Philips

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyönyörűen megformált haj

-Professzionális 2200 W-os hajszárító a tökéletes eredmény érdekében
-6 rugalmas sebesség- és hőmérséklet-beállítás
-Ultravékony 11 mm-es hajformázó fúvócső a pontos formázáshoz
-Erős légáram az extra gyors szárításhoz
-Maximális volumen, intenzívebb göndör fürtök, és a fejbőr gyengéd masszírozása
-A hideglevegő fokozat rögzíti a frizurát

Kevésbé károsítja haját

-ThermoProtect hőmérséklet-beállítás
-Ionos kondicionálás a fényes, sima hajért
-Több gondoskodás a kerámia fűtőelemmel - nagy hullámhosszú, infravörös hő

Egyszerű használat

-Teljesítményt és minőséget hangsúlyozó elegáns, nőies vonalvezetés
-1,8 méteres hálózati kábel
-Akasztó az egyszerű és kényelmes tároláshoz
-Az eltávolítható levegőszűrő révén gyors és egyszerű a tisztítás

PetraD96

2020. április 30.

1 éves múlt, elkezdett gyengülni és az utolsó használat alatt égett szagot árasztott. Hihetetlenül nagy csalódás. Persze szinte rögtön a 12 hónap garancia után történt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Reci81

2020. március 25.

Ebben a szép csajos :) fehér-arany szinben van nekem is lasan egy éve. Koràbban a professzionàlis hajszàritom ment tönkre, a pàrom mär azota is javitja ;), tehàt a lényeg kellett egy hajszàrito, nélküle nincs élet. :) Azt kell mondjam, kellemes meglepetés,szép sima lesz töle a hajam, és nagyon könnyü, a profi gép utàn. Mondjuk nem tudom mennyi igaz ebböl az ionizàlo dumàbol, minden esetre szeretem, ajànlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Babooca

2019. szeptember 16.

Szüleim használják boldogan már vagy 10 éve a fekete-lila változatot (de ugyanezt tudja), és nagyon meg vannak elégedve vele. Nekem csak annyi bajom van vele, hogy nagyon nagy, és nehéz lesz a kéznek egy idő után. De az biztos, hogy tuti termék, még sosem tudtam ilyen gyorsan megszárítani a derékig érő hajamat, és nem volt még ilyen csillogó sem. Az ionos technika pedig tényleg beválik a szálló haj ellen. Csak ajánlani tudom. Anno terveztem ezt a színösszeállításút beszerezni, de végül a Moisture Protect mellett döntöttem, amit nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

PatriciaF

2019. május 26.

Azért nagyon nem az az ára ami itt fel van tüntetve... a legtöbbeknek elérhető helyeken 10-12k körül mozog (+szállítási költség ha online vásárolt) Nekem glamour napok alatt sikerült az emagról megvenni kb 8000Ft ért kb. De az előtt és az után se láttam ilyen árban.
Azért vettem ezt, mert az előző hajszárítóm is hasonló tipusú philips hajszárító volt, és nagyon sokáig bírta, talán több mint 5 évig. Mindig a leg magasabb hőfokon szárítottam vele a hajamat, és a húgommal felváltva használtuk, szóval egyértelműen agyon volt használva, ehhez képest jól bírta, és még bírja is, csak a magas hőfokot nem bírja már. Ezért mertem beleugrani ebbe a termékbe, nagyon szuper, könnyű, és pillanatok alatt megszárítja a hajamat. Mondjuk a magas hőfokot próbálom kerülni, de a középső fokozat nagyon kevésnek tűnik.
Tudja amit tudnia kell, az árát (akciósan) megéri... remélem sokáig tudom majd használni ezt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

p.bettina

2019. május 7.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Szép a design, jól használható. Amit tudnia kell, azt tudja. Nem egy csodagép, de a hajamat megszárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

missk

2018. június 6.

Múlt héten vettem, akkor Euronics 9150 ft akciósan, Tesco 12k (!!!), Müller 9500 ft.. végül Müllerbe vettem meg.. ! :) Kellett egy hajszárító, körbenéztem neten, mi a választék és ez tetszett meg a legjobban, szerintem a színe miatt :D Kedvenc a krém/fehér/barna, nagyon szép, pedig csak egy hajszárító :D A neten nagyon bénán van leírva, olyat olvastam, hogy "6 fokozatú".. na most ez úgy néz ki, h ketté van választva függőlegesen egy nagy gomb és lesz belőle 2! Bal oldal: 1.: kikapcs 2.:első fokozat 3.: második fokozat Jobb oldal: 4.:legkisebb hőmérséklet 5.: közepes hőmérséklet(elvileg 45°C) 6.: legmagasabb hőmérséklet(90°C). Ezeket azért írtam le, mert nekem először nem volt egyértelmű, h h is érti a hirdetés és a leírásban sem volt. Negatívum talán, hogy a közepes hőmérséklet nem elég, viszont a legmagasabb túl meleg :D A másik pedig, hogy elég nehéz! Egyébként létezik egy ugyanilyen hajszárító, csak fekete, nincs hozzá diffúzor és 6500 a Tescoban :D Szóval lényegében ugyanez, csak a színen és 1 tartozékon múlik! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

2018. február 19.

9000 Ft-ért vettem az Euronics-ban. Ionos hajszárítót akartam, mert a rendestől szárítás után borzalmasan szálkás volt a hajam. Erről jókat olvastam és a kinézete is tetszik. Győzött a kíváncsiság. :D Egyenlőre elégedett vagyok vele, később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

stylo

Korcsoport: < 18
2017. december 16.

Nekem is ez van. Csak azért vettem meg, mert passzol a fürdőszoba csempéjéhez és szép a formája. Amúgy nem rossz tényleg. Jó, hogy ilyen szűk a feje,nem száll tőle az ember haja. Különben semmi extra, de bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 16.