Philips

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Vízhiány

A MoistureProtect érzékelő infra technológiával méri fel a haj állapotát, és úgy állítja be a hőmérsékletet, hogy megőrizze a haj természetes hidratáltságát. Az innovatív érzékelő akár 85% nedvességmegtartást biztosít.

dettusbettus

2020. június 23.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a hajszárítóra. Köszi, lányok!

Pro
- kevésbé zsírosodik a hajam - nem szárítja túl a fejbőrömet, és annak így nem kell küzdenie, hogy visszaolajozza magát
- eddig is fényes volt a hajam, és nem gondoltam volna, hogy ezen még lehet fokozni, de ennek a hajszárítónak sikerült (nem váltottam sampont)
- könnyebben kezelhető a hajam, nincsenek már szálló babahajak és göndörödő fürtök a fülem előtt
- nem lapul le annyira a hajam, van esése (mindig ilyenre vágytam)
- korábban hajlamos voltam arra, hogy egy-egy részen túlszárítottam a hajamat, ezért a fejbőröm kiszáradt és egész nap viszketett - 2 hónapja van meg a hajszárító, azóta meg sem vakartam a fejemet

Kontra (ami tényleg kontra?)
- nem a legkönnyebb hajszárító, hosszú haj esetén a hajszárítás végén már izmozni kell, de megéri az edzést
- az ára közel 3db István, ami nem kevés, de egyelőre nagyon jó befektetésnek tartom

Amiket negatívumként említettem, igazából azok sem negatívumok. Ez a hajszárító tényleg megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Pro
- nem lapul le annyira a hajam, van esése (mindig ilyenre vágytam)

Kontra (ami tényleg kontra?)

S.K

2019. szeptember 20.

Nagyon jó HAJSZÁRÍTÓ! Csupa nagy betűvel. Nem szárítja ki a hajat és a hajszárítási idő is lecsökkent, esetemben 15 percről 10 percre. Voltak kétségeim az extra tudásával kapcsolatban, de tud alkalmazkodni a nem túl kifinomult szárítási módszeremhez. 😀 A mérnöknek aki fejlesztette jár egy nagy vállveregetés érte! ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Mantra

2019. szeptember 1.

Mivel ketten vagyunk hosszú hajúak a családban, ezért inkább nem néztem az árát, hanem megvettem a sok jó vélemény miatt. Már legalább fél éve megvan, csodálom, hogy elfelejtettem írni róla.
1. Elég nagy, de nem nehéz, nem törik le a kezem mire végzek a hajszárítással.
2. Az érzékelője tényleg csodás, váltja a hőmérsékletet, sosem melegszik túl, nem szárítja ki a fejbőrt, hajat. Gyorsabban végzek a hajszárítással, mint régen. A vállig érő hajam kb. öt perc, után formázom, de az sem szokott sokkal tovább tartani.
3. A hajam nem törik úgy, mint régen, hanem csillogó, selymes, puha (mondjuk arra is figyelek, hogy mivel ápolom a hajamat).
4. Könnyen kezelhető, elérhetőek egy kézzel is gombok.
5. Csodálatos kivitel, a fürdőszoba éke.
Az eddigi legjobb hajszárító, amivel életemben találkoztam, a fodrászomnak sincs ilyen jó! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

1. Elég nagy, de nem nehéz, nem törik le a kezem mire végzek a hajszárítással.
4. Könnyen kezelhető, elérhetőek egy kézzel is gombok.
5. Csodálatos kivitel, a fürdőszoba éke.

nyuszmusssz

2019. július 13.

Csak annyi, hogy osztom az előttem szólók pozitív véleményét. :)

(Egy infuencer hatására vettem meg, akinek gyönyörű, csillogó és egészséges haja van a képek alapján. Azt mondta ennek a hajszárítónak köszönheti főleg.

Rendelés után is szkeptikus voltam, de azért vártam hátha jó lesz. Tényleg van különbség hajszárító és hajszárító között. Régebben sosem szárítottam a hajam, mivel kiszárította. Viszont sokszor jól jött volna egy gyors hajszárítás mikor sietem kellett.

Ez a hajszárító egy befektetés! Teljesen megéri az árát. A hajam csillogóbb, puhább, egészségesebb mint valaha. :)
Tényleg működnek az érzékelői, érezhetően változtatja a levegő hőmérséklét, attól függően, hogy az adott terület mennyire hidratált.
Csak ajánlani tudom. :)
Próbáld ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Csak annyi, hogy osztom az előttem szólók pozitív véleményét. :)

Csak ajánlani tudom. :)
Próbáld ki!

toronikolett

2019. március 12.

Nagyon szeretem ezt a hajszárítót. Szárítás közben folyamatosan monitorozza a haj nedvességtartalmát, ezáltal érezni, hol hidegebb, hol melegebb levegőt fúj, nem égetve szét ezzel a fejbőrt. Tényleg nem szárítja ki a hajat, szép fényes lesz, ez nyilván nem az első szárítás után mutatkozik meg, hanem pár hetes használat után. Mindemellett pedig nagyon csajos a kinézete :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Timi8

2019. január 13.

A legjobb dolog ami a hajammal történhetett!
Szülinapomra kaptam tanácstalan-ötlettelen páromtòl, mert előtte nem sokkal már emlìtettem neki mint ùjdonságot. Nem mondom, hogy szkeptikus lettem volna de nem is voltak olyan hatalmas elvárásaim, mert azért mégiscsak egy hajszárìtò.. .gondoltam. Mind egyforma. /...közben pedig nem! Ez a HAJSZÁRÌTÒ!!! Mégpedig a hajszárìtòk Tesla-ja! / Azt kell mondanom, már az első használat során meggyőzött, messze tùlszárnyalta a képzeleteimet. Tényleg érdemes beruházni rá! Nekem genetikailag erős szàlù, sprőd és fénytelen hajam. Lágyìtòs pakolásokat és mindenféle hajfény spréy-ket, olajokat hasznàlok, használtam rà, hogy kinézzen vhogy a loboncom, ráadásul miòta gyògyszert szedek az arcomra, kb.hámladozik a fejbőröm is, hajtővonalam végig a szárazságtòl, a krémezés sem igazán segìtett... Amikor csak lehetett, mellőztem a hajszàrìtást a régi hajszárìtòmmal és inkább hagytam a levegőn megszàradni, de ez nagyon időigényes volt, és mivel folyton rohanunk, csak néha-néha volt kivitelezhető...
Ez a hajszárìtò viszont egy csoda! Sokkal puhább, làgyabb esésű a hajam miòta használom, egészséges fénye van, nem száraz a fejbőröm. Még nem használom tùl régòta de nagyon meggyőző eddig. Mindenki dìcséri a hajam, szemmel láthatò a változás. Elég a hagyományos sampon-balzsam kombò, valamint egy kis hajvégápolò.
Ha vmi negatìvumot kellene mégis felsorolni, akkor nálam az egyik a sùlya, szàmomra nehéz, a régi szárìtòmnál nehezebb, másrészt picit lassabban szárad a hajam (de legalàbb nem szàrad ki!!!), ìgy alapvetően növekedett a hajszàrìtással töltött idő. Ettől függetlenül aki teheti, szerezze be, mert valòban egy jò és igen hasznos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

A legjobb dolog ami a hajammal történhetett!

Gabinyo21

2019. január 12.

Nem hittem, hogy egy hajszárító ekkora meglepetést tud okozni. Első szárítás után is már sokkal puhábbá, selymesebbé vált tőle a hajam. Nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Fruzsina0620

2019. január 7.

Úristen, úristen és úristen! Ez valami zseniális! Az előző szárítom egy noname 8-9 éves hajszáritó volt. Karácsony előtt kaptam meg a páromtól, mivel elég sokat nézegetem és beszéltem róla neki, hogy úgy kipróbálnám és amilyen cuki megvette :). Nekem iszonyúan száraz, szálkás, sprőd, vastagszálú, töredezett hajam van. Én itthon nem nagyon tudtam karbantartani, mindig csak a fodrászom tudta elérni az a hatást, hogy WOW. De ez a "kis" gép egy álom, csoda. Olyan puha lesz tőle a hajam, selymes tapintású és fényes, hogy az valami eszméletlen. Hátránya az, hogy kicsit nehéz, de nem akkora nagy probléma. Nem egy olcsó dolog, de érdemes rá beruházni. Hajszáritó és hajszáritó között is van különbség. Nem is akármilyen! A nővérem is használta már és ő is meg volt vele elégedve, érezte az különbséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Redlips

2018. december 23.

Karácsonyi ajándékként leptem meg magam vele, és azt kell, hogy mondjam hogy nem számítottam arra, hogy ilyen jó lesz. Annyira selymes, fényes és puha a hajam utána, hogy a számomra magas ára ellenére is nagyon jó vétel volt és bátrán ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

mazsola11

2018. november 25.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: imádom!!
Vékonyszálú és töredezésre hajlamos hajam van, a hajvasaló teljesen tönkretette. A hajam vége nagyon száraz volt hiába próbáltam ki ezerféle sampont, balzsamot, hajápolót.
A használatától a hajam végre puha lesz és egyáltalán nem száll. Pedig már teljesen el voltam keseredve, hogy már soha nem lesz ilyen puha hajkoronám.
Szerintem megéri beruházni rá, eleinte elég szkeptikus voltam, hogy mégis mit tud egy ilyen drága hajszárító de tényleg ég és föld a különbség.
Plusz pont, hogy gyönyörű a design. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: imádom!!
Plusz pont, hogy gyönyörű a design. :)