Pindy

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicka, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb

Baba törlőkendő, colour-free, alcohol-free, paraben-free, extra soft, magyar termék

tátombák

2019. február 28.

Cuki csomagolása van, jól záródik. Egy időben sminklemosásra vettem, de bántja a normál bőrömet, pedig nem érzékeny. Kifejezetten rossz érzés használni, elképzelni nem tudom, hogy mit tehet a babák érzékeny popójával :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Banszky

2017. május 18.

Rossz. Vékony,kicsi,túl parfümös egy babapopsinak. Olcsó ennyi a jó tulajdonsága. Ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Dalcsi

2016. október 5.

Jó illata van, de elég vékony. Viszont a többi babakendőhöz képest nagyon jó árban van. Nálam közepes értékelést kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

AnkaBianka

2014. július 29.

Van most ilyen is a táskámban, eddig a legolcsóbb termék, amivel találkoztam, nekem az illata elég zavaró. De ettől függetlenül ellátja a feladatát, intim használat és sminktörlés esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Cicka

2013. augusztus 25.

Hirtelen kellett, ilyet vettem, tesztelem, nem rossz, semmi extra, elég nedves, jó illatú, tele semmi jóval. Babáknak. Hm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.