Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   DM, online
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pirosító és highlighter.

4 árnyalatban kapható: sunkissed glow, natural glow, healthy glow, rosy glow

barbarella

2015. január 13.

Hű, én vagyok az első, aki erről ír. :D
Én Kanadából kapom rendszeresen a PF termékeket, de gondolom rendelni is lehet valahonnan Magyarországra.
Nekem a Natural Glow árnyalat van meg. Kicsit vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
A Natural Glow egy tipikusan barack szín (összekeverve a sok csíkot), de fura módon szerintem más színe van a tégelyben, mint bőrön.
Egy rétegben, pirosítóként eléggé lightosan mutatkozik a szín, viszont ha építeni szeretném, nekem túl csillámos az egész, persze lehet olyan aki szereti ezt a ragyogást. Jobban szeretem egy matt pirosító fölé felvinni, és így ad egy egészséges ragyogást az arcomnak.
Viszont!! highlighterként imádom! A felsőbb világos csíkokat használom az arccsontomon, az orromon, az ajkam tetején és a szemem belső sarkába, és gyönyörű az eredmény, lehet szolidabban és kicsit erősebben is használni, nagyon szeretem! :)
Vakus fotókon is remekül mutat.:)
A csomagolás sima átlátszó, szögletes plasztik, rendesen záródik. Mondjuk szerintem a tartalmához képest (7,5 g) túl nagy maga a tégely, de ez csak az én véleményem. :)
Összességében én nagyon szeretem, de inkább highlighterként, mint pirosítóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 13.

Hű, én vagyok az első, aki erről ír. :D
Vakus fotókon is remekül mutat.:)
Összességében én nagyon szeretem, de inkább highlighterként, mint pirosítóként.