Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illat­család: ciprus-virágos

Illatjellemzők: mandarin, feketeribizli, licsi, lótusz, jázmin

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Verona5

2018. április 13.

Most láttam, hogy érkezett a parfumeden-re néhány darab, ha valakit még érdekel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

bogarka

2017. november 3.

Imádtam ezt az illatot, és nem kellett belőle sokat fújni, úgy is tartós volt. Kicsit édeskés illatra emlékszem, de nem az a vattacukor divat illat. Inkább esti programokhoz, különleges alkalmakkor használtam. Ha valakinek esetleg lapul otthon eladó daradbja, nem habozzon feltenni ide eladásra :) Sorba állnék érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Daisyyy

2015. május 10.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt sok évvel ezelőtt, nagyon tetszett, hamar elhasználtam. Nem is láttam sehol azóta sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

profectuscat

2012. június 18.

Én imádom! Sajnos nagyon drága(nekem), ezért aukciós oldalakon nézek mindig körbe, van-e. De nagyon szeretem, minden ruhámon hosszú napokig érezni az illatát, kellemes, nőies, komoly, édeskés illat. Nem tömény vattacukor...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

miraclum

2012. június 9.

Nem rossz, de nekem kicsit erőszakos illat, valami nagyon irritál benne, és minimális pasis beütést is lehet érezni rajta. Bőrre fújás után egy idő múlva megszelidül, és kellemes illattá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.