Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: aldehidek, zöld jegyek, barack, bazsalikom, bergamott, citrom

Szívjegyek: méz, orris gyökér, jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, pacsuli, pézsma, civet, tölgymoha

Ár: 21900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Hujepicha

2019. augusztus 2.

Szuper hogy en lehetek az elso velemenyezoje ennek a retro gyongyszemnek! Ferjemtol kaptam kb1988-ban ( na ez sem ma volt) ezt a parfumot! Meg a filmmuzeummal szemben levo Pierre Cardin boltban vette. Szerintem 100 ml -es lehet, es meg van benne kb 10 ml! Amit feltve orzok! Maximum behunyt szemmel beleszippantok es ujra 20 evesnek erzem magam! A dragamnak epp a napokban mutattam hogy nezze meg hogy meg mindig meg van! Es ha hiszitek ha nem az illat minosege es intenzitasa semmit sem valtozott azota! Akkoriban meg tudtak parfumot csinalni!!! Imadom ezt az illatot, picit pasis amit ma divatosan unisex illatnak titulalnanak de nekem bejon! Ha barki talalkozna meg vele probalja ki megeri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.