Philips

Ár:   90 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   90 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat bocsát ki a szőrszál gyökeréhez. Ennek hatására a szőr természetes módon kihullik és az újranövekedés gátolva van. Ha rendszeresen megismétli a kezelést, a bőre mindennap sima lesz.
Klinikai vizsgálatok kimutatták, hogy a mindössze két, kéthetente végrehajtott kezelés a szőrzet jelentős csökkenését eredményezte; négy-öt, kéthetente alkalmazott kezelés után pedig optimális szőrmentes eredmények mutatkoztak. Az eredmények fenntartása érdekében egyszerűen ismételje meg a kezelést négy-hat hetenként. A kezelések közti idő változó a szőrszálak egyéni újranövekedése szerint.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szandi04.09.

2022. október 30.

Ez egy nagyon jó készülék a hónaljamon 4kezelés után 90% eltünt a szőrnek, bikini vonalon eddig 80%os az eredmény 4 kezelésen vagyok túl.
Ha netán tönkre menne tuti újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 30.

Ha netán tönkre menne tuti újra venném.

szpmaca

2022. július 22.

Egy barátnőm adta kölcsön, amikor ő várandósság miatt nem használta.
Nagy lendülettel és reménnyel indultam neki a használatának, két hetente villantottam a lábamon. Nekem nem estek ki a szőrszálak és egyes helyeken ugyan tényleg lassabban nőtt, de ki igazán sehol sem kopott. Két hetente használtam több mint 3 hónapon keresztül és azokon a területeken kívül ahol egyébként is ritkább volt a szőrzet, a sűrűbb helyeken ugyanúgy visszanőtt a szőr, csak mondjuk a 60-70%-a. Fehér a bőröm, sötét a szőröm, elvileg a legjobb kombináció kellene legyen. Fazon-hónalj lézeres szőrtelenítésen már hatékonyan túl vagyok, így én mostmár az IPL-ben nem hiszek. Nem beszélve arról, hogy foglalkozni ugyanúgy kellett vele, mert előző nap borotváltam, másnap meg végig villantottam. Szerintem ehhez azért drága ez a gép. Saját tapasztalat alapján csakis a lézer igazán hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 22.

Egy barátnőm adta kölcsön, amikor ő várandósság miatt nem használta.

pont

2022. május 10.

nekem egy olcsóbb, az egyik legegyszerűbb modell van (1994/00), a célnak ez is tökéletesen megfelel, bár vannak 3x ennyiért is újabb készülékek. bemásolom az oda írt véleményemet, mert itt több az értékelés.

szerintem én szinte mindenféle szőrtelenítési módot kipróbáltam már és egyikkel sem voltam 100%-ben elégedett. a borotvától én konkrétan már másnapra borostás lettem és az epilátorral/gyantával se voltam szőrtelen 2 hétnél tovább, a szőrbenövésekről nem is beszélve. régóta szemezgettem az otthoni IPL-es készülékekkel, de sokáig húztam a vásárlást, így utólag már bánom, hogy nem vettem meg évekkel ezelőtt.

február óta használom és életem egyik legjobb kozmetikai jellegű befektetése volt. jelenleg a lábamon és a bikinivonalamon a szőr 90-95%-ban eltűnt, ami vissza is nő, az is sokkal gyengébb, világosabb, mint amilyen volt, szinte nem is látszik. a hónaljam egyelőre olyan 70-80%-os, lehet hogy azért, mert ott erősebb volt a szőr vagy mert nehezebb bevillantani a hajlatba, mindenestre még reménykedem, hogy alakul majd a helyzet, de már így sem vészes.

rá kell érezni a használatára, de egyáltalán nem nehéz. nyilván tovább tart, mint borotvával lekapni a szőrt, de szerintem ennyi időt 2 hetente rá lehet szánni, sokkal kevésbé macerás, mint mondjuk egy gyantázás és gyakorlatilag bárhol, bármikor lehet használni, ahol van elektromos áram. nekem tényleg megváltás, hogy nyáron nem kell mindenhol 1-2 naponta borotválni, ami után amúgysem volt teljesen sima a bőröm. így most nagyon sima és puha, nincsenek kis fekete szőrtüsző pöttyök sem, látványra is sokkal jobb, nem csak tapintásra.

a problémásabb helyeken (térd, boka stb..) kicsit ügyeskedni kell vele és sajnos hajlamos túlmelegedni is, nekem konkrétan egy lábszár után elkezd össze-vissza villogni, szóval kell tartani a két láb között egy 10-15 perc szünetet, ami kicsit idetesítő, de még ezzel együtt is nagyon örülök, hogy megvettem.

az ára elsőre húzos, bár ez egy olcsóbb modell, vannak 3x ennyiért is, de abszolút megéri beruházni rá, mert hosszútávon sokkal jobb bármelyik otthoni szőrtelnítési módszernél, nem fáj, nem termel szemetet és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Nonnerka

2021. május 17.

Hát vegyesek az érzéseim a készülékkel szemben. Most vagyok túl a negyedik kéthetes kezelésen. A hónaljamon gyönyörűen eltávolította a szőrt. A lábaim 99%-ról is, azonban az intim részen nagyon gyatrán teljesített. Ott még a 70%-a visszanő ( pedig emiatt a rész miatt vásároltam leginkább). Én a lábamon 5-ös, hónaljon és intim részen 3-as erősséggel használtam. Néha picit csíp amikor villant, de ezt abszolút ki lehet bírni. Még bizakodom, de azért picit csalódtam is így 4-est adok, hiszen többségében jó munkát végzett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Akasa

2020. július 29.

Még csak 2 hónapja használom, de biztosan állíthatom, hogy meggyőzött. Nem tudom hogy élhettem nélküle kategória.
Fehér bőrű vagyok sötét és sok szőrzettel :( az állandó epillálás és gyantázás már kikészített. Utána folyton gyulladás, és persze ez rengeteg idő is, ami egyre kevesebb van a gyerekeim mellett.
Oké ennél a gépnél is kell valami szőrtelenítésnek történnie előtte, de a villogtatást màr bàrhol és bàrmikor meg tudom csinálni (alvó gyerekhez gyantásan nem tudok berohanni, az epillálásra meg felkel, borotva szóba se jöhet).
Első használat előtt borotváltam, nem volt érezhető maximumon használva sem. 2. alkalom előtt is borotváltam, plusz addigra kicsit barnultam is és a 2 hetet sem vártam meg. Na az kegyetlen volt. Minden villantás égetett. Visszaálltam a gyanta vagy epillálásra kezelés előtt, így nem érezhető nekem.
Intim területen győzött meg a legjobban, nincsenek vègre gyulladások, nekem már ez megérte, de többet is ad, mert a szőr mennyisége is minimàlis lett, ès abszolút fájdalommentesen kiszedhető.
Lábon is elég jól teljesít. Viszonylag barna most nyàron a lábam (nincs hulla szinem :D ) és 2 hèt után még irtó sima puha, ami visszanőtt az is láthatatlan szinte.
Télen akarok időt keríteni a kezemre, elég anyajegyes és macerás ott nekem.
Hónaljba is elég jól szerepel, ott mondjuk a férjemen teszteljük, nekem azt elég 2-3 hetente epilálni, az nem vészes. Nàla viszont elèg látványos és még csak 2x használtuk.
Ja és az alap gépet vettem meg, akciósan 60e ft volt.
Teljesen szuperül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Télen akarok időt keríteni a kezemre, elég anyajegyes és macerás ott nekem.
Ja és az alap gépet vettem meg, akciósan 60e ft volt.
Teljesen szuperül teszi a dolgát.

Anna4836

2019. november 14.

2 éve használom egy újabb változatát mint fent a képen látható, és nagyon elégedett vagyok vele. Eredeti ára azt hiszem 145 E Ft volt, és én 115 E körül vettem meg akciósan. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Az előző Krémmániás kérdéseire válaszolva, javaslom ősszel kezdj hozzá a kezelésnek, semmi esetre sem nyáron. Igen, itt az a lényeg, hogy a legnagyobb legyen a különbség a szór színe és a bőröd tónusa között a legnagyobb hatékonyság érdekében. Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és igen, minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, ezért ne aggódj, a kezelés lényeg pont az, hogy ne legyen férfierősségű a szőrzet, de ezt csak így lehet elérni. Nekem nagyon erős száljaim voltak és mostanra, alig nő vissza valami.

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így két év készülékhasználat után havonta - másfél havonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert uszodába járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírna még többet is.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum. Nem igazán értem az előttem szóló 2-3 óráját, én 15 percnél többet nem foglalkozom a kezeléssel alkalmanként. Úgy emléxem a leírásban benne van, hogy szakálra, szemöldökre nem lehet használni. És még valami, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Praktikusabb, kényelmesebb és költséghatékonyabb is a készülék használatával szőrteleníteni, hiszen havonta 7-10 E Ft-ot spórolok meg azzal hogy nem járok gyantáztatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

rose

2019. május 17.

Update: Lassan 5 hónapja használom, úgyhogy itt az ideje egy újabb véleményezésnek. Amikor megvettem a gépet, az volt vele a cél, hogy ne kelljen mindennap borotvát használnom, ez nem jött be. Az elején egészen szépnek tűnt az eredmény, de ahogy eljött a fenntartó kezelések ideje, gyakorlatilag minden visszanőtt. A kezelés hosszadalmas, egyszerűen nincs kéthetente 2-3 órám minden területen végigmenni, ha még közben borotvát is kell használnom, úgyhogy ebből a szempontból csalódás. Hogy jót is írjak, az alsó lábszáramon nagyon szépen kikopott a szőr (sajnos ott sem teljesen), illetve a bikinivonalon és a hónaljamon is tök jól teljesített, viszont az eredmény kb. egy hónapig tartott. A karomon az égvilágon semmit nem ért, illetve a combommal is viszonylag nehezen birkózott meg, pedig a világos bőr-sötét szőr típusba tartozom. Sajnos a visszaküldési határidőről már lecsúsztam, úgyhogy most az a terv, hogy újrakezdem a 2 hetes kezeléseket, és meglátjuk, mi lesz belőle. Összességében ma már nem biztos, hogy megvenném, de ha már megvettem, igyekszem kihasználni az előnyeit.

Szerettem volna túlesni a 8 hetes előkezelésen, mielőtt véleményezem, ennek most jött el az ideje. Az első két kezelés után teljesen odavoltam, hogy milyen elképesztő tempóban hullik ki a szőr, az utolsó kezelés viszont hagyott bennem egy kis hiányérzetet, mert ennél azért látványosabb eredményt vártam volna. Az alsó lábszáramon elég szépen dolgozott a gép, ott alig maradt valami, a combomon viszont maradt bőven, bár lehet, hogy azt nem tudtam annyira ügyesen villantani. Hónaljon teljesít a legjobban, ott gyakorlatilag alig van egy-két szál, karon viszont csalódás volt, ott a 3. kezelés után sem látok akkora eredményt, bár igaz, hogy ott a legvékonyabb és legvilágosabb a szőr. A gép alapvetően kézre áll, a használata nekem hosszadalmasabb, ha tényleg figyelek arra, hogy minden területet levillantsak, akkor bő egy óra alatt vagyok meg a két lábammal - persze ha tényleg elég 6 hetente hozzányúlni, akkor ennyi belefér. :) Világos bőrre 4-es fokozaton használom, egyedül a combomnál csíp egy kicsit, de kibírható, az anyajegyeket pedig kerülgetni kell. 30%-kal olcsóbban vettem, és bár nekem nem tökéletes az eredmény, de még így is úgy érzem, hogy megérte. Bár hivatalosan vége az előkezelésnek, az app szerint ha nem értük el a várt eredményt, nyugodtan be lehet még iktatni kéthetenkénti kezeléseket, ezért most ez a terv, és meglátjuk, hogy megszabadulok-e a maradéktól. Az appot egyébként mindenképpen ajánlom mellé, sokkal egyszerűbb nyomon követni az alkalmakat, és mindenféle tippet is ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Liliomrozsa

2019. május 16.

elvileg én is az ideális (világos bőr és sötét szőr) típusba tartozom, de sajnos nem látom az eredményességét még. eddig 8 kezelésen vagyok túl.
Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

animania

2019. április 1.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettem. Itt szeretném elmondani, hogy nekem nem a többszázezer forintos gép van meg, hanem csupán a "legkisebb" philips, ami akkora kb. mint egy epilátor, és ezt jóval olcsóbban tudtam megvenni neten, 55ezer ft-ért. Úgy voltam vele, hogy nekem megteszi. 5 kezelésen vagyok túl (először kéthetente villantottam, innentől már áttérek a 3-4 hétre) és a lábamon (térdtől lefelé) gyakorlatilag 90 %-ban eltűntek a szőrszálak. A combomon van még pár, de azok amúgy is alig láthatóak. A hónaljamon is nagyon jól teljesített. A bikinivonal már kicsit jobban feladta neki a leckét, de látom, hogy ott is kezd ritkulni. Én 5-ös fokozaton használom és így sem csíp, anyajegyeket kerülöm. Ha tehetitek, ruházzatok be egyre. Abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Niador

2018. november 8.

Már évek óta nézegettem, de mindig túl drágának tartottam megvenni. Aztán egy hónapja elszántam magam és milyen jól tettem. Az ajánlással ellentétben én hetente egyszer használom (egyelőre), minden nap más területen. Nem mondom, hogy ennyi idő után már csupasz csiga lettem, de azt hiszem a Chewbacca kinézettől elköszönhetek. A használati utasítás szerint simán mehetne szőr/bőr típusomhoz a 4-5 fokozat, de akármennyire is fakír vagyok, inkább csak a 3-ason használom, hogy ne csípjen a villanás. Viszonylag alaposan lehet vele dolgozni, de persze azért néha egy-két folt kimarad. Sebaj, legközelebb azt is levillogtatjuk.
Nekem a 2 darabos, cserélhető fejes változat van meg. Nem tudom mennyivel tud többet a másik drágább típus a több fejjel, de szerintem ez az olcsóbb változat is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.