PHYT'S Phyto-Fluide Glacial - Bio frissítő, keringésfokozó spray ödémás, viszeres, fáradt lábakra

Phyt's

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lábápolók

Megkönnyebbülést adó, kámforos, mentholos spray. Segíti a mikrokeringést, tonizálja, felfrissíti a visszeres, fáradt, ödémás lábakat. Ideális nyáron, utazáskor, visszérproblémáknál.

Harisnyán keresztül is használható.

Aktív hatóanyagok: menthol*, vadgesztenye*, vörös szőlő*, árnika*, máriatövis*, természetes kámfor, levendula*

* biogazdálkodásból származik

Kiszerelés: 100ml