozni, de persze azért néha egy-két folt kimarad. Sebaj, legközelebb azt is levillogtatjuk.
Nekem a 2 darabos, cserélhető fejes változat van meg. Nem tudom mennyivel tud többet a másik drágább típus a több fejjel, de szerintem ez az olcsóbb változat is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

BridgeK88

2018. október 22.

Bár vétel előtt jól utána olvastam és jókat írtak róla, mégis eleinte teljesen szkeptikusan álltam hozzá ehhez a szerkezet. De - így 1 év használat után - azt kell, hogy mondjam: ez egy csoda. Gyakorlatilag 90%-ban eltűnt a szőr, ami még visszanő, az is alig látható, gyenge szálú. Sőt, a szőrtüszőgyulladás problémámat is orvosolni tudta, amire idáig semmilyen krém nem volt képes. Nem olcsó, ez tény, lehet érdemes a vétellel kivárni egy kuponos akciót (én is -20%-os kuponnal vettem), de abszolút megéri, nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

zsofi02

2018. május 25.

Imádom! <3 Kb. egy hónapja használom - az ajánlással ellentétben - hetente. Nekem nagyon bevált, bár jó alany vagyok (világos bőr, sötét szőr). Már most kihullott a szőr kb. 70-80%-a, amit sosem gondoltam volna, mert án tényleg nehéz eset vagyok és eddig még semmi sem vált be. Előtte volt Remington gépem is, össze sem lehet hasonlítani a kettőt, ott még egy év alatt sem értem el megközelítőleg sem ekkora változást. Azt nem tudom egyelőre, hogy menniyre tartós, mivel hetente villantok, de majd még update-elek. Most jár minimum az 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

ritaditty

2018. május 12.

8 hete használom a terméket, előtte egy másik márka szőrtelenítőjét alkalmaztam, de sajnálom, hogy nem váltottam korábban erre a csodára. 2 használat után már látható volt az eredmény, azóta is imádom! Nagyon gyors, fájdalommentes, halk, a villogtatás után puhább is lesz tőle a bőröm. Külön pozitívum a 4 db fej a különböző testrészekhez és a vezeték nélküli üzemmód. A külsejéről is csak jókat tudok mondani: ergonómikus kialakítású, nagyon kis szép készülék. Mindenkinek ajánlom, nincs szőrbenövés, sokkal kíméletesebb és tartósabb, mint bármelyik más szőrtelenítési módszer. Nem a legolcsóbb villanófényes szőrtelenítő, de ez tényleg hatásos, érdemes beruházni rá, mert hosszútávon megtérül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

ami2015

2018. április 29.

Eléggé szkeptikus voltam vele, de gyorsan meggyőzött. 3 hónapja használom, 2 hetente csináltam a kezeléseket a karomon és lábamon, utoljára már 3 hét volt. Már a 2. használat után látványos volt a hatása, szám szerint 4-5 szál szőr nőtt vissza a karjaimon, lábaimon kb. kétszer ennyi. Mai napig ámulok-bámulok, ha pl. a karjaimra nézek. :)
Sajnos abba a típusba tartozom, akinél a borotválás szóba se jöhet, csúnyán kipattog a bőröm tőle. Az epilálás ugyan hatásos, de sok benőtt szőrszál, begyulladt szőrtüsző keserítette az életemet, esetenként sebes, varas volt a bőröm, ami elég ronda látvány volt, főleg nyáron volt kellemetlen, hogy csupa foltos a bőröm. Aki hasonló bőrrel van megáldva, tudja, miről beszélek. Próbáltam én mindent... gyanta, bőrradírozás, szőrbenövés ellen krémek... nulla eredménnyel. A férjem elégelte meg a siránkozást és vette meg nekem a vezetékes változatot egy jó kis akcióban. Ezúton is köszönöm, hogy beszámoltatok itt a tapasztalatokról, ennek hatására döntöttem úgy, hogy kipróbálom. :)
Csak a karomra és lábamra használom, hónaljnál és bikinivonalnál is jó lenne, de azok elég kényes területek, ott félek villantgatni. Az anyajegyeket kikerülgetem vele, így mára már csak azok mellett nő ki 1-2 szál szőr, illetve néhány nagyon vékony, szőke szőrszállal találkozok néha, de ezeket látni alig lehet.
Fehér bőrű vagyok, sötét szőrrel, ami a legjobb kombó ehhez a kezeléshez, de így se nagyon hittem benne, viszont teljesen meggyőzött. Egyszerű, gyors, minimálisan csíp néha, és az eredmény egyszerűen hihetetlen, mondom csak vigyorgok, ha a karomra vagy a lábamra nézek, sehol egy benőtt szőrszál, semmi csúnyaság, varas foltok... Én bátran ajánlom és a legolcsóbb vezetékes verzió is tökéletes, ha valakinek csak a lábára, karjára kellene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.