Philips

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: absinth, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   35 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál

• Mikrobarázdált kerámia tárcsák és ergonomikus markolat.
  • A mikrobarázdált felületű kerámia tárcsák megfogják a szőrszálakat, az ergonomikus markolatnak köszönhetően pedig egyszerű az irányítás és kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A masszírozófej enyhíti az epilálás kényelmetlen érzését.
  • Nedves és száraz opció
  • Vezeték nélküli használat.
  • 1,5 órás töltés, akár 40 perc vezeték nélküli használat.
  • Lámpa, 2 sebességfokozat.
  • 8 tartozék
  • 32 csipesz

hdori23

2019. december 29.

Életem nagy pénzkidobása..:( meg ugye a social media hatalma..annyira akartam szeretni de már a 3. használat után is rá kellett jönnöm ez maga a katasztrófa. Annyira reklámozták minden felületen hogy milyen jó stb de csak az előttem szólók véleményét tudom alátámasztani. Nem kihúzza hanem elvágja a szőrt és benő aminek gyulladás a kellemetlen mellékhatása .. végig simítom a kezemmel a bőröm és kb. mit a sündisznó..ennyi pénzért semmit nem tud én nem ajánlom hogy bárki is megvegye :( Ja és az aksija hiába töltöm fel 30-35 percnél többet nem bír..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

hedgehog

2019. augusztus 14.

Update: Jó pár hónapja megvan már és már bánom, hogy nem küldtem vissza. Elolvastam mit írtam korábban, még mindig igaz, de a szőr eltávolító képességét nem pontoztam le eléggé. Rengeteget bent hagy, a pihéket jobb esetben eltépi rosszabban hozzájuk se nyúl. Továbbra is 6-8 át kell menni egy-egy problémásabb szőrszálon. Ennyit egy 5000 Ft-os gép is tudna. Megfosztom több csillagtól is.
Rengeteget gondolkodtam rajta, hogy mit írjak erről a termékről. Kezdjük az előnyeivel: nagyon designos, nagyon kényelmesen kézbesimuló alakja van. A kiegészítők közül a radírozós kefét és a masszázsgörgőket használom és tetszenek, jól esik használni őket. A piros pöttyök epilálás után nekem akár 8 óráig is meg szoktak maradni ha használom a masszázsfejet akkor 2 óra alatt eltűnnek, ez fantasztikus. Sokkal halkabb, mint a korábbi őskövületem. Nagyon tetszik, hogy vezeték nélküli, nálam 2-3 teljes láb és kar epilálást kibír előradírozással és masszázs utókezeléssel. A lámpa nagyon hasznosnak bizonyult pedig nem tartottam fontosnak a vásárláskor. Ezzel sokkal kevésbé fájdalmas a hadművelet, mint a régi csattogós epilátorommal.
Hátrányai: És eljött az a pont, ami miatt nem tudom mennyi csillagot fogok adni a végén. Az epilátor része nem az igazi. Bőven hagy szőrszálakat maga után, és ha kiszúrok egyet akkor 5-6-szor is áthúzhatom rajta akkor sem fogja kiszedni, akár kisebb akár hosszabb, próbáltam. Nem vészes, de ennyi pénzért jóval tökéletesebb eredményt vártam. Erősen gondolkodtam, hogy visszaküldjem-e de végül megtartottam. A karomon a pihékkel nem igazán boldogul, szerintem inkább eltépi a felénél a szálakat. De mivel nekem csak szőke és pihe nem zavar annyira. Kár a gépért, ez lenne a fő funkciója és pont ebben a legrosszabb.
Hány csillagot ér egy olyan epilátor, ami mindenben szuper, csak a szőrkihúzás nem az erőssége? 5 csillag lenne, de a szőrkihúzásra csak 3-t adnék. Maradjunk 4-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nusoka

2018. november 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, sajnos csalódnom kellett. Eltépi és nem kitépi a szőrt. Szőke vékony szálú szőr van a lábamon, simán lehetséges, hogy a vékonysága miatt nem tudta kitépni őket. Mindenesetre nem venném újra, és vékony szálú szőrre én nem is nagyon ajánlanám. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

nkltt

2018. október 23.

Régóta használok epillátort, ezt a szettet kb 2 éve használom, és a tapasztalatom a következő: Nekem az epillátorfej csak azokon a részeken jött be , ahol erősebb a szőr. Ahol pihe és gyengébb ott vagy beszakítja, vagy nem csinál semmit ( a régi ezer éves fém forgótárcsás epillátorokkal ilyen sose volt) valahogy ez a kreámia tárcsa nem az igazi nekem. Viszont! a testradírozó fej isteni, azóta semmi más testradírozó kencét nem vettem (ami nálam jó nagy spórolás így ), a borotva/trimmelő része is nagyon jó, és a masszírozó fej is,bár ez nagyon ritkán jut eszembe. Ami totál felesleges szerintem, a bőrkifeszítő, a szűkítő és a gyöngyös sapkák. Összességében szerintem megérte megvenni. Az újabb szettekhez már bőrkeményedés leszedő fejet is adnak, na azt kipróbálnám még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Husika90

2018. július 29.

Tökéletes! 2.éve használom folyamatosan. Nem bántam meg, hogy emellett döntöttem. Az elején meg kellett szokni, hogy nem ugyan úgy kell tartani, mint a règebbieket, de miután rájöttem, minden gond nélkül tudom használni. A használata nagyon kényelmes, gyors, akár fürdés közben is lehet epilálni, kinek mi a kényelmes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

HViolet

2018. július 4.

Nem szeretem ezt a szettet. Letépi és nem kitépi a szőrt. Inkább használom a kb. 10 éves vezetékes másik márkájú gépemet. Aki váltáson gondolkozik, annak javaslom, hogy csakis vezetékes epilátort vegyen. Az akkumulátoros epilátorok egyszerűen nem tudják ugyanazt a teljesítményt. El is tettem a fiók mélyére, így a tartozékokat sem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

pgr93

2018. március 24.

Olyan 2-3 éve, hogy akciósan megvásároltam. A kiegészítő fejek hasznosak, csak éppen az epilátorfej nem a legjobb. Sajnos a legtöbbször csak eltépi, nem tövestől húzza ki a szálakat. :/ Viszont az aksija sokáig bírja, nekem több alkalmat is kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Axelandra

2017. november 15.

Már vagy 3 epillátort kinyírtam..ő a jelenlegi társam a szőrtelen életben :D
Rosszul indult a barátságunk.. a kasszánál derült ki, hogy hiányzik egy pót fej, ez megoldódott; majd 1 hét után úgy döntött meghal a motorja..
Kicserélték, azóta nagyon jóban vagyunk:)
Egy töltéssel kb 2 teljes lábat befejezek; karon,sőt hónaljnál is őt használom, meredek volt kibírni első pár alkalommal de így havonta egyszer átgurítom és nulla szőr marad. Mint minden szőrtelenítésnél, érdemes radírozni előtte, így is akad 1-1 benőtt szál néha.
Vizesen is szoktam használni, úgy is csúcs szuper, talán még kevésbé is fáj.
Kefés fejet imádom, többi nekem viszonylag felesleg csetresz, de ha túl sok időm van görgőset is előkapom :D
Amíg nem veszem rá magam és a pénztárcám egy végleges szőrtelenítésre, ő a nyerő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Már vagy 3 epillátort kinyírtam..ő a jelenlegi társam a szőrtelen életben :D
Kicserélték, azóta nagyon jóban vagyunk:)
Vizesen is szoktam használni, úgy is csúcs szuper, talán még kevésbé is fáj.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 28.

Az egyik webáruház hatalmas akciójának, 32ezer forint helyett 10ezer forintért jutottam hozzá. Nagyon sokat vaciláltam, hogy kellenek-e a kiegészítők hozzá... A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.

Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom.

A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, bikini, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken. A lámpája szerintem nagyon praktikus és jól meg is világítja a területet, főleg, hogy én mindig a kicsit sötétkés zuhanyzóban használom. Gyorsan tölt és kábel mentes, tökéletesen kézbeillő kialakítás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szamocka

2017. augusztus 11.

Ez valami SZÖRNYŰ!!! Nem vagyok szerencsés epilátor vásárlásban... Az elmúlt egy évben 3 epilátort emésztettem fel. Mindegyik ára 10.000 Ft körül mozgott, gondoltam befektetek egy drágább darabba. Milyen rosszul tettem! Hála az égnek nem fizettem ki érte a teljes árát, egy akció keretében 20.000 Ft-ért jutottam hozzá, de ezért a gépért még ez is sok... Nem tépi ki tövestől a szálakat, kb. a felét csak elvágja, tehát hetente kell használni, mert gyakorlatilag nem epilál, hanem borotvál... A lámpa semmit nem ér rajta, nagyon gyenge a fénye, de legalább nem is zavaró. Halknak halk, és nagyon praktikus ez a vezeték nélküli megoldás, de a teljesítménye egy nagy nulla! A korábbi epilátoraim 1-es fokozaton jobban teljesítettek, mint ez 2-esen. Óriási pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.