Philips

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Vízhiány

A MoistureProtect érzékelő infra technológiával méri fel a haj állapotát, és úgy állítja be a hőmérsékletet, hogy megőrizze a haj természetes hidratáltságát. Az innovatív érzékelő akár 85% nedvességmegtartást biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Scara

2021. október 12.

Több mint 5 éve használom ezt a hajszárítót, szinte naponta. Ezalatt az idő alatt mindössze annyi hibája lett, hogy a szűkítőfej picit meglazult és előfordul, hogy leesik.
Vékonyszálú hajam és érzékeny fejbőröm van, ezért én a legkisebb erősségen használom és közepes vagy alacsony hőfokon. Lehet, hogy ezért bírja ilyen jól, mert nincs folyton a maximum kapacitáson járatva, de az is lehet, hogy ez még az a korai széria, amikor figyelt a gyártó a minőségre.
Tegnap vettem egy másik hajszárítót (Valera), mert vonzó volt a könnyű súly és extra halk üzemmód ígérete, de nagy hiba volt....biztos vagyok benne, hogy a pokolban azzal kell hajat szárítani - azonnal küldtem is vissza.
Maradok ennél, amíg csak bírja szusszal, aztán majd jöhet az új verziója, a SenseIQ (ez sajnos jelenleg még drágább annál, mint amit egy hajszárítóért kifizetnék úgy, hogy a mostani még működik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

evelin25

2021. július 18.

Szerintem nagyon jó hajszarito, kb egy éve használom és akkor jöttem rá milyen jó mikor uszodában egy ottani hajszaritoval szárítottam meg a hajam.. Persze csodát nem tesz, viszont a hullámos, száraz hajam nem lesz olyan sprőd ha ezzel szárítom, segít hogy puhább legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Madi

2021. július 11.

Lassan 3 éve használom, szeretem. Szerintem tényleg van különbség az olcsóbb társai és eközött. Az elején határozottan éreztem, ennyi idő távlatából persze már nem tűnik fel annyira, de tény és való, hogy a hajam szebb és kevésbé is törik, amióta ezt használom. Szeretem, hogyha sietek és melegebbre állítom, akkor sem éget. Valóban nehezebb némelyik hajszárítónál, de számomra nem okoz problémát, a legtöbb hajszárítóm hasonló súlyú volt. Szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

madri

2021. július 1.

Hajat szárít, és ennyi. Ennyi pénzt nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Hajat szárít, és ennyi. Ennyi pénzt nem ér.

Stanettka

2021. június 21.

Szép és izmosabb is lettem mióta ezt használom, de csodát nem kell várni, hajat szárít és ennyi! A hőmérséklet váltogatást az elején még éreztem, de azóta fel sem tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

koirankeksii

2021. május 31.

Most már szinte biztos vagyok benne, hogy itt több vélemény beépített embertől származhat. :DD
Én is beszereztem ezt a csodamasinát közel 1 éve. Ami nagyon megfogott, az a hőmérséklet-váltogatás funkció. Nagyon törékeny és hosszú a hajam.
Tapasztalat:
Semmivel nem lett tőle egészségesebb, selymesebb a hajam. A készülék maga nagyon nehéz, viszont nagyon szép. A legerősebb funkcióval nagyon gyorsan megszárítható a haj. No és akkor a bűvös funkció. Szuper, hogy tényleg váltogatja a hőmérsékletet, gondoltam én. A dolog ott vált furcsává, mikor már szinte teljesen száraz a haj és akkor is ezt csinálja. Tettem egy próbát és kipróbáltam a pulóveremre fordítva is.... ott is folyamatosan váltogatta a hőmérsékletet. Kérdem én, hogyan lehetséges ez? Érdemes rajta elgondolkodni. Ez a része szerintem 100%, hogy csalás.
Gondolkodtam, hogy visszaviszem emiatt, de ennyi idő után már nem teszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Tapasztalat:
Gondolkodtam, hogy visszaviszem emiatt, de ennyi idő után már nem teszem meg.

yokkoa

2020. november 19.

UpD2: Ma, 3 nappal később, meg is halt teljesen. (Újabb mínusz 1 csilli) Nem csak a gombja rossz, ahogy az elején reméltem: fura, zümmögő hangot hallat, amiről az jut az ember eszébe, hogy bármelyik pillanatban érheti egy "kis" áramütés. Úgyhogy, köszi, megy a kukába!!! Nem venném újra, nekem így nagyon borsos az ára! (Környezetterhelés szempontjából is!)

UpD: Jöttem visszavenni egy csillagot. Most múlt 3 éves a gép. Nagyjából fél éve már nem hallom, hogy váltogatná az intezitást, amikor az infra be van kapcsolva. Ez csak egy dolog, mert ennek ellenére sem éget. De a hangján abszolút hallatszik az elmúlt 3 év (kétnaponta használom). Ez anyuéval összehasonlítva tűnik fel igazán, ő kb fél évvel utánunk kapott tőlünk ugyanilyet. Most meg félig el is romlott: 2es fokozaton azonnal iszonyú büdös, égett szagot áraszt. Csak egyesen lehet használni. Így egy élet megszárítani vele a hajunkat. És gondolom csak idő kérdése, mikor kuka végleg az egész. Ennek ellenére, amiket korábban leírtam, tartom. De több helyen olvastam már, hogy ez a gép szigorúan a garancia idejét szolgálja ki. Szuper gép, de aki ilyet vesz tartsa szem előtt, hogy jó eséllyel 2-3 évre vásárolt be. Nem veszek többet Philips hajszárítót. Rendelek inkább egy Remington kreatinos, makadámolajos gépet fele annyiért, mint ez, 6 év garival 🙁

Tényleg csodagép. Férjem megesküdött volna, hogy az előző kommenteket PR-osok írták. Akár így van, akár nem, igaz, amiket megfogalmaztak :-D Nincs fokozata, amivel égetni lehetne a hajat vagy a fejbőrt. Még akkor sem túl forró, ha a TP funkciót kikapcsolom. Ennél amúgy (màrmint ha be van kapcsolva) lehet hallani is, ahogy a gép váltogatja a sebességet, teljesítményt. Ilyenkor egyébként lassabban szárít, mint a hagyományos gépek, de nyilván ezzel a hajat védi. Amúgy meg, abba sem akarom hagyni ezzel a géppel a szárítást, annyira jó :D. A kivitelezése gyönyörű.

Volt, ahol a méretére és súlyára panaszkodtak. Szerintem ezek max. azoknak lehetnek furcsák, akik ezelőtt kompakt gépet használtak, mert a nagyobb teljesítményű gépek ilyenek, nem lóg ki közülük a sorból.

Ami problémám van vele, az a szűkítője, ami nem túl szűk, meg ugye az infra miatt a közepén még van egy kerek lyuk is, ami miatt kissé szétfújja a hajat.

Továbbá a használati utasítás eléggé szűkszavú, így még ki kell tapasztalnom, hogy melyik beállítás pontosan milyen esetben is a legmegfelelőbb. Mert amúgy a négy gomb miatt elég sok a beállítási lehetőség :-)

Ionos funkció a repkedős selyemhajammal nélkülözhetetlen. Remekül működik. Már az ionizálós braun hajkefém nyugdíjazásán is elgondolkodtam, pedig anélkül eddig élni sem tudtam xD

A Cool Shot funkció gyakorlatilag értelmetlennek tűnik, szinte semmivel nem hidegebb, mint a legkímélőbb beállítás. De mondjuk én a régebbi gépemen sem használtam szinte soha (max a gyerekeknek nyáron, h ne melegedjek be, mire megszárítjuk a hajukat).

Elég drága (emagról 23e-ért rendeltük 2 hete), de nekem a vékony szálú, kevéske hajammal csodát tesz. Megéri. Tényleg nem lehet összevetni a hagyományos, pláne a kis kompakt gépekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

dettusbettus

2020. június 23.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a hajszárítóra. Köszi, lányok!

Pro
- kevésbé zsírosodik a hajam - nem szárítja túl a fejbőrömet, és annak így nem kell küzdenie, hogy visszaolajozza magát
- eddig is fényes volt a hajam, és nem gondoltam volna, hogy ezen még lehet fokozni, de ennek a hajszárítónak sikerült (nem váltottam sampont)
- könnyebben kezelhető a hajam, nincsenek már szálló babahajak és göndörödő fürtök a fülem előtt
- nem lapul le annyira a hajam, van esése (mindig ilyenre vágytam)
- korábban hajlamos voltam arra, hogy egy-egy részen túlszárítottam a hajamat, ezért a fejbőröm kiszáradt és egész nap viszketett - 2 hónapja van meg a hajszárító, azóta meg sem vakartam a fejemet

Kontra (ami tényleg kontra?)
- nem a legkönnyebb hajszárító, hosszú haj esetén a hajszárítás végén már izmozni kell, de megéri az edzést
- az ára közel 3db István, ami nem kevés, de egyelőre nagyon jó befektetésnek tartom

Amiket negatívumként említettem, igazából azok sem negatívumok. Ez a hajszárító tényleg megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Pro
- nem lapul le annyira a hajam, van esése (mindig ilyenre vágytam)

Kontra (ami tényleg kontra?)

S.K

2019. szeptember 20.

Nagyon jó HAJSZÁRÍTÓ! Csupa nagy betűvel. Nem szárítja ki a hajat és a hajszárítási idő is lecsökkent, esetemben 15 percről 10 percre. Voltak kétségeim az extra tudásával kapcsolatban, de tud alkalmazkodni a nem túl kifinomult szárítási módszeremhez. 😀 A mérnöknek aki fejlesztette jár egy nagy vállveregetés érte! ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Mantra

2019. szeptember 1.

Mivel ketten vagyunk hosszú hajúak a családban, ezért inkább nem néztem az árát, hanem megvettem a sok jó vélemény miatt. Már legalább fél éve megvan, csodálom, hogy elfelejtettem írni róla.
1. Elég nagy, de nem nehéz, nem törik le a kezem mire végzek a hajszárítással.
2. Az érzékelője tényleg csodás, váltja a hőmérsékletet, sosem melegszik túl, nem szárítja ki a fejbőrt, hajat. Gyorsabban végzek a hajszárítással, mint régen. A vállig érő hajam kb. öt perc, után formázom, de az sem szokott sokkal tovább tartani.
3. A hajam nem törik úgy, mint régen, hanem csillogó, selymes, puha (mondjuk arra is figyelek, hogy mivel ápolom a hajamat).
4. Könnyen kezelhető, elérhetőek egy kézzel is gombok.
5. Csodálatos kivitel, a fürdőszoba éke.
Az eddigi legjobb hajszárító, amivel életemben találkoztam, a fodrászomnak sincs ilyen jó! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

1. Elég nagy, de nem nehéz, nem törik le a kezem mire végzek a hajszárítással.
4. Könnyen kezelhető, elérhetőek egy kézzel is gombok.
5. Csodálatos kivitel, a fürdőszoba éke.