Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamott, amalfi citrom, mandarin

Szívjegyek: írisz, jázmin, jácint, ylang-ylang, tubarózsa

Alapjegyek: pézsma, tölgymoha, borostyán, tömjén, bőr, bors

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Myrtle

2020. március 1.

Nagyon feltűnő, nagyon retró, extra nőies, de nem én vagyok. :( "Nagyvad" illat, amelyre garantáltan felkapod a fejed, komoly szillázzsal és brutális tartóssággal. Illatélményeim közül a Paloma Picasso-ra, a Magie noir-ra, a Dana Tabu-ra és kicsit az Houbigant Quleques fleurs l'original-ra emlékeztet. Elemi erejú jácint és tubarózsa bomba, pézsmás-borsos-fűszeres-bőrös alapon. Szeritem kell hozzá egy erős személyiség és (ne kövezzetek meg) némi exhibicionizmus.Boszorkányszombatokra kifejezetten ajánlott. :) Jobban belegondolva ez a Magie noire jácintos ikertesója...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Doridori

2020. február 22.

Látom még senki nem véleményezte... : ) akkor ezennel megnyitom a "lapot".... : ) szóval ezt az illatot úgy kell elképzelni, mintha a Clinique Aromatics Elixir-hez hozzáadtak volna egy enyhén dohányos alapot.... szerintem a C. A. Elixir akár a kistestvére is lehetne... : ) nem egy mai darab az biztos, vintage illatok kedvelőinek igazi kincs lehet... nagyon francia, nagyon 80'-as évek, és az akkori öntudatos, lázadó, modern nő illata ez... : ) olyan "nadrágos-női" illat : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.