Philly & Phill

Ár:   51 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   51 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegy: fehér pézsma

Szívjegyek: borostyán, cédrus

Alapjegy: pézsma

Philly & Phill fújósok
Ár: 700 Ft + posta / db , Eladó: kundus
Állapot: 1 ml, 1-2 fújás hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Üvegében, csere is! Philly & Phill Easy For Ecstasy EDP
Ár: 35.000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 100/95 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mandarin

2020. szeptember 16.

Nagyon finom, bőrközeli, leszáradás után puha, meleg, harmonikus illat. Pézsmát, JHG NaP, Molecules illatokat szeretők őt is szeretni fogják. Túlárazott, de ennek ellenére jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 16.