Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyors és hatékony epilátor. Élvezze a sokáig selymes lábak élményét a Philips epilátornak köszönhetően. A szőrt egészen a gyökerektől távolítja el, így akár egy hónap is eltelhet a következő szőrtelenítésig.

2 sebesség fokozat, fém epilálórendszer, 21 tárcsa

Theresia

2015. november 12.

Nekem már 2,5 éve megvan, rendszeresen használom, semmi panaszom nincs rá. :) Eltávolítja a szőrszálakat (rövidebbeket is), nem gyulladnak be a szőrtüszőim. Van hozzá borotvafej is, szerintem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.