Philips

Ár:   90 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   90 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat bocsát ki a szőrszál gyökeréhez. Ennek hatására a szőr természetes módon kihullik és az újranövekedés gátolva van. Ha rendszeresen megismétli a kezelést, a bőre mindennap sima lesz.
Klinikai vizsgálatok kimutatták, hogy a mindössze két, kéthetente végrehajtott kezelés a szőrzet jelentős csökkenését eredményezte; négy-öt, kéthetente alkalmazott kezelés után pedig optimális szőrmentes eredmények mutatkoztak. Az eredmények fenntartása érdekében egyszerűen ismételje meg a kezelést négy-hat hetenként. A kezelések közti idő változó a szőrszálak egyéni újranövekedése szerint.

Niador

2018. november 8.

Már évek óta nézegettem, de mindig túl drágának tartottam megvenni. Aztán egy hónapja elszántam magam és milyen jól tettem. Az ajánlással ellentétben én hetente egyszer használom (egyelőre), minden nap más területen. Nem mondom, hogy ennyi idő után már csupasz csiga lettem, de azt hiszem a Chewbacca kinézettől elköszönhetek. A használati utasítás szerint simán mehetne szőr/bőr típusomhoz a 4-5 fokozat, de akármennyire is fakír vagyok, inkább csak a 3-ason használom, hogy ne csípjen a villanás. Viszonylag alaposan lehet vele dolgozni, de persze azért néha egy-két folt kimarad. Sebaj, legközelebb azt is levillogtatjuk.
Nekem a 2 darabos, cserélhető fejes változat van meg. Nem tudom mennyivel tud többet a másik drágább típus a több fejjel, de szerintem ez az olcsóbb változat is tökéletes.

Niador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

BridgeK88

2018. október 22.

Bár vétel előtt jól utána olvastam és jókat írtak róla, mégis eleinte teljesen szkeptikusan álltam hozzá ehhez a szerkezet. De - így 1 év használat után - azt kell, hogy mondjam: ez egy csoda. Gyakorlatilag 90%-ban eltűnt a szőr, ami még visszanő, az is alig látható, gyenge szálú. Sőt, a szőrtüszőgyulladás problémámat is orvosolni tudta, amire idáig semmilyen krém nem volt képes. Nem olcsó, ez tény, lehet érdemes a vétellel kivárni egy kuponos akciót (én is -20%-os kuponnal vettem), de abszolút megéri, nem pénzkidobás.

BridgeK88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

zsofi02

2018. május 25.

Imádom! <3 Kb. egy hónapja használom - az ajánlással ellentétben - hetente. Nekem nagyon bevált, bár jó alany vagyok (világos bőr, sötét szőr). Már most kihullott a szőr kb. 70-80%-a, amit sosem gondoltam volna, mert án tényleg nehéz eset vagyok és eddig még semmi sem vált be. Előtte volt Remington gépem is, össze sem lehet hasonlítani a kettőt, ott még egy év alatt sem értem el megközelítőleg sem ekkora változást. Azt nem tudom egyelőre, hogy menniyre tartós, mivel hetente villantok, de majd még update-elek. Most jár minimum az 5*! :)

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

ritaditty

2018. május 12.

8 hete használom a terméket, előtte egy másik márka szőrtelenítőjét alkalmaztam, de sajnálom, hogy nem váltottam korábban erre a csodára. 2 használat után már látható volt az eredmény, azóta is imádom! Nagyon gyors, fájdalommentes, halk, a villogtatás után puhább is lesz tőle a bőröm. Külön pozitívum a 4 db fej a különböző testrészekhez és a vezeték nélküli üzemmód. A külsejéről is csak jókat tudok mondani: ergonómikus kialakítású, nagyon kis szép készülék. Mindenkinek ajánlom, nincs szőrbenövés, sokkal kíméletesebb és tartósabb, mint bármelyik más szőrtelenítési módszer. Nem a legolcsóbb villanófényes szőrtelenítő, de ez tényleg hatásos, érdemes beruházni rá, mert hosszútávon megtérül.

ritaditty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

ami2015

2018. április 29.

Eléggé szkeptikus voltam vele, de gyorsan meggyőzött. 3 hónapja használom, 2 hetente csináltam a kezeléseket a karomon és lábamon, utoljára már 3 hét volt. Már a 2. használat után látványos volt a hatása, szám szerint 4-5 szál szőr nőtt vissza a karjaimon, lábaimon kb. kétszer ennyi. Mai napig ámulok-bámulok, ha pl. a karjaimra nézek. :)
Sajnos abba a típusba tartozom, akinél a borotválás szóba se jöhet, csúnyán kipattog a bőröm tőle. Az epilálás ugyan hatásos, de sok benőtt szőrszál, begyulladt szőrtüsző keserítette az életemet, esetenként sebes, varas volt a bőröm, ami elég ronda látvány volt, főleg nyáron volt kellemetlen, hogy csupa foltos a bőröm. Aki hasonló bőrrel van megáldva, tudja, miről beszélek. Próbáltam én mindent... gyanta, bőrradírozás, szőrbenövés ellen krémek... nulla eredménnyel. A férjem elégelte meg a siránkozást és vette meg nekem a vezetékes változatot egy jó kis akcióban. Ezúton is köszönöm, hogy beszámoltatok itt a tapasztalatokról, ennek hatására döntöttem úgy, hogy kipróbálom. :)
Csak a karomra és lábamra használom, hónaljnál és bikinivonalnál is jó lenne, de azok elég kényes területek, ott félek villantgatni. Az anyajegyeket kikerülgetem vele, így mára már csak azok mellett nő ki 1-2 szál szőr, illetve néhány nagyon vékony, szőke szőrszállal találkozok néha, de ezeket látni alig lehet.
Fehér bőrű vagyok, sötét szőrrel, ami a legjobb kombó ehhez a kezeléshez, de így se nagyon hittem benne, viszont teljesen meggyőzött. Egyszerű, gyors, minimálisan csíp néha, és az eredmény egyszerűen hihetetlen, mondom csak vigyorgok, ha a karomra vagy a lábamra nézek, sehol egy benőtt szőrszál, semmi csúnyaság, varas foltok... Én bátran ajánlom és a legolcsóbb vezetékes verzió is tökéletes, ha valakinek csak a lábára, karjára kellene.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

martre

2018. február 26.

Lassan egy éve vásároltam a vezetékes verziót, világos bőr-sötét szőr kombóval ideális alany vagyok az IPLre így bátran belevágtam. Kezdetben tartottam a kéthetes kezeléseket és a szőr nagyjából 80%-a el is tűnt a lábamról, hónaljamról. A maradék 20% nem nagyon akart eltűnni, de nekem ez is fantasztikus eredmény, ezzel már vígan együtt tudok élni. Ahogy mások is írták, hihetetlenül felszabadító érzés. Ősszel, télen sajnos lusta voltam és el-elmaradtak a kezelések, és ennek az lett az eredménye, hogy visszanőtt az összes szőr, bár világosabban és puhábban. Most újrakezdtem a kezelést és megint szépen ritkul már az első használat után is.
Anyajegyekre és sebekre vigyázni kell, én igyekszem kikerülni, illetve az apróbbakra fehér szemceruzával teszek egy pöttyöt, így a világos felület nem nyeli el a fényt. A szemceruza egyébként arra is jó, hogy jelöljük a lábon azokat a sávokat, ahol már villogtunk.

Mielőtt valaki belevágna, fontos tisztázni, hogy nem életre szóló, végleges szőrtelenítésről van szó. Be kell tartani a 4-6 hetes fenntartó kezeléseket, különben előbb-utóbb visszanő mind és kezdhetjük elölről.

martre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

LollYS

2018. február 25.

Igen! 3 kezelésen vagyok tul és nagyon szeretem. A használat után puha a böröm és kicsit kesöbb, gyengebben, kevésbé nö vissza a szörszál. Szoval, uhhh, semmihez se foghato és fájdalommentes. Sajnos drága ezért levonok egy pontot.

LollYS
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Regi84

2018. február 24.

Kb két hónapja használom és nagyon elégedett vagyok vele! Vezetékes, 300000 villanásos gépem van, az új szériából, bàr ez nem tudom mennyit számít. Már a második használat után látszott az eredmény a lábamon és a bikinivonalamon, mostmár kb 5-6 szál nőtt csak vissza. Sajnos a hónaljamon nem annyira hatásos a redőknél, de szerintem ott is jó lesz pár alkalom múlva. A lényeg, hogy tényleg nem szabad napra menni vagy szolizni és nagy kontraszt kell a szőr és a bőrszín között. Életem legjobb döntése volt megvenni, csak ajánlani tudom! Egyébként én Ausztriában vettem, úgy láttam olcsóbb mint itthon.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Kojotogi

2018. február 8.

Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e, nagyon bizalmatlan voltam, de rászántam magam, és nem bántam meg. Sőt, életem egyik legjobb döntése volt. Egész életemben szenvedtem a benőtt szőröktől (ezért sem gyantázni, sem epilálni nem tudtam, és iszonyatosan megerősödtek), 2-3 naponta borotválkoztam. Azért is vacilláltam a Lumeán, mert nekem elég sötét a bőröm, és azt írják, kreol bőrön nem olyan jó a hatásfoka. De a lényeg, 4 kezelésen vagyok túl, és már a 3. után hatalmas változás volt, foltokban nő már csak szőr 1-2 helyen. Ami viszont negatívum, nagyon vigyázni kell vele, ha valakinek pl. sok anyajegye van, nem nagyon fogja tudni használni (ha megvillantasz egy anyajegyet, bepirosodik körülötte, és eléggé fáj napokig is - és nem hiszem, hogy ez normális dolog), valamint tényleg bőrpróbát kell csinálni, ugyanis a belső combomon egy használat után égés nyomok lettek (!!!), és teljesen elpigmentálódott ott a bőr. 3 hete nem tűnt el, csak halványodott - remélem el fog. De összességében így is megérte, és nagyon örülök neki, viszont legyetek óvatosak, nem játék.

Kojotogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

szaboszilvia28

2018. február 4.

Fél évet vacilláltam, mígnem ajándékba megkaptam. A bikinivonal- borotválás okozta állandó irritációk miatt szerettem volna megvenni.

Mar a 4. Hasznalat után feleannyi szőr volt rajtam. Hetente egyszer használom, és féltem a csalódástól, de tényleg szuper cucc!!!

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.