Philips

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   21 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Élvezze a hibátlan, alapos és kényelmes borotválást a lábán és testén. A legkorszerűbb borotválkozási rendszerünk irritációtól mentes, bársonyosan sima bőrt biztosít. SatinShave Prestige – ilyen kényelmesen és alaposan borotválkozhat naponta."

• A rugalmas, ívelt pengék a hagyományos női borotva pengéihez képest 75%-kal hatékonyabbak. A védelmet nyújtó szita alatt a pengék követik a test vonalát, így minden eddiginél alaposabb borotválkozást biztosítanak.
  • A duplaszitás Multiflex borotvafejjel kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A borotvafej két oldalán található puha tapintású kényelmi párnák könnyű és gyengéd siklást biztosítanak a bőrön, különösen a hajlatokban.
  • A vágókészülékben megbújó lekerekített gyöngyház vágóél és a kis biztonsági elemek megvédik a bőrt a karcolódásoktól, ezáltal biztosítva a biztonságos borotválkozást.
  • Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít, továbbá a természetes és pontos mozgásnak köszönhetően jobban elérhető a test minden része.
  • A zuhanyzás vagy fürdés közbeni gyengéd és kényelmes használathoz csúszásgátló markolattal rendelkezik, ezáltal optimális eszköz a nedves és száraz használatra.
  • A töltöttséget jelző fény jelzi, amikor a borotva akkumulátora fel van töltve, le van merülve, vagy éppen tölt.
  • 5 perces gyorstöltés egy teljes borotválkozáshoz.

Ár: 11990 , Eladó: wd1102
Állapot: újszerű, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
wd1102

2020. január 20.

Tökéletes simaságot lehet elérni vele viszonylag gyorsan. Szeretem, hogy a szárazon borotválással nincs annyi macera, viszont a borotva az borotva, a simaság érdekében naponta kell használni, hogy ne legyen sündisznójellegű a láb. Igazából én pont ezt elégeltem meg, és cseréltem le az epilátorára, amiben viszont van ugyanilyen borotvafej is, így ha sürgős a szőrtelenítés, győz a borotva, egyébként pedig epilálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.