Best of Beauty 2019

Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 1100 W a tökéletes eredmény érdekében
  • Három könnyen kezelhető beállítás a jobb vezérelhetőség érdekében
  • Koncentrált légáramot biztosító keskeny fúvócső
  • Hideg levegő fokozat a gyengéd szárításhoz
  • Behajtható fogantyú a könnyű hordozhatóságért
  • Akasztó az egyszerű, kényelmes tároláshoz
  • A sebesség és a hőfok könnyedén állítható a tökéletes végeredmény érdekében. A három különböző beállítás maximális vezérelhetőséget biztosít a precíz és egyénre szabott formázáshoz.
  • A fúvócső a nyíláson keresztül a kívánt területre irányítja a légáramot. Ez precíz hajformázást tesz lehetővé, és kiválóan alkalmas a végső igazítások elvégzésére.

• A hajszárító fogantyúja behajtható. Az eredmény egy kicsi és könnyű hajszárító, amely bárhol elfér, és amelyet épp ezért bárhová magával vihet.

• A gumírozott akasztó a fogantyú alján helyezkedik el, és további tárolási lehetőséget biztosít, amely rendkívül kényelmes az otthoni, illetve a hotelben történő használat során.

• Az 1100 W-os hajszárító optimális légáramlást és kíméletes szárítóerőt biztosít a mindennapos szépség érdekében.

• A Hideg levegő fokozat alacsony hőfokú beállítás, amely kíméletesen szárítja a hajat anélkül, hogy károsítaná azt. Ez a funkció minden hajtípushoz megfelelő, noha elsősorban a finomszálú, száraz, illetve sérült haj esetén jótékony hatású.

Aylawitch

2015. október 23.

Imádom a Philips termékeit, nekem az összes hajápoló gépem ez a márka.
Jópofa kis hajszárító, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Kis méretű, könnyű, de ennek ellenére ugyan azt nyújtja amit a "nagyobb társai". Évek óta jó szolgálatot tesz. Egyszer úgy döntött hajszárítás után, hogy többet nem indul be, de másnapra semmi baja nem volt és azóta is tökéletesen működik. :D
Szerintem jópofa kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Imádom a Philips termékeit, nekem az összes hajápoló gépem ez a márka.
Szerintem jópofa kis darab.

zöldike'91

2015. augusztus 28.

Csak utazáskor használom, mert elég gyenge (az erősebb fokozaton túl forró, ami nem tesz jót a hajnak) Cserébe viszont meglehetősen könnyű darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

victorika

2014. november 21.

Én most szülinapomra Édesanyámtól egy ilyet kaptam rózsaszínben. Nagyon cuki, mindamellett hatékony, és könnyen tárolható! Imádom, egyszerűen szerelmes vagyok belé, olyan, mint egy játék hajszárító! :D

sztike

2013. május 22.

Nahááát mit látok!! Hiszen ez az én kicsikém. :D Mindig is Philips hajszárítókat vettünk, valahogy ezek tetszettek meg mindig. 2-3 éve tönkrement a majdnem 8 éves hajszárítóm, hamar kellett egy új. Őszintén szólva nagyon tetszett a külseje, persze azért a tudása sem volt utolsó szempont. Nagyon könnyen tárolható, szeretem, hogy összecsukható. Nagyon szép, olyan igazi csajos a dizájnja. Emellett persze maradéktalanul teljesíti a funkcióját. (Névnapomra már előre megvettek nekem egy új hajszárítót, így ez a kis drága - dobozzal, útmutatóval együtt - eladó. E-mailem: eszterriba@gmail.com) Nyugodt szívvel ajánlom, nagyon jó kis szerkentyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.