Pierre Cardin

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Rossmann

Illatcsalád: viragos-gyümölcsös

Összetétel: jázmin, rózsa, tonkabab, karamell

Ár: 7500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, celofános csomagolásában., Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).
Pierre Cardin Pour Femme EDP eladó
Ár: 6200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: : Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

fioretta

2020. augusztus 2.

Kellemes illat, de nehéz lenne leírni, az összetételében szereplő jegyek (jázmin, rózsa, tonkabab, karamell) közül egyet sem érzek külön ki, de az összkép különleges, inkább olyan karakteres, határozott, mégis együttérző, melegszívű nők illata.
Én jellemzően átlagos hétköznapokon használtam, amikor valamit magamra akartam fújni és az otthoni parfümpolcomról épp ezt kaptam le, szóval nem tudom semmi különleges eseményhez társítani vagy alkalomhoz kapcsolni az életemben, ettől függetlenül azért szép kis emlék visszagondolni rá.
Tartósságát tekintve amolyan közepes. A három egységből álló elcsavart üveg forma dizájnos és letisztult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Micike68

2019. július 16.

Karácsonyi parfümakciók idején, látatlanban vettem meg, nevetséges áron. Az illat maga kellemes, púderes-virágos, de szerintem semmi érdekes nincs benne. Meg nem tudnám mondani, hogy mi dominál benne. Szerintem eléggé egysíkú, nem alakul az idő múlásával sehová, legalábbis rajtam nem. A tartóssága szinte semmi, rajtam jó esetben is csak 2-3 órát bír, utána husss...., már sehol sincs. Egy EDP-től azért többet vár az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Szon

2019. június 2.

Nem régóta használom a pour femme parfümöt, de tavaszra/ nyárra szerintem tökéletes választás.

Üde, friss, kissé virágos illata van, de a púderes vonal is megjelenik.

Az volt ebben a parfümben számomra az érdekes, hogy először nem éreztem olyan kiemelkedőnek az illatát, amikor magamra fújtam, de egy kis idő elteltével egy teljesen letisztult, finom és viszonylag tartós eredményt kaptam.

Kizárólag a tartóssága miatt adott neki 5 helyett 4 csillagot. Kíváncsi vagyok, hogy milyen az intense változat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Üde, friss, kissé virágos illata van, de a púderes vonal is megjelenik.

Noyacska

2015. szeptember 28.

Karácsonyra kaptam. A kandallóban ropogott a tűz, forralt bort kortyolgattunk és az illat körbeölelt. Olyan puha és bársonyos volt mint egy meleg takaró. Hol érdekelt, hogy kint hideg van... Amikor januárban nehéz sóhajokkal újra dolgozni kellett menni, ezekre a pillanatokra gondoltam, mélyen beszippantva a parfümöm.
Következő őszön pár napot Milánóban töltöttem, de még nem volt olyan hideg. Szűk farmerben, magassarkú bokacsizmában, karcsúsított derekú kiskabátban (szigorúan nem dzsekiben!) és barackszínű sállal magával ragadott az olasz életérzés. Ezzel a parfümmel sikkesnek és felszabadultnak érzi magát az ember lánya.

Érdekes egyébként, hogy kiből mit hoz ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Érdekes egyébként, hogy kiből mit hoz ki :)

szaboanett92

2014. augusztus 14.

Párizsból hoztam anyukámnak haza. Arra emlékszem, hogy nagyon jó, karakteres illata volt. Az üvegét sokáig őriztük, és beleszippantottunk a rosszabb napokon.
Kicsit lehet, hogy ez elvont, de olyan az illata, mint a színe.Kissé sötétbe hajló naplementéhez tudnám kötni. Süt a nap, de nem éget, és az utcán valahol hozza ezt az illatot. Szerintem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

sweetprincess

2012. február 19.

Nagyon karakteres, különleges, egyedi, erős illat. Egyébként amikor megvettem nem is az illata miatt vettem meg, hanem Pierre Cardin korszakom miatt!:):):)Biztosan emlékeket idéz, ha valamely időszakban használtad és visszatérsz ehhez az illathoz. Nekem személy szerint Kuba illat. Amikor ott jártam, akkor használtam, azóta e jelzőt nem mossa le magáról...Már elhasználtam és pont a fent leírtak miatt valószínűleg többet nem veszem meg...meghagyom az emlékeimnek:) (A Müllerben vettem a 30 ml-es kiszerelést 5000 forint alatt!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.