Philips

Ár:   29 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. március 18.

Ár:   29 900 Ft

• SensoTouch borotvák Super Lift&Cut Action technológiával
  • Aquatec - egyszerre száraz és nedves borotválkozás
  • Sima, súrlódás nélküli SkinGlide technológia a bőrirritáció minimalizálására
  • Kontúrkövetés: GyroFlex 2D kontúrkövetés
  • Borotválkozási rendszer: DualPrecision rendszer, Továbbfejlesztett Super Lift & Cut, komfortérzet a bőrnek: SkinGlide
  • Könnyen használható
  • Töltés: 1 órás, Újratölthető, Vezeték nélküli, Gyorstöltés
  • Kijelző: 2 szintes akkumulátor-jelző, Akkumulátor lemerülését jelző fény, Töltést jelző fény, Utazó zár
  • Nedves és száraz: Nedves és száraz használatra egyaránt
  • Tisztítás: Lemosható
  • Borotválkozási idő: Akár 16 borotválkozás
  • Markolat: karcsú markolat, Csúszásgátló markolat, kidolgozás: Egyenletes felületű, LED-kijelző, szín: kék
  • Állvány: Összehajtható töltőállvány, Karbantartás: Tisztítókefe, Védősapka
  • Akkumulátor típusa: Li-ion, Működési idő: 45 perc

pirospipacsocska

2019. március 17.

A férjemnek vettem karácsonyra ezt a borotvát.Tökéletesen meg van elégedve vele,valóban szépen,precízen szedi le a szőrt az arcáról.Bár ő szőke,ezért nem erős fekete arc szőrzetről beszélünk azért.Nem húzza a bőrét,szépen egyenletesen dolgozik a borotva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

svivko

2014. március 20.

Párom használja, az ő véleményét olvashatjátok.
Ezt a borotvát január óta használom. A bőröm érzékeny, a szőröm pedig erős. Nem a legjobb párosítás, ha szőrtelenítésről van szó.
Azért választottam ezt a borotvát, mert olvasgattam a neten, és nagyon jó vélemények voltak róla, és mert relatíve olcsó. Tetszik a kivitelezése, sokkal könnyebb, mint a Braun 3-as, halk, és nem rezeg annyira. Az előzőhöz képest észre sem venni, hogy megy. (Vivkó: az egy traktor volt. Gábor: olyasmi)
Működési ideje furcsa mód sokkal több, mint ami a leírásban szerepel, vagyis 45 p. Tapasztalataim szerint körülbelül 60 perc, ami plusz 2 borotválkozást jelent. Ez heti kétszeri használat mellett kb 1 hónapot bír ki.
Tisztítása egyszerű. Csak le kell venni a fejet, és víz alá rakni. Ez teljesen elég neki. Mivel teljesen vízálló, zuhany alatt, borotvahabbal, akárhogyan használható. Ez az érzékenyebb bőrűeknek jó.
Rövid borostával nehezen birkózik, de a kétnapost már jól viszi. A három naposat pedig mindenféle irritáció nélkül - de ez egyéni, az én bőröm elég érzékeny.
Nyaknál könnyű vele borotválkozni, mert mozog a feje ; nehezen hozzáférhető helyeken sokkal könnyebb vele alaposan szőrteleníteni, mint egy nem mozgó fejű borotvával.
A hátránya annyi, hogy csak állvánnyal együtt tölthető, nincs olyan, hogy bedugod a konnektorba, és töltés közben is használhatod. Ez a hülye biztos biztonság miatt van, hiszen teljesen vízálló, de véletlenül se jusson eszedbe az áramba bedugott borotvát zuhany alatt használni. Mert a végeredmény, hadd ne mondjam; haláli.
A fejet kétévente kell cserélni (ez 10e Ft körüli / db) erre egy LED figyelmeztet.
Tartozékai a védősapka, és egy kefe, meg a töltőállvány. Hiányolok valamiféle utazótáskát, vagy valamit, amivel lehet biztonságosan, ütődés menten szállítani, ennyi pénzért azért elvárnám. Amúgy a drágább verziókhoz létezik.... Még talán a pajeszvágó, hiszen a 20e Ft-os Braun is tudta már. Philipséknél ez is 50e Ft-os lehetőség.....
Van benne egy olyan plusz funkció, hogy le tudod zárni a gombot, így ha utazáshoz csomagolod el, még véletlenül sem kapcsolódik be és rezeg a bőröndödben lemerülésig.
Az akkumulátor 45 perc alatt tölti fel teljesen, a nulláról. Ez nagyon jónak számít. Már említettem, hogy ezzel 1 hónapig megy a ketyere. Az akksija tehát, nagyon jó (még -jegyzi meg).
Én 25 000 Ft-ért vettem az Extreme Digitalban, nem akciósan. Szokott a Philipsnek olyan lehetőség lenni, hogy kipróbálhatod, és ha nem vagy megelégedve, visszatérítik az árát, ez most nem volt, de nem is baj.
Alapból két év garancia van rá, de ha beregisztrálod a Philips hivatalos oldalán, akkor adnak plussz 1 évet.
Végsősoron meg vagyok elégedve ezzel a borotvával. Ami a negatívum, hogy még ez sem nyújt olyan alapos borotválkozást, mint a penge; de kevésbé macerás, és valamivel gyorsabb. És nem kell ehhez az eredményhez arcszeszt, habot, krémet, semmit sem használnom (Vivkó: pedig kéne, krémet....). Elvileg az eggyel jobb Philipsre azt mondják, hogy az valamivel alaposabb, de annak az ára kétszer annyi, és ez annyival nem ér többet. Míg a Braun 3-as nem volt jó erős szőrzethez, ez könnyedén megbirkózik vele. Pozitívum, hogy nem kell sokszor átmenni vele adott területeken, mint az említett elődjével, így kevésbé irritálja a bőrt.
(Vivkó: Kinek ajánlod? Gábor: Bárkinek. Vivkó: Aki szereti? Gábor: Ja. Meg annak aki le akarja vágni az arcszőrzetét, annak, aki normális, tényleg használható borotvát akar, esetleg még érzékeny is a bőre, de nem feltétlenül akar 40-50e Ft-ot költeni rá, ha nem muszáj. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Párom használja, az ő véleményét olvashatjátok.